Han Seohee, BTS V reşit değilken onu kulüpte takılırken gördüğünü söyledi, sonra lafını geri aldı

HABER: Han Seohee 19 yaşındayken BTS V’yi kulüpte gördüğünü iddia etti? Army’ler ‘öfkeli’

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+1,478, -56] Hala ilgi çekmek için böyle davrandığına inanamıyorum, gerçekten utanma nedir bilmiyor

2. [+1,404, -91] Kim Kibum temsilcileri V’yi bir kez bile kulübe götürmediklerini söylediler

3. [+1,345, -69] Big Hit yanlış bilgi yaydığı için ona dava açmalı

4. [+88, -9] Ne yazık ki V senin kim olduğunu bilmiyor ㅎ muhtemelen senin delinin teki olduğunu düşünüyordur ㅎㅎㅎ

5. [+82, -2] Ünlü olan kim varsa ismi onunla anılsın istiyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+69, -9] Hikayesini değiştirip duruyor, yalan söylediği çok belli. V 19 yaşındayken ya stajyerdi ya da daha yeni çıkış yapmıştı, böyle bir zamanda kulübe gitmeyeceğine eminim. Yolda dondurma yerken şirketine yakalanmaktan korktuğu için yarısı yenmiş dondurmasını cebine saklayan birinden bahsediyoruz.. böyle biri kulübe giderdi değil mi?

7. [+65, -1] Niye kendisi hakkında konuşmak yerine başkaları hakkında da konuşmaya başladı? V’yi birlikte gördüğünü iddia ettiği model V ile hiç kulübe gitmediğini söyledi.. Yalanları yüzünden insanları açıklama yapmak zorunda bırakması çok sinir bozucu

8. [+55, -1] Ben de bir kadınım ama umarım BTS kadınlara karşı dikkatli davranıyordur.

9. [+48, -8] V kulübe falan gitmedi, gerçek bu

10. [+41, -3] Hikaye mi uydurmaya başladı şimdi?

HABER: Han Seohee, “Ben 19 yaşındayken V’yi kulüpte gördüm” -> “bu olayı büyütmek istemiyorum”

KAYNAK: Star Today via Nate

“Şimdi düşündüm de, V o zamanlar 18 yaşın altında değildi galiba~ ama o kadar büyütülecek bir şey değil.. Army’ler böyle yapmayın, seviyorum sizi^^”

1. [+771, -25] Normal değil bu kız

2. [+680, -20] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Yani canı istediği için yalan attı, olay büyüyünce de lafını geri aldı ㅋㅋㅋㅋㅋ yaptığı şeylerin sonuçlarından korkmuyor hiç

3. [+529, -26] Büyük bir BTS hayranı değilim ama CEO’ları ne yapıyor? Han Seohee’nin sessizleşeceğini düşünmüştüm ama yine başladı. Deliliğini kendine sakla!!

4. [+49, -5] Big Hit’in hemen bir şeyler yapması lazım çünkü karşılık vermezlerse Han Seohee gibi başkaları da ünlü olmak için BTS’in ismini her türlü yalana karıştırır. En başından çözmek lazım sorunu.

5. [+35, -2] Gerçekliğinden emin olmadığı bir hikayeyi yaymaya başlayan kendisiydi, niye şimdi olay çıkarmayın diyor ya? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ağzını kapalı tutsa kimse onu umursamazdı, bunun farkında değil mi;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+113] skjfdhs bu kız unutulup gitmemek için o kadar çok uğraşıyor ki. umarım bighit dava açar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW BTS

Bu kız psikolojik sorunları olan, ailesinin sahip çıkmadığı, kafayı ünlü olmakla, idol olmakla bozmuş bir kız, inşallah biri bu kıza sahip çıkar ya da artık kendisi aklını başına alır, Allahım akıl fikir versin inşallah bu kıza. Ve inşallah BIGHIT sert ve ağır bir tepki verir ve yalan yanlış bütün iftira ve iddialara karşı dava açar, inşallah bu kıza dava açar ki hem nu kız hem de başkaları bir daha BTS le ilgili yalan hikayeler uydurmaz. Ayrıca inşallah Jin le ilgili yalan ve shoplu Kötü haberler yapanlara da karşı dava açar, bugün baya sinirimiz bozuldu ve üzüldük, inşallah BTS üyeleri duyup… Read more »

xo

Herkesin güldüğü bir ünlü olmak yerine evinde saklansın, onun için. Böyle primle ünlü olan birisinin bile ismi aklıma gelmiyor. Yanlış yoldasın kızım.