Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

ponçik lisa kullanıcısının son içeriği

1. P

Hesap Silme

Silindi sanırım
  2. P

Hesap Silme

Şuan burayı silmek istemiyorum kusura bakmayın bunu Çok teşekkür cevap için ilgi için burayı zaten netizen Türkiye için açtım silmek için bilmiyordum ayrı yönetici olduğunu , oraya yazamıyorum buradan ulaşabilirim diye denemek istedim sanırım banlandım oradan tartışmalardan dolayı, tamamen...
  3. P

Lütfen yardımcı olurmusunuz hesabımı silmekle ilgili.

Lütfen yardımcı olurmusunuz hesabımı silmekle ilgili.
  4. P

Hesap Silme

Burası beni yıprattı baya arkadaşada yazdım sürekli kendimi birileriyle kavga halinde buluyorum ilkten sadece postları okuyordum sonra tartışmalara girer oldum bu konuda kendime hakim olamıyorum malesef ve buranın beni ruhsal olarak yıprattığını anladım kusura bakmayın biraz fevri gene size...
  5. P

Hesap Silme

Evet girdiğim zaman okumakla yetinemiyorum malesef, ilkten hoşuma gidiyordu fakat Lisa yla ilgili konularda kendime hakim olamıyorum sürekli tartışmaya giriyorum ve bu beni çok ruhsal olarak yıprattı keşke hiç açmasaydım olan oldu o yüzden kapatıp kendi kabuğuma çekilmek istiyorum mental olarak...
  6. P

Hesap Silme

Çok teşekkür ederim canım ya ❤️ 1705347803 Lütfen ya siz yardımcı olmazsanız kim olacak lütfen yardımcı olun tüm hesapları silmek istiyorum burada ki vede netize Türkiye deki.
  7. P

Hesap Silme

Lütfen yardımcı olun işim vardı dönemedim , buradaki hesabı diğer hesabı silmek için açtım diğer hesaba giremiyorum yorum yapamıyorum, diğer hesap netizen Türkiye.
  8. P

Hesap Silme

Teşekkürler ❤️ 1704921305 Çok sağol ❤️
  9. P

❤️❤️

❤️❤️
  10. P

Teşekkürler valla dünden beri uğraşıyorum yapamadım, buraya kayıt oldum en son yazmak için diğer...

Teşekkürler valla dünden beri uğraşıyorum yapamadım, buraya kayıt oldum en son yazmak için diğer yerden banlandım sanırım yorum yazamadım o yüzden buraya geldim çok teşekkürler.❤️
  11. P

Teşekkürler valla dünden beri uğraşıyorum yapamadım, buraya kayıt oldum en son yazmak için diğer...

Teşekkürler valla dünden beri uğraşıyorum yapamadım, buraya kayıt oldum en son yazmak için diğer yerden banlandım sanırım yorum yazamadım o yüzden buraya geldim çok teşekkürler.❤️
  12. P

Bütün sayfadaki hesaplarımı silmek istiyorum netizen Türkiye burda felan lütfen yardımcı olun.

Bütün sayfadaki hesaplarımı silmek istiyorum netizen Türkiye burda felan lütfen yardımcı olun.
  13. P

Hesap Silme

Hesabımı silmek istiyorum diğer yanlışlıkla açtığım hesaplarıda yardımcı olursanız