Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Oblomov kullanıcısının son içeriği

1. Oblomov

Önemli Geleneksel 4. Forum Kraliçe Seçimi - Başarılar 👑

Bloom reise oy vererek ikisinide eşitledim💅🏻Kaos isteyen oy atsın!
  2. Oblomov

Boy Ortalaması

Anne 1.65 Baba 1.75 Ort 1.70 Ben 1.65 😭
  3. Oblomov

Lisa X Crazy Horse

Lisa dışında başka bir sanatçı olsaydı yine aynı şeyi yazardım kadın erkek fark etmez sen bu performansı seversin beğenirsin ben beğenmiyorum hoşlanmıyorum bana sexy veya güzel görünmüyor kıyafetine de bir şey demedim ztn konserlerde giydiklerini biliyoruz.
  4. Oblomov

Lisa X Crazy Horse

Fazla bir şey yayınlanmadığı için bir şey diyemiyorum ama hoş değil bir şarkıcının böyle bir platformda gösteri yapması bana göre
  5. Oblomov

Haber Blackpink Lisa'nın Crazy Horse'da Sergileyeceği Onaylanan Şarkılar

Yani şimdi aldığı nefretin bir on katını sonradan almaz inşallah gerçi durum pek öyle görünmüyor sahnelere bakılırsa
  6. Oblomov

Dedikodu O Kişiye Bir Söz Bırakın...

Sırf kız arkadaşını kıskandırmak için bana yakın davrandın bunu geç anladığım için o kadar aptal hissediyorum ki umarım yaşattığını yaşarsın
  7. Oblomov

Fındık Toplamak?

Teşekkür ederim🥰Sana da kolay gelsin. 😊
  8. Oblomov

Fındık Toplamak?

Yiiaa🥺 umarım zaman senin için çabuk geçer🥰bence her işin zor bir tarafı vardır bunu bilerek gidiyorum.Bir de işin zor tarafları ne acaba yani yerden fındık toplamak çok zor değildir biraz anlatabilir misin kader ortağım 👉🏻👈🏻
  9. Oblomov

Soru Hangi Ülkeyi Gezmeye Gitmek İsterdiniz?

Yazdan nefret eden ben buna bayılıyorum😅
  10. Oblomov

Soru Nilperi Şahinkaya Olayında Sizce Kim Haklı ?

Olayı çirkinleştiremezmişiz oradaki gencecik kız senin kardeşin olsaydı böyle bir şey söyleyemezdin bile gelmiş ne diyor te Allahım kadını tanımamasını anlayabilirm çoğu kişi de tanımıyodur ztn ama bir ünlü olarak üzgün olduğunu belirtmen takipçilerine söylemen gerekirdi beni linçliyorlar diye...
  11. Oblomov

Soru Hangi Ülkeyi Gezmeye Gitmek İsterdiniz?

Kanada yaa Goblindeyken bazı kesitleri vardı aşırı beğenmiştim tabi inşallah gerçektir o görüntüler 😃
  12. Oblomov

Fındık Toplamak?

Kendin kazanınca daha zor harcıyosun diyorlar görücez bu yıl artık ve teşekkkür ederim🥰
  13. Oblomov

Fındık Toplamak?

Teşekkür ederim 🥰
  14. Oblomov

Fındık Toplamak?

Bu yıl hayatımda ilk kez çalışacağım.Lisem bu yıl bitti ve daha önce hiç çalışma fırsatım olmadı çünkü ailem buna asla izin vermedi bende bu yıl ikna etmeye çalıştım ve zor da olsa fındık toplamaya gideceğim ve ilk defa kendi emeğimle para kazanacağım aslında eczane gibi başka işlerde bulmuştum...
  15. Oblomov

Soru Nilperi Şahinkaya Olayında Sizce Kim Haklı ?

Keşke olayı da anlatsaydın