Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Seda kullanıcısının son içeriği

1. Seda

Anonim K-Pop'ta En Aptalca Bulduğunuz Şeyler

B×B shipperlar.Böylelerinin idolüm bir kadınla çıkacağına erkekle çıksın kafasında olduğunu düşünüyorum.Üstelik heterofobik gibi davranıyorlar.En basitinden geçen gün bir erkek idolün bir kadın idole tepki videosunu gördüm.Bir kullanıcı da yakıştıklarını söyleyen başka bir kullanıcıya öl...
  2. Seda

Kpop Idolleri Lisede?

Jaehyun:Okula yeni gelen yakışıklı öğrenci Mark:Herkesle iyi anlaşır,okulda onu tanımayan yok.Kelebek sisteminde yanında oturan kişiyle tanışmıyor olsa bile sohbet eder. Kai: playboy Bangchan:Sınıf başkanı,kızlarla iyi anlaşıyor. Moonbyul:12.sınıf havalı abla.Kelebek sisteminde yanında oturan...
  3. Seda

(G)I-Dle Super Lady Mv Yayinlandi!

Klip ve tarzlar bayağı güzeldi ben çok beğendim ama keşke şarkı daha uzun olsaymış,Wife de kısaydı.
  4. Seda

Ne Kadar Kız Grubu/Erkek Grubu Fanısın?

Kız grubu:10 Erkek grubu:10
  5. Seda

Suho'nun Kabanı Ve Bilkent Calculus Hocası Sehun

Sehun'a çok güldüm ya akhakabshwb Bir de Suho tam bir afet👌
  6. Seda

Tavsiye

Ben 10.sınıf öğrencisiyim ve artık ders çalışmaya ağırlık vermek istiyorum.Kullanmamı önerdiğiniz kitaplar,takip etmem gereken kanallar ve çalışırken özellikle dikkat ettiğiniz şeyler hakkında bilgi verebilir misiniz?
  7. Seda

En Sevdiğiniz Dondurma Aroması

Karamele ölürümmm
  8. Seda

Aynı Grupta Olsaydık Harika Bir Uyum Yakalardık/Çok Iyi Anlaşırdınız Dediğiniz Idoller

Yazdığım 8 kişinin 4'ü EXO'dan kesinlikle EXO sevmiyorum
  9. Seda

Aynı Grupta Olsaydık Harika Bir Uyum Yakalardık/Çok Iyi Anlaşırdınız Dediğiniz Idoller

Jennie:Kötü anlaşacağımızı düşünmüyorum nedense. Suho:Büyük bir yanlışım olmadığı sürece bana kötü davranmazdı. Kai:Karakterlerimiz benziyormuş gibi hissediyorum.Aynısı biraz Jennie'de de var. Baekhyun: Durum farketmeksizin sevdiklerinin yanında duran biri.Ayrıca arkadaş olsaydık çok eğlenirdik...
  10. Seda

Aynı Grupta Olmak Istemeyeceğiniz Idoller

RM:Sürekli çalışma ve diğer konularda baskı yapardı.O kadar baskıya gelebileceğimi sanmıyorum bu yüzden net tartışırdık. Yuna:Nefret için yazmıyorum ama "pick me" tabiri vardır ya.O tabire çok uyuyormuş gibi hissediyorum. Yunjin:Burnu havada geliyor kesin sinir olacağım kişilerden olurdu...
  11. Seda

Fotoğraf Cekme

E-okul fotoğrafında güzel görünen yoktur bence ya.Sırf sistemde dursun diye çekiliyor rahat ol.Benim fotoğraf çekimim 1 saniye falan sürmüştü adam hemen çekip göndermişti.
  12. Seda

Lanetli Bebekler 2: Chucky

Bir önceki konunu okuduğumda uyumakta zorlamıştım ama yine gecenin köründe okuyorum aptalım galiba 1696275925 Oturdum oyuncak bebeğimle bakışıyoruz jdsdhoysscbgfsz
  13. Seda

Size Egoist Gelen Idoller Varmı

Soyeon. Üretkenliğine ve başarısına saygım var ama bana negatif bir hava veriyor.
  14. Seda

En Büyük Akraba Içi Kaoslarınız

Yazacak bayağı şey var ama kuzenlerim burayı bulursa falan diye bana kalsın