Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

moxi kullanıcısının son içeriği

1. moxi

Anonim Stray Kids Neden Sevilmiyor?

kesinlikle fandom yuzunden oldugunu dusunuyorum fazla insanin bulundugu cogu yerde illa bir sorun cikar ve skz yukseliste olan bir grup oldugu icin fandom copluk gibi oldu nerede tartisma gorsem iclerinde varlar surekli bos yere insanlara bulasip gruptan uzaklastiriyorlar cok duzgunler de var...
  2. moxi

K-Pop Ortamının İkiyüzlülüğü

şimdi aklıma gelmişken daha anlaşılır bir örnek verecek olursam mesela birisini nword için linçleyen birisinin profiline geçtiğimde bir kişiye sırf tay olduğu için köylü diyerek aşağılamaya çalıştığını gördüm yani bunların umrunda olan şey konunun hassasiyeti falan değil tamamen keyfine...
  3. moxi

ilk olarak açıklama için teşekkür ederim fakat demek istediğimi anlamadığınızı düşünüyorum belki yazarken çok üstüne düşmediğimdendir ama benim orada trend olarak bahsettiğim şey kelimeden ya da kültürden tamamen bağımsız. trend dememin sebebi özellikle son iki yıldır kpop ortamında bu terimin...
  4. moxi

çok haklısın ya eskiden de vardı bunlar ama özellikle bu aralar öyle bir arttı ki ben cidden sıkılmaya başladım bu gidişle kaç yıldır bırakamadığım sektörü sayelerinde bırakabileceğim
  5. moxi

off o kadar sinir bozucu ki gerçekten özellikle cinsiyet konusu hareketlere öyle bir etki ediyor ki bu normalde de var ve çıldırtıyor
  6. moxi

selamm demin twitter’da dolanırken bir tartışmaya denk geldim ve hazır aklıma gelmişken şu ortamdaki ikiyüzlülük hakkında konuşmak istiyorum. artı olarak sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum 🙏🏼 ben insanlara gelen nefretin çoğunun olaya değil de kişiye bağlı olduğunu düşünüyorum. mesela x...
  7. moxi

Aynı Grupta Olmak Istemeyeceğiniz Idoller

bencil olanlari, kibirli olanlari, sadece yuzuyle girip vasatin alti yetenekleri olanlari ve prob olanlari su an isim sayamadim ama beni etkileyecek seylerde kafasina gore davranan birileriyle olsam cok sinir olurdum
  8. moxi

İdolünüz Ile Ilgili Yanlış Anlaşılmalara Düzeltin

https://netizenturkey.net/forum/konu/haruto-ve-homofobiklik-iddiasi.5486/ zamaninda soyle uzun uzun bir sey yazmistim ya bu konu harbiden sinirimi bozuyor herkes gidip videoyu tam izleyip ne anlatmak istedigini anlamak yerine iki saniyelik videoya dayanarak cocuga nefret kusuyorlar resmen
  9. moxi

Haber Babymonster ‘Batter Up’ Yayınlandı

ben de boyle bir sarki secmelerine cok sasirdim ya asiri hype saglayacak bir sey beklemistim ama rap part disinda oyle cok heyecanlandirmadi
  10. moxi

rap partinda ilk cikan ruka ondan sonra gelen de asa ve evet grupta cok iyi vokaller vardi ama hic degerlendirilmemis 1701015888 ben bunun yaslarindan da kaynaklandigini dusunuyorum ve evet sarki da cok duzdu beni rap part disinda oyle cok ceken bir yer olmadi
  11. moxi

bence nakarat cok siradandi ve tempoyu olduruyordu arti olarak biraz karisikti 1701014314 evett ben de o tarz bir seyler beklemistim nakarat cok sade geldi duyunca sasirdim ve rukasa cok iyiydi gercekten tum sarkiyi tasidilar sarkiyi dinlemeyeceksem bile rap part icin dinlerim
  12. moxi

Uzun bir süredir çıkışı beklenen BABYMONSTER bugün ilk dijital single’ları ‘Batter Up’ ile çıkışını gerçekleştirdi. Üyeler, şarkı ve M/V hakkındaki düşünceleriniz neler?
  13. moxi

En Sevdiğiniz İdol Dansçı Kim?

klasik kpop ya kimse asla potansiyele bakmiyor sadece en populer olanlari en iyisiymis gibi goruyorlar
  14. moxi

degil mi ya keske herkese izletebilsem 1700946034 kesinlikle oyle nereye koysan uyum sagliyor
  15. moxi

seulgi beni bambaska dunyalara goturuyor ya hem havasi hem sesi hem dansi hepsi bir araya gelince bitiyorum