Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

kimchi kullanıcısının son içeriği

1. kimchi

Lütfen Okuyun. (Tekrar Açtım O Kulllancıı Görür De Yaptıklarını Anlar Di̇ye)

bence haklısın, aşırı gereksiz tepki vermişti. diğer yorumlarını bilmiyorum ancak attığı ss'ler gayet normaldi neye bu kadar sinirlendi anlamadım. ben jk çok severim ama herkes sevmek zorunda değil. bir de ünlüleri bu kadar ciddiye alıp sinirlenmek garip geliyor bana
  2. kimchi

Bana Şöyle Bir Ruj Bulanın 40 Yıl Kölesi Olayım

Uygun fiyatlı istiyorsan flormar 002 dudak tinti+ üstüne de essence cranberry lip oil sürebilirsin. ikisi birlikte güzel duruyor. watsons'ta falan ucuzlar alacaksan kesinlikle oradan al. ben nyx de kullanıyorum ama cok abartildigini düşünüyorum kesinlikle hak etmiyor fiyatını.
  3. kimchi

Haber Chp Kurultayından Sizce Kim Aday Çıkacak

chp hic olmadigi kadar rezil bir durumda. ozgur ozel secimden sonra kk'yi elestirenleri akp trolu ilan ediyordu simdi de aday olmus cok komik cidden. kk yine kazanir tabi ki. birkac ay once bu adama oy verdigim icin utanıyorum
  4. kimchi

Duygusal Insanlarla Mı Daha Iyi Anlaşırsınız Mantıksal Insanlarla Mı?

off ben duygusalım maalesef dmckdackdv :( ama çevremde iki taraftan da insanlar var. mantıksal insanlar daha farklı açılardan bakmamı sağlıyor
  5. kimchi

Haber Justin Bieber'ın İsrail Sanarak Filistin'i Paylaşması

Şu olaylar çoğu ünlünün umrunda bile değildir, haritada israil'in yerini bile gösteremezler zaten. Ama abd'de medya, eğlence sektörü çoğunlukla yahudilerin elinde. Kariyerlerinden olmamak için destek paylaşımı yapıyor hepsi. Gerçekten bu olaylar iğrenç bir hal almaya başladı, hamas'ı kesinlikle...
  6. kimchi

Dedikodu Hiç Mesaj Attığınız Ünlülerden Size Geri Dönüş Yapan Oldu Mu?

Jessi 2015'te mesajıma cevap verip gönderimi beğenmişti. Ama o zamanlar unpretty rapstar'a katılmıştı, daha yeni yeni tanınıyordu şimdi nerdeee jdhsjxlsjx
  7. kimchi

K-Netizenler Gibi Yorum Yapın

-Omo ㅠㅠㅠ önceki hayatında ülke kurtarmış olmalı! Oppamız çok yakışıklı. -Oppaㅜ yavru bir köpeğe benziyorㅋㅋ Ah, cidden çok tatlı ㅜㅜㅜ -Yüzünün nesi var? Nasıl bu kadar küçük? ㅜㅜ -Daebak, oppa bir yüz dahisi. Evlen benimle~~ (gong yoo'nun instasina attigim o yorum) -Bundan sonra sadece çiçekli...
  8. kimchi

Sosyal Bir Hayat Yaşamak ?

ben corona senesine denk geldim ilk senem full online'dı, o dönem millet whatsapp gruplarından hep kaynaşmış ikinci sene okul başladığında zorluk çekmiştim :(( sosyalleşmek aslinda zor bir sey degil ama ugrasman lazim. okulda en cok sosyalleşebileceğin yerler kesinlikle kulüpler. zaten oradaki...
  9. kimchi

Fandomları Eleştiriyoruz!

Yaa ben hic hottest görmüyorum neredeler🥹🥹 cogu evlendi cocuga falan karıştı sanırım... junho ve taec'in fanlarını görüyorum hep 😭
  10. kimchi

Dilan Polat Kimdir Bunun Olayı Nedir

Hic uzulmedim basina gelenlere. Bu ulkenin yarisi asgari ucretle calisiyorken altin tozuyla kahve icip gunde 750k harcadığını soylersen insanlarin gozune batarsin bal gibi. Ben asıl deprem zamani gicik olmustum bu kadina, taha'nin ailesine yalancı iması yapıyordu. Trendyol'da markasi hep en...
  11. kimchi

Dedikodu Jungkook Ve Yanındaki Gizemli Kız

korkunc bi video ya adamin evinin icini cekmisler yuh. bu arada annem her zaman perdeleri cek derken hakliymis djdndkksms
  12. kimchi

Direksiyon Sinavi😭

Paralelde iyiyim onu yapıyorum ama l'de tam sağ yapip geri geri giderken dikiz aynam dubaya değiyor. Onu hala tam ayarlayamadım. 1695828264 Direksiyon dersi 2 hafta oluyor genelde. Ondan önce yazılı sınav da var o da 1 hafta falan sürmüştü bizim. Ben derslerine gitmemiştim bile yazili sinav...
  13. kimchi

Direksiyon Sinavi😭

shbashdxsd o benim de korkum ama hocaların da altında pedallar oluyor zaten. trafiğin çok yoğun olmadığı yerlerde sürüyorsun ay evet direksiyon kullanmada bi problemim var. dediğin gibi bayağı sıkı tutuyorum ve dönüşlerden sonra kendim toparlamaya çalışıyorum halledicem umarımmm
  14. kimchi

Direksiyon Sinavi😭

Cooook teşekkürler 😗😗 Ay evet zaten ben daha kalkista stop ettirdim arabayi direkt moralim bozuldu tüm dersi etkiledi, tamamen sinav odakli düşünüyorum sinavda 0 hata olmasi gerektiği icin hemen etkiledi beni. rahat olmam lazim haklısın🥹🥹❤️ Cok sag oll aliriz umarimm ikimiz de ❤️❤️ Cook...
  15. kimchi

Direksiyon Sinavi😭

Evet ehliyeti olan arkadaşlarım da hala heyecanlandiklarini söylüyorlar, zor değil ama tecrübe işi kesinlikle. umarim yarin daha iyi olurum 😭❤️ 1695744223 Ay umarım heyecanımı yenerim cok tesekkurler❤️😭 Ya olabilir cunku bugun kendime inanamadim ben de, ilk hafta yapmadığım hataları yaptim...