HappyFace mahkemede YG 'Treasure Box'ı da 'Mix Nine' gibi iptal edecek mi diye sordu

HABER: HappyFace temsilcisi, “‘YG Treasure Box’ başarısız olursa YG grubun çıkışını iptal edecek mi?” vs YG, “Bunun durumumuzla bir ilgisi yok”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+340, -4] Yang Hyun Suk ‘Mix Nine’ olayında kesinlikle haksız…

2. [+317, -6] Çok güzel bir yerden vurmuşlar ㅋㅋ cidden ama, bu şov da başarısız olursa gruba çıkış yaptırmayacak mı?

3. [+257, -6] Çıkışı iptal edilen idollere çok üzülüyorum, çok sıkı çalışmış olmalılar

4. [+16, -0] Kemiklerinin kırılışını buradan duyuyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+15, -1] Bu şirketin YG’ye karşı kazanması imkansız. Keşleri bile televizyona çıkarabilen bir şirketten bahsediyoruz.

6. [+9, -1] YG bir serseri şirketi, swag falan değiller

7. [+9, -0] ‘YG Treasure Box’ flop olursa Yang Hyun Suk ne yapar çok merak ediyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ izlemeyin de ne olacağını görelim ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+9, -4] Ama ‘Mix Nine’ gerçekten çok başarısız oldu. YG prodüksiyon masraflarına zaten milyar wonlar harcadı, grup çıkış yapsaydı daha çok para harcayacaklardı. Üzücü bir durum ama ne yapabilirler ki.

9. [+8, -1] HappyFace gerçeklerle saldırıyor. ‘Mix Nine’ı kenara attı zaten, başka ne yapabileceğini kim bilir ki? Bir insanın 10 farklı yüzü olduğunu bir yüzünü görünce anlarsınız.

10. [+5, -0] Görsellik açısından yeni şovunun iKON ya da Winner ile yarışabileceğini sanmıyorum..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+45] YG Kore eğlence sektörünün bir numaralı dolandırıcısı.

 

Kaynak: Netizenbuzz

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
starlight⭐DinoLeo_67 Yorum yapanlar
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
starlight⭐
Ziyaretçi
starlight⭐

happyface de sonuç olarak zarara uğradığı için dava açtı. kendi ajanslarından iki kişi top9daydı belki bu yarışma için onların çıkışını erteledi ya da başka planlar yaptı. zarara uğratıldı oradaki şirketler. tek haklarını arayan da happyface oldu. albüm satamayan vs gruplarda iptal edilsin o zaman. bu bir söz işi değil evet ama sen gruba 3 yil gelin promosyon yapalım dersen zaten kimse kabul etmez. yg madem çıkışını sakıncalı gördü grubun o zaman neden 3 yıl önerdi ki? her ajans buna evet demeyeceğine göre? bütün ajanslar çıkarını düşünüyor ama yaptığı şey dolandırıcılıktı bence. ikincisi kendi grubuna da yine bir survival çekmesi kadar… Read more »

Dino
Ziyaretçi
Dino

abi dünyanın en kapitalist sektörlerinden biri eğlence sektörü orada hayaller dediğiniz şeyin patronlar için bir önemi yok olaya duygusal yaklaşan insanlar bana çok naif geliyor profesyonel dünya da duygulara yer olmaz mix9 kötü bir yatırımdı kötü bir sonuçtu ama sözleşme de ne yazarsa onu uygulama hakkı var kimse babasının hayrına geliri olmayan birşeye yatırım yapmaz para konuşur gençler hislerinizi bir kenara bırakıp mantıkla düşünürseniz daha rahat bir hayatınız olur

Leo_67
Ziyaretçi
Leo_67

Mixnine şovunu yapması başlı başına bir hataydı, aptallıktı. Happy Face’in dava açmasına da hak veriyorum ama Treasure Box’ı da iptal mi edeceksiniz demek onlara düsmez. Bunu eleştiren bir sürü netizen var zaten. Haklıyken haksız duruma düşmesin. Bu program izlenmese bile eninde sonunda bir grup çıkış yapacak YG’den . Mixnine bir proje grubuydu. Ama bu kendi grubu . YG Mixnine konusunda tamamen saçmaladı bunun savunulacak hiçbir yanı yok ama YG ye nefret kusacağım diye olayı saçma sapan yerlere çekip bos bos yorum yapmayın. Ve YG ile ilgili çıkan her habere çok alakasız olsa bile YG’dekiler keş zaten demeyi bırakın artık klavye… Read more »