Benzer Yazılar

Goo Hara Dispatch’e vücudundaki morlukların ve dağılmış evinin fotoğraflarını gönderdi

Goo Hara Dispatch'e vücudundaki morlukların ve dağılmış evinin fotoğraflarını gönderdi Goo Hara Dispatch'e vücudundaki morlukların ve dağılmış evinin fotoğraflarını gönderdi Goo Hara Dispatch'e vücudundaki morlukların ve dağılmış evinin fotoğraflarını gönderdi Goo Hara Dispatch'e vücudundaki morlukların ve dağılmış evinin fotoğraflarını gönderdi Goo Hara Dispatch'e vücudundaki morlukların ve dağılmış evinin fotoğraflarını gönderdi

Erkek arkadaşın Dispatch’e attığı mail: “Goo Hara hakkında haberlerim var, lütfen şu numarayı arayın. Fazla geç kalırsanız bu haberi başka yere yollayacağım. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız, lütfen arayın.”  

HABER: [ÖZEL] Goo Hara o gece yaşananları anlattı… “sözlü şiddet, fiziksel şiddet, tehditler” (röportaj)

KAYNAK: Dispatch via Nate

1. [+476, -92] Böyle olacağını biliyordum, Goo Hara’yı mahvetmek istediği için adam ilk önce Dispatch’e yazmış ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+342, -92] Ayrılıyorlarken niye sarhoş halde, gecenin 1’inde Goo Hara’nın evine gitti? Goo Hara’nın morluklarına ‘adam kendini savunurken oluşmuş’ diyenleri anlamıyorum. Goo Hara uykusuzluk ve hazımsızlık sorunlarıyla hastaneye yatmıştı, ayrıca adamın Goo Hara’yı tehdit ettiğini söyleyen tanıklar var, evine girip eşyalarını dağıtıp onu tekmeleyerek uyandırdığını görmüşler. Bütün bunlar tek bir sonuca varıyor, niye Goo Hara suçlanıyor peki?

3. [+321, -36] İnsanların çıkan her haberde fikrini değiştirip bir o tarafı, bir bu tarafı suçlaması çok sinir bozucu…

4. [+59, -2] Adamın Dispatch’e bunu anlatması tuhaf değil mi?

5. [+56, -73] Bir adam sinirlenince kadının ayak bileklerini ve dirseklerini yumruklamaz, söyleyeyim de ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+52, -63] Bu tarz morluklar darbelerden kaçmak için adamın onun kollarını ya da ayaklarını tutmasıyla meydana gelir! Ayrıca kadınlar erkeklerden daha kolay morarır! Ama kadınlar bunu kullanarak şiddete maruz kaldıklarını iddia ediyorlar! Bu morluklardan çok bariz görünüyor ki Goo Hara adama vurmaya çalışıyormuş ve adam onu durduruyormuş!

7. [+51, -6] Ben adamın ona vurduğunu düşünmüyorum, Goo Hara’nın morlukları adamın eşyaları fırlatmasını durdurmaya çalışırken meydana gelmiş bence. Adamın röportajında mağdur gibi davranması ama tüm bunları Dispatch’e anlatması komik;; Goo Hara daha iyi adamlarla olmalı…

8. [+51, -15] Bu acınası herif röportajlarında mağdur gibi davranıyordu ama sarhoş serserinin tekiymiş…

9. [+47, -26] Goo Hara’nın avukatlarının uydurabildiği en iyi şey buyken netizenlerin hemen onun tarafını tutacak kadar aptal olmasına bayılıyorum

10. [+41, -13] İz olmasın diye Goo Hara’nın göbeğine vurması tüylerimi diken diken etti, ne kadar sert vurmuş da iç kanama olmuş? Erkeğin tarafını tutanlar kesinlikle normal değiller.

KAYNAK: Naver

1. [+956, -13] Erkek arkadaşın Dispatch’e attığı mail tüylerimi diken diken etti

2. [+826, -22] Yani Goo Hara gerçeği söylüyormuş. Kapıyı kırmış adam, ayrıca kadının vücudundaki morluklara bakın.. Goo Hara’nın ünlü olmasını kullanarak onu tehdit etti!!!

3. [+720, -10] Vay be ㅋㅋㅋㅋㅋ kadını bu kadar dövdükten sonra neyine güvenerek polisi aradı?

4. [+669, -13] Adam psikopat mı yani? Goo Hara ünlü diye onu sektörden sürmek mi istedi? Bu nasıl bir insan?

5. [+436, -1] Dispatch’e yazdığı mail “Hayal kırıklığına uğramayacaksınız” ㅋㅋㅋ yılana bak sen

6. [+304, -2] Bir insanı bu hale getirecek kadar dövmüş, sonra Goo Hara’nın ünlü olmasını kullanmak için attığı maile bakın.. pislik

7. [+284, -1] Goo Hara’nın üzerinden para kazanmak istediği çok açık bence. Yazdığı maildeki dilbilgisi hataları korkunç.

8. [+248, -1] Dispatch’e ilk önce adamın yazması gerçekten tüylerimi diken diken etti

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+316] Aman tanrım, morlukları gerçekten çok fena. İşte bu yüzden insanları suçlamadan önce beklemek gerek.

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
db

Nate’deki 5. yorumu yazan kişi… İğrenç ötesi… Bu olaylarda kim haklı kim haksız söylemek güç. Adamın yüzündeki izi görünce de üzülmüştüm. Fakat bu kızın morlukları ne böyle??

Jess

Aynen öyle insan şaşırıyor her dakika geçtikçe yeni bir şeyler çıkıyor ortaya

Billgesue

Aynen ya

INFINITEXO

Çocuğun yüzünün fotoğrafı var mı?

db

INFINITEXO > Evet burada da paylaşılmıştı. Aşağıdaki haberde linki var fakat kötü etkilenmeni istemem. Rahatsız edecekse bakmayabilirsin.

https://netizenturkey.net/goo-haranin-erkek-arkadasi-yuzundeki-derin-tirmik-yaralarini-gosterdi/

Yeni Yazılar