Benzer Yazılar

Goo Hara’nın Katalk üzerinden başka bir erkekle mesajlaştığı ortaya çıktı

Goo Hara'nın Katalk üzerinden başka bir erkekle mesajlaştığı ortaya çıktı Goo Hara'nın Katalk üzerinden başka bir erkekle mesajlaştığı ortaya çıktı

HABER: Goo Hara’nın Katalk mesajlarındaki üçüncü kişi kim?

KAYNAK: Seoul Econ via Naver

1. [+1,464, -281] Dispatch yine yalan söylerken yakalandı. Goo Hara’nın serum aldığı yaraların sebebi şiddetten dolayı demişlerdi ㅋㅋ Dispatch Yewon için de yalan söylemişti, yine yalan söylüyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ayrıca Dispatch erkek arkadaşın Goo Hara’nın evine izinsiz girdiğini söylemişti, ama birlikte yaşıyorlarmış ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ daha ne kadar bu şekilde dalga geçecekler?

2. [+834, -162] Adamın yüzü mahvolmuş ve üç hafta hastanede yatması gerek. Goo Hara’nın yüzüne bir şey olmamış ve bir hafta hastanede yatacak. Ne olduğunu hepimiz anladık ㅋ Dayak yediğini iddia edip bu kadar iyi görünen kimse görmedim.. kim birini döverken dizlerine vurur? Ayak bileklerine nasıl vurulur? ㅎㅎ Goo Hara’nın morlukları darbe almaktan dolayı değil, sinirden kendini kaybettiğinde oluşmuş

3. [+756, -354] Gerçek şu, üçüncü kişi yani adam Goo Hara’nın erkek arkadaşının görüşmesini istemediği biri ama Goo Hara sevgilisine yalan söyleyip diğer adamla yemek yemiş. Goo Hara’nın bu durumda yaptığı iyi bir şey yok.

4. [+167, -17] Azıcık yeteneğiyle çok fazla para kazandı, o parayı hayır işlerinde harcamasını beklerdik

5. [+112, -17] Medya Katalk mesajlarını kullanmasın. İçeriğin çoğu kesilmiş ve erkek arkadaş sözleriyle şiddet uygulamış gibi editlenmiş. Goo Hara ve diğer adam arasında bir şeyler var ve bu mesajlarla sevgilisini takıntılı bir psikopat gibi gösteriyor.

6. [+62, -5] Dispatch’in söylediği her şeye inanmayın demiştim bir yorumumda.. Dispatch nötr haberler yazmayı öğrenmeli ama en başından beri Goo Hara’nın tarafındalardı..

7. [+72, -16] Neler olduğu belli. Goo Hara aldatmış ve adam da sinirlenmiş.

8. [+62, -8] Goo Hara’nın morluklarının dayaktan ötürü olmadığı o kadar belli ki ㅋㅋ Kim birini döverken ellerine, bileklerine ve dirseklerine vurur? ㅋㅋㅋ Kendini kaybederken eşyalara çarptığı için bacakları morarmış. Bence bu dava ikisinin de birbirlerine şiddet uyguladığını itiraf etmesi ve ortak karara varmasıyla bitecek.

9. [+47, -8] Bugünlerde düzgün özel hayatlara sahip ünlüler bulmak çok zor

10. [+44, -12] Dispatch cidden en beteri. Goo Hara size ne kadar para ödedi?? Umarım adam her şeye rağmen gerçekleri açıklayıp Dispatch’e iftira davası açar. Dispatch kendine Goo Hara’nın temsilcisi diyebilir artık.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+196] En üstteki yorumlar bir ünlüye nefret yağdırmak için ünlünün söylediklerini başka yere çekiyor yine. Hara zaten tüm o söylenenleri kabul etti. Adamın Goo Hara’yı yüzünden yumruklamasını istiyorlarmış sanki, sürekli tırmıktan bahsedip duruyorlar. Çıldırmışlar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lovelydelirium

Dizleri yerlerde sürüklenmişse morarabilir?

INFINITEXO

Yerde sürüklenseydi dizlerinde aşınma olurdu. Morluk değil. Dikey halde aşınmalar olurdu.

Surmew-BTS

Hemşireyim cerrahi servisinde çalışıyorum, en büyük ameliyatlarımız bile operasyondan sonra 3 hafta yatmıyor eğer komplikasyon gelişmezse, daha önce plastik servisinde de çalıştım, yüzündeki tırmık yüzünden kim 3 hafta hastanede yatar.

Billgesue

Aynen ya.

Jess

Hayır birde haftası zaten işin suyu gibi adam yüzünde tırmık var diye neden yatsın hastanede

xo

Gerçekten bıktırıyorlar insanı. Bi Hara diyorsunuz bir adamı savunuyorsunuz, ikisi de aynı.

Yeni Yazılar