Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

lilith_halşii kullanıcısının son içeriği

1. lilith_halşii

İlkokul da hocamız daha çok sınıf bazlı bakardı denemelerde fln tabi bizim sınıf hep ilk 10 da...

İlkokul da hocamız daha çok sınıf bazlı bakardı denemelerde fln tabi bizim sınıf hep ilk 10 da birkaç kişi olmazsa hıncını da bizden çıkarırdı😅 hem süslü hem de başarılı olan bir tiptim ama şuan öyle tipler çok yok maalesef skskjs okulda derece yaptıysan senden havalısı yok sjsjsj Numarasını...
  2. lilith_halşii

Soru Fırsatınız Olsa Gitmek Istediğiniz Şehir, Ülke ?

Tabikide listenin en başında Paris var😭 Disneyland'e gitmek istiyorum hep hayalimdi onun dışında tomorrowland coachella gibi festivallerin düzenlendiği her yer buralarda hep festival makyajı yapıp deli gibi dans etmenin hayalini kurmuşumdur😭
  3. lilith_halşii

O zamanlar popüler olmama şaşırmamalı😅 ssksksk 32 numaraydı hatta

O zamanlar popüler olmama şaşırmamalı😅 ssksksk 32 numaraydı hatta
  4. lilith_halşii

Dedikodu İdollerin Ilişkisi Olması

Doğru aslında oyuncuların özel hayatları fln çok çok fazla kamera altında olmuyorken idollerin tüm anları kamera altında üstüne birde fanservis de eklenip fanlara sunuluyor
  5. lilith_halşii

Anonim Kendimi İfşalıyorum: Benim 1 Tane Kızım Var, Henüz Bebek

Forumu bir ara karıştıran arkadaş sende ayrıldın mı forumdan? Pat diye burda biten sayın ziyaretçi bir çılgınlık yapıp üye olmaya ne dersin?
  6. lilith_halşii

Kedi demeyin bir arkadaş üzülüyor da...

Kedi demeyin bir arkadaş üzülüyor da...
  7. lilith_halşii

Ş-şey ilkokulda topuklu botlarım vardı ve her gün giyerdim... Cringe krizine giricem şuan🤣

Ş-şey ilkokulda topuklu botlarım vardı ve her gün giyerdim... Cringe krizine giricem şuan🤣
  8. lilith_halşii

Birkaç tane üye silindi 121 gibi mesajlar vardı o yüzden sorguladım biraz teşekkürler 💞

Birkaç tane üye silindi 121 gibi mesajlar vardı o yüzden sorguladım biraz teşekkürler 💞
  9. lilith_halşii

Giden üyelerin mesajları da mı siliniyor 8 sayfa yanıtı olan konuda yalnızca 16 yanıt kalmış

Giden üyelerin mesajları da mı siliniyor 8 sayfa yanıtı olan konuda yalnızca 16 yanıt kalmış
  10. lilith_halşii

Dedikodu İdollerin Ilişkisi Olması

Birde netizenlerin şöyle bir olayı var bu davranışlar "geneli için" hep idollere uygulanıyor bir idolün sevgilisi olsa ülkeden sürmeye bile kalkarlar ama bir oyuncu olduğu zaman bu kadar ilgilenmezler bu ayrımcılığın bir sebebi var mı acaba🤔
  11. lilith_halşii

Haber Rm Yeni Albümün Ilk Konsept Fotoları Yayımlandı+Promo Takvimi

Ben bir türlü bu saçını sevemiyorum ya hani birde bir ara kahverengiye boyatmıştı Jimin'in doğum gününde ki saç rengi onu fazlasıyla kötü bulmuştum hatta ama rapçi olarak baktığımızda çok iyi
  12. lilith_halşii

Forum şu an yalnızca benim parmaklarım altında ve bu saatte...

Forum şu an yalnızca benim parmaklarım altında ve bu saatte...
  13. lilith_halşii

Ben gayet tatlıydım bir kere gayet de değil çok jsjsjjsj herkes demeyelim lütfen 💅

Ben gayet tatlıydım bir kere gayet de değil çok jsjsjjsj herkes demeyelim lütfen 💅
  14. lilith_halşii

Çok iyi sksskss

Çok iyi sksskss
  15. lilith_halşii

Kpop Cb Falan Konusmak

Heejin'in olayı globalde fazlasıyla patladı bence şu anda gruplardan daha çok bu olaylara dönük herkes RM'in albümüne bile paylaşan çok yere denk gelemedim birde hype ive ve aespa'nın işini bitirmeye fln çalışıyormuş ablamız daha neler söylüyecek acaba Wewerse'in bir etkinliği olacak nj tek...