Benzer Yazılar

Go Junhee yeni resimlerinde kaslı vücudunu sergiledi

Go Junhee yeni resimlerinde kaslı vücudunu sergiledi Go Junhee yeni resimlerinde kaslı vücudunu sergiledi

HABER: “Havalı adam” Goo Jun Hee’nin büyüleyici karın kasları

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+427, -8] Sağcı bir aktörden aldığı imzanın resmini koyan, hayranları endişelenip resmi kaldırmasını isteyince ‘yok’ diyen çocuk değil mi bu ????

2. [+364, -3] Gerçekten fizyonomi görmezden gelinmemesi gereken bir şey.. (Fizyonomi: Yüze bakarak insanın karakterini keşfetme)

3. [+262, -4] Kulüp resimleri bayağı… etkiliydi..

4. [+36, -0] Kangin ve Kangho gibilerle aynı fizyonomiye sahip

5. [+32, -0] Çaylakken hayranların elini sıkma etkinliğinde el sıkışacağına ölmeyi yeğlermiş gibi göründüğünü hatırlıyorum. Böyle bir tavırla daha popüler olmasının zor olacağını biliyordum. Ama şarkı söylerkenki sesi çok güzel.

6. [+31, -1] Bu çocuk hala promosyon mu yapıyor? Liderin babasının borç skandalı vardı, ne oldu?

7. [+29, -0] Bu çocuk sadece dış görünüşünü önemsiyor. YG’nin çoğu böyle. Gerçekten derin kişiliğe sahip insan bulmak zor.

8. [+28, -0] Öğkㅜㅜ

9. [+16, -0] Kötü bir fizyonomisi var

10. [+16, -1] Bir ajusshiye benziyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+50] Niye direk aklıma aktris olan Goo Jun Hee geliyor? sfds
Çok seksi görünüyor bu arada

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ikings

Ya şu yorumları yazanlar hayatlarında hiç gece kulüplerine gidip eğlenmediler sanırım. Bir kızla eğlenmediler ya da içkili bir ortamda bulunmadılar. Tutturmuşlar bir gece kulübü gidiyor. Herkesin kendine özgü bir hayatı var. 17 yaşında gitmiş aileside karışmıyorsa size ne? Sağcı olayında; Hayranın biri o fotoğrafı kaldır dediğinde sert bir şekilde hayır demedi.Gülerek Bana ne yapmam gerektiğini söylemeyin dedi, ki bence de haklı. Tavır konusunda Junhoe’nun mizahını biliyoruz biz , siz bilmiyorsanız o sizin sorununuz demek ki. El sıkışma etkinliği; Hayranlarla ilk defa el sıkışma etkinliğinde bulundu o gün, programlardan dolayı yorgun olamaz mı? 16 yaşında ve daha ilk günü utangaç ,çekimser… Read more »

B.A.B.Y

Bu yorumu yazan ellerin dert görmesin kardeşim 💜
Netolar hep böyle. Grupların iyi yönlerine bir halt yazmazlar, kötü bir olay olduğunda bir halt bilmeden klavyelere dökülürler. 😒

ikings

Teşekkür ederim.🥰 Görmeyecekler ama yazmak durumunda hissettim kendimi..Keşke artık engelleyebilsek şu düşüncelerini. Adam öldürmüş gibi suçluyorlar çocukları. O kadar emek verip sahneye çıkıyorlar ölesiye şarkı söyleyip dans ediyorlar bunlar konuşulacakken boş boş çocukların hayatını konuşuyorlar. Çocukların psikolojisi için üzülüyorum. Junhoe 4 aydır bu olaylardan dolayı instagramdan uzaktı daha yeni güncelledi.. Yazık cidden..Umarım iyi taraflarını da görmeye başlarlar.🙏

B.A.B.Y

Umarım. 🙏🏻

B.A.B.Y

Sabah Instagram’ı açtığımda karşıma çıkan ilk foto bu oldu. Az kalsın kalpten gidiyordum sjsjsksk
Junhoe hakkında hiçbir şey bilmeyen bu aptalların yorumlarını da takmayacağım kafama. Gidin de bir iKON TV izleyin, bilgi sahibi olun sonra yorum yapın tsk tsk

ugh

itici

..

Kendini bilmen güzel

Zi

Beğenmek zorunda değil

..

Saygısız yorum yapmak zorunda da değil.

ugh

bu yorum saygısız değil sadece “itici” olduğunu belirtiyor

..

Sende iticisin o halde

ugh

sen itici deyince kendimi itici hissetmedim sorun yok bence sen içten içe junhee’yi itici görüyor olabilirsin

Yeni Yazılar