Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hellobaby kullanıcısının son içeriği

1. H

Blackpink Buckingham Sarayında

Elbiseler bence güzel olmuş. Tek takıldığım şeyler jisoo elindeki çanta bence böyle yerlere kulplu çanta olmuyor. Ve o elbiselerin hepsi kolye kaldırırdı. Özellikle rose’nin elbise kolye ve şık bir bilezik istiyorum diye bas bas bağrıyor. Lisa takmış ama o da çok kısa kalmış bir tık daha çatala...
  2. H

Jungkook, Aylık Dinleyici Sayısında Tek Başına Bts'i Geçmiş

Site jk başarısını küçümsedi ama millet bu adam messi Ronaldo neymarın son dünya kupasında açılış yaptı. Bu apop sanatçıları için bile büyük büyük bir olay. Zaten sesi sevilen biriydi ama orda kpop etiketinden çok daha Farklı bir etiket aldı. Scouterın jk’nin kariyerine etki etmesi çok mantıklı...
  3. H

Haber Fenerbahçe Voleybolcularının Şortuna Dilan Polatın Reklam Vermesi

Bence ana sorun kadro kalitesi. Sporda belli yaştan sonra güçten düşme oluyor. Ee Türkiye’de malum. Oyuncular geç yaşlarda geliyor. Bu durumda bir noktadan sonra yoruluyorlar. Mesela gs ç’de mertens aşırı iyi bir oyuncu ama sahada max verim 30 dakika. Belki para birimimiz değersiz olmasa daha...
  4. H

Bu sene iyi bir kadro kurdu yine şampiyonluk kazanamazsa gitsin artık. Gs’nin en çok bu özelliğini seviyorum. Ayrı bağımsız bir kurul gibi yönetiliyor başarısız olan herkes gidiyor. Birde liseye dayandığı için kimse o yerde sabit kalabileceğini düşünmüyor. Herkes daha fazla çalışmak zorunda
  5. H

Sponsor olabilir. Futbol kısmına sürekli koçlarla alakalı şirketler sponsor oluyor
  6. H

Yani bilmiyorum futbola o kadar harcama yapılıyor. Özellikle Ali Koç bu kadar zenginden
  7. H

Off bir takımın niye poposunda marka olur. Şuraya marka almak kimin aklına geldi kim onayladı kim bunu tasarladı? Yani Fenerbahçe şu reklamsız 10 tane forma bastıramayacak bir kulüp değildi. Ortada bu kadar kötü iddialar varken askıya alabilirlerdi sözleşmeyi. Sonuçta sadece vergi kaçırma değil...
  8. H

Haber Fifty Fifty Kina, "Attract'e Geri Döneceğim" Diyerek Davayı Geri Çekti → Ajansa Geri Döndü

Bu grubun olayı karmakarışık bir noktaya gidiyor. Her gün daha kötü suçlama yapıyorlar ama insanda bu kötü suçlamaları niye başta yapmadılar diye de bir sorguluyor doğrusu. Ceo da net kanıt veremiyor. Orda da var sıkıntı. Diğer CEO da paragöz o da belli. Şu davanın sonucunu aşırı merak ediyorum
  9. H

Anonim Forumda Abartıldığını Düşündüğünüz Bir Kullanıcı Var Mı?

Ben biraz abarttığınızı düşünüyorum. Bir insan herkesten pozitif enerji almak zorunda değil. Belki yazdığı bir cümle, kullandığı bir gif, açtığı bir başlık bile o kişiye karşı bir önyargı oluşturmuş ve o kişiyi sevmemiş olabilir. Hatta bunu kendi bile yapmasına gerek yok. Birinizin o kişiye...
  10. H

Çay Or Kahve

Kahve demeyenle bozarım arayı (!) şekersiz çay çok boş bir şey gibi. Uyku açmıyor ağza bir tat vermiyor ama filtre kahve öyle mi? En uykusuz anda yüzüne tokat geçiriyor, böyle çarpıntı yapıyor, panik atağa çekiyor. Yaz aylarında ice latteler içi serinletiyor. Bu yaz Karadeniz gezisine gittim çay...
  11. H

Dedikodu Jungkook Ve Yanındaki Gizemli Kız

O olayın bile lincini en çok bts yedi. O zamanı hatırlıyorum da neler neler demişlerdi. Hatta bir ara jimin Türk düşmanı olmuştu. 1696103160 Bu arada videoya gelince doğru mu yoksa yalan mı bilmiyorum ama bir insanın evinin içini çekmek korkunç. Bu kadar anormal insanlar toplum içinde olmaması...
  12. H

İsim Vererek Eleştiri Pt1

Biraz Twitter’da takılan herkes o ikilinin yazdıklarından haberi oluyor. Yalan şeyler yazıp birini tecavüzden zevk almıyor gibi bir suçlama yapmak ve buna kısas demek anca sizin gibilerin yapacağı iştir zaten. Sonra gelip hak hukuk falan demeyin. İğrenç varlıklarsınız. Birini yüzsüzce iğrenç...
  13. H

Zamanım yoktu jisoolimle alakalı bilgi bulmak o zamanda zaten o kıza yeterince laf söylemiştim. Sonrada başlığa yazı yazma engellendi. Bende o yazdıklarını gördükten sonra hem jisoolim başlığını yazdım hemde çook masummuş gibi diğer grupların fanlarını toksiklikle alakalı laflar söyleyip hemde...
  14. H

Niye saçma olsun toksik kesimler denilerek zamanında stay ve army başlıkları açan sizler ya da bu iki hayran kitlelerinin başlıklarında konuşan siz niye kendi fandomunuzda toksik birinin başlığını görmek istemediniz. Adil olmayın ama iki yüzlüce davranmayın. Hira toksiklik yapınca koşa koşa...
  15. H

Ayt Mi Tyt Mi Çalışmalıyım

11+ tyt çalış. Tyt’de matematik problem çalışıp Türkçe için paragraf çözebilirsin. Diğer türlü ikisi de zor yetişir 11 konuların sıkıntıya girebilir.