Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

JeyKey kullanıcısının son içeriği

1. JeyKey

En sevdiğim kareografilerden biri

En sevdiğim kareografilerden biri
  2. JeyKey

I'm cryin' like a baby.. [MEDIA]

I'm cryin' like a baby..
  3. JeyKey

Toplu Alanlarda Fotoğraf/Video Çekilmesi

Öyle çekimleri diyorsan insanların yüzünü kapatmalarının taraftarıyım.Milletin instagram hesabında paylaştığı gönderide niye başka birisi de olsun ki?
  4. JeyKey

[ATTACH]

5. JeyKey

Aslında dediğin şey bambaşka.Arkadaşın kastettiği şey ise street artistlerin video çekimidir falan...ben ona dayanarak öyle yorum yaptım ama düğünde falan çekilen fotoğraftır,videodur onları ben de sevmiyorum jdjdb Öyle şeyler olunca kaçıyorum çünkü o fotoğraflardaki kendimi niyeyse sevemiyorum🥲
  6. JeyKey

BTS'in dizisini izlemeyen kaldı mı? İzlemeyenler gidip izlesin dizi çok güzelmiş.. NOTT: dizide...

BTS'in dizisini izlemeyen kaldı mı? İzlemeyenler gidip izlesin dizi çok güzelmiş.. NOTT: dizide revenge of others dizisinde oynayan Seo JiHoon da rol almışş
  7. JeyKey

Genel olarak karşı değilim ama dediğin gibi bazı insanlar için bu sorun olabilir tabi o zaman insan olay çıkarmak yerine kadrajdan çıkabilir
  8. JeyKey

Haber Bts'in Dizisi Çıkıyorr🥳🥳🥳

2019 yılından beri BTS'in dizisi çıkacağı söylentileri vardı ama yıllardır hiçbir açıklama olmadığı için iptal edildiği düşünülmüştü.Meğersem bizim dizi 2021 yılından çekilmiş ama henüz yayınlanmamış.Dizinin adı Begins ≠ Youth ama siz Begins youth diye aratın.Dizinin orjinali Save me...
  9. JeyKey

En sevdiğim şarkılarından biri Dans kareografisi de muhteşem.Keşke grup dağılmasaydı...

En sevdiğim şarkılarından biri Dans kareografisi de muhteşem.Keşke grup dağılmasaydı...
  10. JeyKey

12 yıl önce... [MEDIA]

12 yıl önce...
  11. JeyKey

Daha önce hem süslü hem başarılı tip görmedim jdjdb Ben genellikle tomboy tarzı takılıyorum😶

Daha önce hem süslü hem başarılı tip görmedim jdjdb Ben genellikle tomboy tarzı takılıyorum😶
  12. JeyKey

En Sevdiğim Az-Rap'ler? #1

Öylesine bir başlık açayım dedim bu başlığı kaydedeceğim her gelişimde dinleyeceğim.Şimdilik bunlar aklıma geldi. 1.Epi & RZZA-Mən sual,sən nida 2.DeFakto-Ədyal (sonunda küfür olmasına rağmen dinliyorum.Genelde küfürlü şarkılar dinlemediğim için böyle dedim) 3.BadClause ft.Sura...
  13. JeyKey

Dayanabilirsen dayan ARMY Cabbar

Dayanabilirsen dayan ARMY Cabbar
  14. JeyKey

Ayakkabının numarasını bile biliyor muydun? Benim ne kadar umursamaz bir tip olduğum burada da...

Ayakkabının numarasını bile biliyor muydun? Benim ne kadar umursamaz bir tip olduğum burada da ıspatlandı kfjdn Ben sanırım ders dışında bir şeyle ilgilenmiyordum.Bizim okulda ders konusunda ne kadar başarılıysan o kadar popülersindir.Kimin ne giydiği kimseyi ilgilendirmiyor🤠
  15. JeyKey

Kaç gündür ARTBEAT'ten Boynextdoor-EW&F dance cover bekleye bekleye yaşlandım şimdi de bu...

Kaç gündür ARTBEAT'ten Boynextdoor-EW&F dance cover bekleye bekleye yaşlandım şimdi de bu listeye svt-maestro eklendi.Of çok zor😴