Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Melike kullanıcısının son içeriği

1. Melike

Biasınızın En Sevdiğiniz Yönü?

Jihyo'nun gülüşünü çok beğeniyorum 😍
  2. Melike

Aynı Grupta Olmak Istemeyeceğiniz Idoller

Nayeon: Kendini gereksiz beğendiğini düşünüyorum. Bazen de yer yer kendini öne attığını ve aşırı tepki verdiğini düşünüyorum. Sürekli ilgi isteyen ve kendini çok beğenen insanlar bana yorucu geliyor. Taeyeon: Kendini çok beğendiği en iyi daima bende olmalı gibi düşündüğünü hissediyorum. Bencil...
  3. Melike

Anonim Forumda Bıktıklarınız

Ben genel anlamda bir yorum yaptım. Kişisel algılama lütfen. Bu dçdorumda sürekli forum için önemli seçimler oluyor ve düzenli araliklarla bu tarz mesajların gelmesi bence sadece insanı bunaltan bir etki bırakıyor. Eğer seni üzdüysem özür dilerim. Dediğim gibi benimki genel bir yorumdu.
  4. Melike

Anonim Forumda Bıktıklarınız

Herhangi bir oylama olacağı zaman bana oy verir misin? Bana oy verirsen eğer şöyle şeyler yapacağım vb. mesajlar atılmasını sevmiyorum ve çok gereksiz buluyorum. Herkesin kendince aklında bir isim var ve belli ki ona verecek neden bu tarz mesajlar atarsın ki? Bu tarz mesajlarla rahatsız...
  5. Melike

Bugünlerde Yayınlanan Dizilerden Hangilerini Izliyorsunuz?

Olmayan vaktimde bir şeyler izlemek için herhangi hiçbir şey bulamıyordum teşekkürler aslında yapmam gereken ödevlerin de var ama erteleyip duruyorum şimdi de bunları izleyerek erteleyeceğim teşekkür ederim arkadaşlar 😂
  6. Melike

Haber Twice'dan Jihyo'nun Küçük Kız Kardeşi, Aktris Lee Ha-Eum

Bu netoşların jihyo antiliği şaka mı? Bugün yok kız kardeşi daha güzel yok jennie ve Nayeon'a benziyor diyorlar dün de jennie ve Jihyonun sololarını kıyaslıyorlardı. Hayır gerçekten kız kardeşini övmek için veya kendi düşüncelerini paylaşmak için yazdıklarını bilsem sorun etmem ama sanki...
  7. Melike

Önemli Geleneksel 4. Forum Kraliçe Yarışması - Başarılar 👑

@Betülliçe✨ bence sende aday olmalısın😍
  8. Melike

İsim Vermeden İçini Dök

Hiç kimse ile hala bir iletişimim olmadığı için olayları dışarıdan hayretle izliyorum ve bazen ben neyi kaçırdım diye kendi kendime tribe girdiğim doğrudur 😂😂
  9. Melike

Fotoğraf Cekme

Kendimi çok nostaljik hissettim. Bizi de ilk hafta hemde tost makinesinden hallice olan masaüstü bilgisayarın ilk çıkan kamerasıyla çekmişti müdür yardımcımız. Çok takılma kim görecek senin e-okul fotğrafını 😂
  10. Melike

Anonim Betülliçe'yi Eleştiriyoruz✨

Sempatiksin. Yakın hissediyorum sana ksrşı
  11. Melike

Teşekkür ederim 😘

Teşekkür ederim 😘
  12. Melike

Sosyal Bir Hayat Yaşamak ?

Sosyallik kavramının şans işi olduğunu düşünüyorum. Benim yakın arkadaş ortamım da sınıf ortamım da ders bitsin evimize gidelim kafasındalar o yüzden bende sosyal olarak çok bir şey yapamıyorum. Bende büyük şehirde ailemin yanında üniversite hayatı yaşıyorum. Bu yıl üçüncü sınıfa geçtim. İlk yıl...
  13. Melike

Size Egoist Gelen Idoller Varmı

Açıkçası Nayeonun öyle olduğunu düşünüyorum. Üyelerden birisi tam fanları eğlendirecek bir şey yapmaya başlıyor bir bakıyorsun hop nayeon oraya dahil olmuş. Konu güzellikten açılıyor herkes yorum yapıyor Nayeon bir anda kendini övmeye başlıyor. Çoğunlukla olan olaya veya duruma hemen dahil olup...
  14. Melike

Dilan Polat Kimdir Bunun Olayı Nedir

Bu kavgayı yapan fenomen Nez Demir, Dilan Polat değil. Allah'ım gerekli gereksiz her şeyi biliyorum keşke bende senin gibi bu olaylara müdahil olmadığım için karıştırsaydım. Bazen kendime çok kızıyorum. Bu tarz şeyleri izlediğim için ama kaos olaylarını da müdahale olmadan izlemeyi seviyorum 🙈😅