Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

hello kullanıcısının son içeriği

1. H

Blogdaki Yorum Denetimi Hakkında

doğrudur sadece ben de bir fikir paylaşmak istedim bu kadar kolay bir şekilde formda yazmasına şaşırdım. bundan sonra insanlar iftira hakaret etmeden 3 kere düşünmeli. Kadın düşmanı ilan ettim hele ki Lisa için :D yanii aşırı komikkkti. Ama bir başkası gelip bana ısrarla bu tip şeyleri...
  2. H

Blogdaki Yorum Denetimi Hakkında

Çok teşekkürler forumda sırf sevmediği idollüne (ki önceden cinsiyetçi şarkı yapmış biri olduğu için sevmiyorum hakaret dahii etmedim bana destek veren kişi de vardı.) sırf idollüne laf gelince bunu kötü yorum olarak görüp hakaret edip iftira atarak insanlara benim hakkımda yanlış gösterdi...
  3. H

Lütfen Okuyun. (Tekrar Açtım O Kulllancıı Görür De Yaptıklarını Anlar Di̇ye)

SIRF SİZİN İDOLLERİNİZE LAF GELDİ DİYE LAF ATMAZSIN BU ELEŞTİRİ İÇİNDE NE HAKARET VAR NE DE BİR ŞEY... RM ZAMANINDA ÇIKARIDĞI CİSNİYETÇİ ŞARKILARINI UNUTTUN MU??? HALA DAHA SEKTÖRDEYSE O DA FANLARI SAYESİNDE. :) AYRICA PEDOCU DEMEDİM ASLA ÖYLE BİR ŞEY YAPAMADIM. YAA SEN NASIL BİR İNSANSIN...
  4. H

aman bee ne zor bir yermiş karıştırıyorum hep
  5. H

Bilerek mi sildim??? acaba eski yorumlarımı okurken ingilizce bilmediğimden sildim özür dilemeek yerine hala haklı çıkmaya çalışıyorsun. Öyle ifitra attın ki yanlış mı anladın ne oldu diye kontrol ettim. SEN HALA ÖZÜR DİİLEMEK YERİNE HAKLI MI ÇIKIYORSUN 3 CÜMLENDE AÜIR HAKARET VE İFİTRA YAZMADIN...
  6. H

özür dilerse diler. Gidip konuşmamı bekleme
  7. H

djdfkjsd yanlış anlaşılma 3 cümlesindee ağır küfür ve hakaret var. özür dilemesi gerekirken konşup anlaşacak mym 1. Bu kız benim karşıma gelse çok ciddiyim insanlığımı bir kenara atarım, gitmiş Lisa'ya da hayat kadını terimi üzerinden bir sürü hakaret etmiş, hayatımda ilk defa bu kadar...
  8. H

bir insana iftira ve hakaret ettiği için sıkıntılı olmmuyor mu?
  9. H

Ben de sinirleniyorum ama bir başkasına ağıza alınmayacak sözlerde bulunmuyorum. Terar yazıyorum bana o kulancıyı getirin demiyorum bu olayı anladım ben başka şekilde şikayet hakkım varsa değerlendirmek isterim ama büyük ihtimal çocuk diye düşünüyorum. Sizlere gelin çözün benim yanımda olun...
  10. H

Maalesef hesabı direkt açmadım yorumu görünce şok oldum. Nasıl böyle şeyler yazabilir iğrenç küfürler edildi bunu nasıl yöneticiler onay verir anlam veremdim. Hesabını geri getirmesinden bahsetmiyorum "sadece yanlis kisi uzerinden orneklerini" yazdığınızı ama durumun böyle olmadığını açıklamak...
  11. H

öncelikle teşekkürler. Başkaları için yazmış olduğunu düşündüm ama 2 tane fotoğraf atmış ve ikisinde de ifitira attı. "1. Bu kız benim karşıma gelse çok ciddiyim insanlığımı bir kenara atarım, gitmiş Lisa'ya da hayat kadını terimi üzerinden bir sürü hakaret etmiş, hayatımda ilk defa bu kadar...
  12. H

ben cevap verdim benim yorumumdan sonra kapandı burada açıklmak istedim. Çok geç gördüm. Hesap açıp açmmaakla kararsız KALDIM. formu sırf bu yorumu yazmak için açtım. Bundna sonra kullanmam
  13. H

evet bunu şimdi anladım fakat yine de ben öyle şeyler yazmadığımı belirtmek istedim.
  14. H

Bana yazmadın galiba ama ben bunları hiç yazmadım. Hatta yazana da kızdım
  15. H

5 dk önce yazdıklarını şikayet etmiştim hesabı silindiği için şikayetim kabul olmadı. . Prenses kullanıcısı isterse silebiliriz yazdı ama kalsın yazdım. İftira atmak hakaret etmek bu kadar basit ollmamalı . Sİteye tekrar geleceğini tahmin ediyorum yazdıklarını okur özür dilerse affederim büüyük...