Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ladylate kullanıcısının son içeriği

1. Ladylate

Moralim Çok Bozuk

Bizde idare biraz nanay ya böyle şeyleri görmüyor ama buna rağmen hocanın bana demesi beni sinir etti. 2009 ki çocuk bile nasıl geziyor. 1704711793 Ben çok alıngan olabilirim bence
  2. Ladylate

Moralim Çok Bozuk

Öyle ama ben lise öğrencisiyim son sınıfım ve herkes saçını nasıl renklere boyuyor ve tutup hocam bana dikkat et idare görmesin dedi sinirimi bozdu
  3. Ladylate

Moralim Çok Bozuk

Saçlarımı yakut kızılı yaptım ancak zorbalandim. Üstüne boya tutar mı ya da ne yapayım moralim çok bozuk
  4. Ladylate

5 Şubatta Mesajını Bırak

Umarım çalışmaya baslamissindir. Çocukla işler inşallah güzel gidiyordur. Uzun zamandır kitap okumuyordun ecinniler kitabını okudun mu Yüzündeki derin izler inşallah geçiyordur En önemlisi huzurlu musun
  5. Ladylate

Benim Için Dua Eder Misiniz?

Allah senin ruhunu esenlik versin inşallah herşey hallolacak herşeyin çaresi var hayatta. Kendine odaklan ve kendini çokça sev ve saygı duy. Çünkü dünya üzerinde bir sen daha yok. İnşallah istediğin üniversiteye kavuşursun ❤️
  6. Ladylate

2024'E Son Saatler..

Umarım gönlünce olur.
  7. Ladylate

2024'E Son Saatler..

2023 bit artık
  8. Ladylate

İstediğiniz Yılbaşı Hediye Kategorisini Söyleyin Hediye Alın!🌲🍭💐

Kış temalı ışıl ışıl küpeler olabilir ❄️
  9. Ladylate

Fikir Verin Lütfen

Emin olmamaktan değil de önceki deneyimim pek iyi değildi o yüzden biraz tanımaktan zarar gelmez.
  10. Ladylate

Fikir Verin Lütfen

Bence biraz ilerledikten sonra öyle yapmak daha iyi çünkü netleşmekte gerekiyor.
  11. Ladylate

Fikir Verin Lütfen

Garip bulmakta haklısın aslında ama sınıflarımız bu sene karıştırıldığı için yeni tanışmış oldum. 1703688778 Teşekkürler tavsiye için
  12. Ladylate

Fikir Verin Lütfen

Ah kardeşim benim 🥲
  13. Ladylate

Fikir Verin Lütfen

Son senem olduğu için çok dert etmiyorum ayrıca reddedilme konusunda deneyimim var. Ayrıca ayrılsak bile sorunlu olarak ayrılacağım bir karakter değil.
  14. Ladylate

Fikir Verin Lütfen

Ben birinden hoşlanıyorum. Aynı sınıftayız. Efendi bir çocuğa benziyor. İki üç gündür yakınlık kurmak için konuşmaya çalışıyorum. O da konuşuyor benimle ama bana daha yakın hissetmesi ve ilgisini çekmek için ne yapabilirim bilmiyorum. Fikir verin lütfen.
  15. Ladylate

Son Şarkı

Aslında vazgeçilmezlerim çoktur ama şu an ölsem Scorpions " Wind of change" melodisi kulağımdayken ruhumun bedenimden süzülüşünü duyumsamak isterim.