Benzer Yazılar

G-IDLE Yuqi, Çin’deki ‘Running Man’ kadrosuna katıldı

G-IDLE Yuqi, Çin'deki 'Running Man' kadrosuna katıldıG-IDLE Yuqi, Çin'deki 'Running Man' kadrosuna katıldı

HABER: G-IDLE Yuqi, Çin’deki ‘Running Man’ şovunun kadrosuna katıldı

KAYNAK: Naver

1. [+423, -16] Çinlilerin Kore’de başarılı bir çıkış yapma olasılığı Çin’de yapmalarından daha yüksek. Kore’de tanındıkları anda bir sonraki fırsata atlıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋ Çinlilerin bu kafa yapısı değiştirilemez

2. [+384, -19] Tek söylemek istediğim, sarı tozunuzu buraya göndermeyin.. (Ç/N: Çin’deki hava kirliliği bazı dönemler Kore’yi çok etkiliyor ve havadan sarı sarı tozlar yağıyor, bundan bahsediyor)

3. [+315, -30] O da kaçıyor yani

4. [+177, -38] Bu kadar, Yuqi umarım orada fazla yorulmaz

5. [+112, -30] Çinli?ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+44, -4] Lütfen Çinlilere çıkış yaptırmayın artık ㅡㅡ

7. [+35, -2] Yuqi’yi yavaş yavaş Çin’e kaybediyoruz

 

Kaynak: Pannchoa

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Yuqi çok tatlı bir kız, seside güzel. Çindeki Running Man e katılması onun Çin e kaçacağı anlamına gelmez, G-IDLE üyelerinin bence çok iyi bi uyumları var ve zaten şirketle bi anlaşması var. yorumlarda saçmalamışlar.

sen bir deliloysun

şu da bir gerçek ki netoşlarım çinliler sizden daha zengin şirketlerin para anlamında en çok kazandığı ülkelerden şimdi kudurun çinli koca bulmaya gitcem

..

Şirketler Çinli üyelerin üzerinden daha fazla kazanıyorlar, o yüzden Çinde daha aktifler. Thats all

Yazzoo

Şimdi Çinden daha fazla para kazanıyorlar bu gerçek her Çine giden seviliyor diye birşey yok bunun örneği birsuru Korede çıkış yapan Çinlilerin hepsi Çinliler tarafından desteklenmiyor. Çinde herkes sevilmediği gibi eğer severlerse gerçekten çok uzun sure sevip destekliyorlar Koredeki gibi aa sen yaşlandın yenisi gelsin mantığı yok umarım Yuqiyi benimseyip severler. Birde Çinde kabul görünce grubunu bırakanlar var ama her zorluğa karşılık grubunda kalanlarda var. Ve Çinli stajyer almayın diyenler ırkçılığınızda boğulursunuz inşallah bu kafa sizde değişmediği surece Çin ve Japonyaya bağımlı olarak yaşayacaksınız o ırkçılık yaptığınız Çinliler şirketinizi hatta grubunuzu tanıtıyor bununla gurur duymanız lazım Yuqi kızım inşallah Gıdle… Read more »

Yeni Yazılar