Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

lilith_halşii 'in en son etkinliği

• lilith_halşii
    lilith_halşii, JeyKey adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    İlkokul da hocamız daha çok sınıf bazlı bakardı denemelerde fln tabi bizim sınıf hep ilk 10 da birkaç kişi olmazsa hıncını da bizden...
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki JeyKey's yorum yap üzerinde JeyKey's profil yayını ile Kalp Kalp.
    Ayakkabının numarasını bile biliyor muydun? Benim ne kadar umursamaz bir tip olduğum burada da ıspatlandı kfjdn Ben sanırım ders dışında...
  • lilith_halşii
    Tabikide listenin en başında Paris var😭 Disneyland'e gitmek istiyorum hep hayalimdi onun dışında tomorrowland coachella gibi...
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki Valin's durum ile Kalp Kalp.
    Son yaşanılanlar ve forumun bu olaylara sürüklenmesi gerçekten üzücü. Her zaman aktiflik gösteremesem de burada olduğum zamanlar başlık...
  • lilith_halşii
    O zamanlar popüler olmama şaşırmamalı😅 ssksksk 32 numaraydı hatta
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki JeyKey's yorum yap üzerinde JeyKey's profil yayını ile Kalp Kalp.
    Ben topuklu ayakkabıları şimdi bile giyinemiyorum ama çocukken anneminkileri hep giymek isterdim.Küçüklük işte insanın her şeye...
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki JeyKey's yorum yap üzerinde lilith_halşii's profil yayını ile Kalp Kalp.
    You're welcome~☆ Evet o yazılar çıkıyor hesap isimlerinin yerine
  • lilith_halşii
    lilith_halşii , Dedikodu İdollerin Ilişkisi Olması başlıklı konuya cevap yazdı.
    Doğru aslında oyuncuların özel hayatları fln çok çok fazla kamera altında olmuyorken idollerin tüm anları kamera altında üstüne birde...
  • lilith_halşii
    Şöyle bir şey de var.İdoller fanlara satılan bir çeşit oyuncak gibi ama oyuncular öyle değil.Dikkatli bakarsan böyle olayları çıkaranlar...
  • lilith_halşii
    oyuncular dizi çekip 2 programa katılıp sonra ortadan kaybolabiliyor. İdoller daha göz önünde oldukları için olabilir belki
  • lilith_halşii
    Forumu bir ara karıştıran arkadaş sende ayrıldın mı forumdan? Pat diye burda biten sayın ziyaretçi bir çılgınlık yapıp üye olmaya ne dersin?
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki kaorii's durum ile Üzgün Üzgün.
    Buralar hala dutluk :(
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki kaorii's durum ile Ağladım Ağladım.
    Son bir kedi videosu paylaşıp kaçıyorum 😭
  • lilith_halşii
    lilith_halşii, kaorii adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Kedi demeyin bir arkadaş üzülüyor da...
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki JeyKey's durum ile Sevmek Sevmek.
  • lilith_halşii
    Ş-şey ilkokulda topuklu botlarım vardı ve her gün giyerdim... Cringe krizine giricem şuan🤣
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki JeyKey's yorum yap üzerinde JeyKey's profil yayını ile Haha Haha.
    @lilith_halşii Yalan yok ben yargı dağıdan abiler gibi takılırdım hep ve kızlar da bana özenirdi kfkdndj
  • lilith_halşii
    lilith_halşii, lilith_halşii adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Birkaç tane üye silindi 121 gibi mesajlar vardı o yüzden sorguladım biraz teşekkürler 💞
  • lilith_halşii
    lilith_halşii Tepki JeyKey's yorum yap üzerinde lilith_halşii's profil yayını ile Kalp Kalp.
    Hesabını temelli sildirenlerin hem gönderileri hem de yorumları siliniyor
  • lilith_halşii
    Bu albümü askere gitmeden çok az süre önce yaptığı belli çünkü yazda saçını kestirmişti ama bu hali bile onu çok tatlış gösteriyor.Ben...