Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

nevertheless kullanıcısının son içeriği

1. nevertheless

Türkiye Dilencileri

çiçek satan roman ablalar var bide almayınca kaç kere küfür yedim onlardan
  2. nevertheless

Ne Yapmalıyım Tyt Mat.

Herkese iyi geceler öncelikle. Şimdi ben mezunum ve sınava hazırlanıyorum. Matematik çoğu kişinin olduğu gibi benim de başımın en büyük belası. Her neyse asıl konu şu günlük 200 soru çözme hedefim var her gün için. Tyt matematik sorusu çözerken çözdüğüm sorunun neredeyse tıpatıp aynısını bulup...
  3. nevertheless

Haber Blackpink'ten Jisoo'nun Ahn Bo Hyun'dan Ayrıldığı Bildirildi

Bir şeyi 10 kere söylersen olur ya ilişkileri hakkında o kadar olumsuz konuştular ki ayrıldılar en sonunda
  4. nevertheless

Ne Yapmalıyım??

kursu denemeler için bırakmak istemiyorum aslında düzenli olarak deneme olmaya başladık yarın kurs müdürüyle konuşacağım buraya da yazarım sonucu izin verirlerse fen derslerine gireceğim kalan dersleri kendi başıma halletmeye çalışacağım
  5. nevertheless

Ne Yapmalıyım??

başka hocalar var sınıf değişikliği de deneme sınavına göre oluyor bir hafta önce de deneme sınavı olduk ben 4ten 3 e geçtim ama hocalar birebir aynı bahtıma tüküreyim kısaca
  6. nevertheless

Ne Yapmalıyım??

Arkadaşlar ben 1 aydır belediyenin yks kursuna gidiyorum. Kurs sabah saat 9 dan öğlen 1 e kadar. Ordan sonra da kütüphaneye geçiyorum. Kütüphanede günlük paragraf ve tyt türkçe sorularını çözmem 1.20 dk sürüyor şuan. Saat 2.30 oluyor yani ben bunları bitirine kadar. Daha sonra tyt matematik konu...
  7. nevertheless

Önemli Nerede Bu Forum Halkı?

eğlenceli bazı etkinlikler olsa(kaos olmayan) daha fazla kullanıcı aktif olur gibime geliyor.
  8. nevertheless

En Türk Özelliğiniz?

En Türk özelliğiniz nedir? Ben Türkiyenin yönetim biçimini iktidarını kendimce çok eleştiriyorum çoğu zaman baya saydırıyorum ama yabancı birinin Türkiye hakkında (özellikle mutfağımız hakkında) olumsuz hiçbir fikrine tahammül edemiyorum clğckepkdpd. Biz her şeyi diyebilirimiz ama başkaları...
  9. nevertheless

3 Harfli Marketlerdeki En Sevdiğininz Ürün/Ürünler

çiğköftesinin tadı küçükkn bana çok güzel geliyordu nedense büyüdükçe aşırı kötü gelmeye başladı uzun zamandır almıyorum o yüzden
  10. nevertheless

özellikle mango ve ananaslısı çok iyi
  11. nevertheless

Sorun olur diye 3 harfli yazdım bu arada hangi market olduğunu anlamayan yoktur herhalde her sokak başında yeni bir şube açıyorlar zaten her gün ben bu ikisine bayılıyorum hem ucuzlar hem de çok lezzetliler özellikle bu kek aşırı iyi bir şey
  12. nevertheless

Anket Samsung Mu? Iphone Mu??

valla para hangisine yeterse iphone a yetmeyeceği için samsung
  13. nevertheless

K-Netizenler Gibi Yorum Yapın

yavru bir köpeğe benziyor kekekekeke
  14. nevertheless

Tyt Türkçe Ve Paragraf

rehberlik hocasına ve türkçe hocasına da sorayım ben bu of off daha 1 ay oldu şimdiden o kadar yorgun hissediyorum ki