Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

karinaa kullanıcısının son içeriği

1. karinaa

Anonim Tanrı Size Bir Şans Daha Verse?

çok güzel soru. şöyle bir düşündüm de arkadaşlıklarla ilgili sanırım bir şey değiştirmezdim çünkü hayatıma giren de çıkan da her bir insanın bir sebepten girip çıktığını düşünüyorum kadersel bence ve bazı arkadaşlıkların yerine daha iyileri de çıkıyor bu çok sıkıntı bir mevzu değil. ailemi de...
  2. karinaa

Hi̇lmi̇cem 🫠

vallahi ikisiyle de öyle bir şiplerler ki ahahhss
  3. karinaa

Anonim Kırılma Noktaniz Nedir?

teşekkür ederimm,sevindim 💖
  4. karinaa

Anonim Kırılma Noktaniz Nedir?

tam bir olay diyemem olaylar zinciri sanırım eğitim aşk arkadaşlık hepsinin aynı anda dibe battığı bir sene yaşadım. daha sonra hayatın akışının elimde olmadığını ve her şeyin kafamda planladığım gibi olmayacağını anladım. ne kadar istesen ya da üzülsen de farketmiyor hiçbir şey de değişmiyor...
  5. karinaa

Hi̇lmi̇cem 🫠

herkesin survivor aşklarından ahsgsghajsh her sezon bir kadın yarışmacıyla shiplenirdi şimdi kime nasip olacak acaba
  6. karinaa

Soru Annie Mikasa Fight?

yanlış biliyor olabilirim fakat ben de isayama buna cevap vermiş ikiside birbirini yenememiş en son işte ordaki hocaları ayırmış araya girip diye görmüştüm
  7. karinaa

Soru Annie Mikasa Fight?

bunu açıklamışlardı cevabı ikiside değildi.. kimse yenmemiş yani ajgdsa ama bana göre makasa .
  8. karinaa

Büt Mağdurları..

inşallah💖
  9. karinaa

Büt Mağdurları..

evet etrafta çalışan/bütü olan tek olunca insanın motivasyonu düşüyor. bende tatili yaşayamadım bide okulun da erken açılması cabası insanlar 1-1.5 ay tatil yapıyor.. ben öyle diyemiyorum çünkü bütü hep daha zor soruyorlar :(( ama öyle diyipte çalışmamak olmaz sanırım çünkü bağlı olması sorun...
  10. karinaa

Büt Mağdurları..

ay bitmiş en azından hayırlı olsun umarım iyi geçmiştir :( 1706952129 gerçekten öyle.. bir de dediğin gibi bütleri ekstra zor yapıyorlar şimdi tamam çalışayım çalışmasına da yine geçemezsem ne anlamı kalacak.. 1706952196 ay bizim tam aynı sayılırmış :((( benimde haftaya... ciddi manada nasıl...
  11. karinaa

Büt Mağdurları..

Sınavları bitip maalesef hala ders calismak zorunda olanlar var midir ?? :( Finaller neyse de büte çalışmak ve odaklanmak çok zor :( Tatilimiz vardı tatil demeye bin sahit..
  12. karinaa

Dedikodu Jennie'nin Spotify Etkisi

jeno yazmaları kadar ergence bir şey olamaz ..
  13. karinaa

Saçınızı Hangi Renge Boyatmak İstersiniz?

cherry red hair istiyorum..
  14. karinaa

Finaller..

insallah hepsi güzel geçer Allah bu forum üyelerine büte kalmayı nasip etmesin. 1704917370 vallahi onun ayrı bir büyüsü var diye düşünüyorum ya okuyan tanıdıklarım tabletten okuya okuya gidiyo bir yerden sorayım diyorum çat söylüyor beyinlerine tık alıyorlar vallahi ahgsıud
  15. karinaa

Finaller..

Ay deme deme ne kadarını kurtarsan kar Koss :cry: 1704911215 maalesef.. forumun tipcilari görürse yardimci olur belki ama hepsi komite kasmakla meşguldür hagahgsua