Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jaesexual kullanıcısının son içeriği

1. Jaesexual

Forumdaki Ilk Gununuz 🌸

Foruma en haraketli zamanlarında kayıt olmuştum. İyi ki de kayıt olmuşum eğlenceliydi o zamanlar
  2. Jaesexual

Anonim Baba...

Hala açık etmek istemiyorsun sanırım o yüzden özelden yazayım ben sana, kullandığın hakkı ihlal etmeyeyim hem belki yanlış tahmindir😅
  3. Jaesexual

Ne Kadar Kız Grubu/Erkek Grubu Fanısın?

Yanindakiyle yasar aklindakiyle olursun olmus benim durum gg 70 bg 10 RESMEN. Doğru duzgun stanledigim gg yok sok oldum su an
  4. Jaesexual

Anonim Baba...

Baba travması çok başka bir travmadır. Arkadaşlarıma anlatırken hep şey derdim 'Keşke erkek arkadaştan falan sınansaydım da babadan anneden sınanmasaydım' diye... 1702581507 Bu arada alakasız ama kim olduğunu anladım sanırım:')
  5. Jaesexual

Yarın Hangi Ülkeye Gitmek İstersiniz?

İspanya😍
  6. Jaesexual

KAFAYİ YİCEM TİPE BAK İLAH MİSİN BE KARDESİM

KAFAYİ YİCEM TİPE BAK İLAH MİSİN BE KARDESİM
  7. Jaesexual

Parası diğer yerlere göre daha iyi ama bu yaşta yaptığım strese değmez. Bakmam gereken bi aile...

Parası diğer yerlere göre daha iyi ama bu yaşta yaptığım strese değmez. Bakmam gereken bi aile yok, borcum harcım da yok şükür kapattım, biraz elimde para olsun harcayayım diye çalışıyorum ama gerekmez gerçekten batsın parası da işi de ya
  8. Jaesexual

@Lili Beth TEK OLMAYIŞIMA O KADAR SEVİNDİM Kİ AHWŞDNWŞFMWŞFKLWKF gelecegin oyuncusu Beria olarak...

@Lili Beth TEK OLMAYIŞIMA O KADAR SEVİNDİM Kİ AHWŞDNWŞFMWŞFKLWKF gelecegin oyuncusu Beria olarak pratiklere yavastan baslayayim diyorum
  9. Jaesexual

Yirmi günden fazladır rezalet hissediyorum ve on gündür de midemde korkunç bir ağrıyla mide...

Yirmi günden fazladır rezalet hissediyorum ve on gündür de midemde korkunç bir ağrıyla mide bulantısı çekiyorum. Cebime beş kuruş para girecek diye kendime bu kadar yüklenemem. Daha yirmi iki yaşında hak etmediğim hakaretleri yiyemem. Olmayan bir şeyi zorlamanın da manası yok. Paso sabit bir...
  10. Jaesexual

Dört aydır beklediğim iş sanki olmuş gibi istifa edeceğim yarın şu anki işimden... Yalan...

Dört aydır beklediğim iş sanki olmuş gibi istifa edeceğim yarın şu anki işimden... Yalan söyleyerek istifa edeceğim gram aklıma gelmezdi
  11. Jaesexual

Hangi Süper Güce Sahip Olmak İsterdiniz?

Zaman yolculuğu ve bazı olayların kontrolü, olayları değiştirmek falan
  12. Jaesexual

Hoş buldum 😍😍😍

Hoş buldum 😍😍😍
  13. Jaesexual

Yeniden Okumak Mı Yoksa Evden Çalışmak Mı ?

Ailenin her şeye karışmaya çalışması... O kadar iyi anlıyorum ki. Ailemden uzağa gitsem daha iyi olur diyorsan kesinlikle örgün eğitimi düşün o zaman
  14. Jaesexual

@Vankedisi🐈☢️ kralice kedym olur olur 😭😭😭 Ama kocaeli istanbuldan pahaliymis duyduguma göre

@Vankedisi🐈☢️ kralice kedym olur olur 😭😭😭 Ama kocaeli istanbuldan pahaliymis duyduguma göre
  15. Jaesexual

Yeniden Okumak Mı Yoksa Evden Çalışmak Mı ?

Açıköğretim değil de ikinci öğretimi mi bir düşünsen, zaten sabah aynı saatte kalkıp akşam aynı saatte yatacaksın. En azından çıkmadan önce biraz kendine vakit ayırmış olursun