Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Miss Korea kullanıcısının son içeriği

1. Miss Korea

@imruveyyy💙 senin hesaba giremedim kalbime indi komple gittin sandım ;(

@imruveyyy💙 senin hesaba giremedim kalbime indi komple gittin sandım ;(
  2. Miss Korea

Ki ben fw'lar hakkında konuşmayı sevmememe rağmen bıktırdınız yani. O kadar iki yüzlüsünüz ki...

Ki ben fw'lar hakkında konuşmayı sevmememe rağmen bıktırdınız yani. O kadar iki yüzlüsünüz ki cidden gına geliyor artık, twitter'da ki toxic diyeceğim blinklerinde bunlara neden anladıkları dilden konuştuğunu da daha net kavrıyorum. Çünkü bu insanlar düzgün cevaptan anlayacak insanlar değil...
  3. Miss Korea

Ya yazmazsam olmaz çok içimde kaldı ama twitter'da ki kpop fanları gördüğüm en iki yüzlü fan...

Ya yazmazsam olmaz çok içimde kaldı ama twitter'da ki kpop fanları gördüğüm en iki yüzlü fan kitlesi gerçekten. Bakın Bp sevmezsiniz, bu beni gram ilgilendirmez. Ama Blackpink üyelerinin direkt HEPSİ; or@spu, ygnin altına yattı, jeremy ile yattı, frederick ile parası için birlikte ve daha...
  4. Miss Korea

Haber Exo "One" Fanmeeting & Cb Haberi Ve Dünya Turu

Bu yakışıklı mı niye atmadın, illa kesiyim mi seni -_-
  5. Miss Korea

Dedikodu Coachella'da Sadece Blackpınk Performans Göstermeli

ya zaten Blackpink'in Pinkchella dönemi cidden peak bir dönem. O sahnelerinin kötü olduğunu söylemek için bana göre direkt anti olmak gerek. Kızlar cidden direkt hepsi manyak iyiydi. Sahne hakimiyetinde ve karizmasında üzerlerinde kimse yok. Grubun her üyesi star ışığına sahip çok garip
  6. Miss Korea

Haber 2.Jen Gruplarının Spotify Aylık Dinleyicileri (Şu An)

kendileri 1 Milyar spotify dinlenimine ulaşan tek 2. jenerasyon kız grubu bu arada :cool: bu dönemde bile bu etkidelerse 3. jen'de çıksalar neler yaparlardı Allah bilir
  7. Miss Korea

Dedikodu Coachella'da Sadece Blackpınk Performans Göstermeli

Ya bu olayla alakalı komik olan şey Blackpink'in performansını gündeme getiren ve ayrı ayrı başlıklar açan Koreli netizenlerdi. Ben mesela Le sserafim'in bu derece tepki alacağını hiç düşünmezdim ama bir girdim Twitter'a K-netizenler içlerinden geçmişler ve attıkları her tweet'e de Bp'i...
  8. Miss Korea

Haber Girls' Generation'a (Snsd) Çıkışlarından Önce Gelen Netizen Yorumları - 2007

Bebeklerimmm kız gruplarının imparatoriçeleri <3
  9. Miss Korea

Haber Girls' Generation'a (Snsd) Çıkışlarından Önce Gelen Netizen Yorumları - 2007

2 yıl sonra bulurum seni ona göre oshdpfıshpfıhae
  10. Miss Korea

SM'İN YENİ ÇAYLAK GRUBU SNSD, PROMOSYONLARINA AĞUSTOS AYINDA BAŞLAYACAK. SM Entertainment'ın dokuz üyeli çaylak kadın grubu Girls' Generation ilk single'ını Ağustos ayında yayınlayacak. (Ç/N: yorumların çoğu şakayla örtüşüyor) 1. İsimleri çok pejmürde ㅠ 2. Hepsi şimdikiyle aynı görünüyor ama...
  11. Miss Korea

Debut Şarkıları Melon Günlük Listesinde 1.Siraya Ulaşan Kpop Grupları

Yg 3. jen'de çıkardığı 3 grubu da manyak bir şekilde debutlatıp şimdi nasıl bu hale düştü cidden dıopjvsğjodvğp bu şirketin düşmana ihtiyacı yok bence kendi kendinin düşmanı mal xdoıvhjapdsıj
  12. Miss Korea

Anket En Sevdiğiniz Kullanıcı

ya yerim ki ama 😭😭😭 ben liste yapmaya üşendim yazmaya başlasam bitmez çünkü....
  13. Miss Korea

Haber [Netizen Yorumları] Blackpınk Rosé 'Dazed' Spring Edition Kapağı Için Efsanevi Fotoğraflar Bıraktı.

o kadar yakışmış ki Ysl cidden kızın çeşitliliğinin ne kadar içine etmiş daha iyi anlıyoruz