Benzer Yazılar

Hwang Hana, ünlü bir arkadaşının ona uyuşturucu kullanması için baskı yaptığını söyledi

Hwang Hana, ünlü bir arkadaşının ona uyuşturucu kullanması için baskı yaptığını söylediHwang Hana, ünlü bir arkadaşının ona uyuşturucu kullanması için baskı yaptığını söylediHwang Hana, ünlü bir arkadaşının ona uyuşturucu kullanması için baskı yaptığını söyledi

HABER: Hwang Hana uyuşturucu şüphesiyle tutuklandı… “Ünlü bir arkadaşım beni zorladı” karmaşaya sebep olan açıklama

KAYNAK: SpoTV News via Naver

1. [+2,162, -16] Kendisiyle birlikte diğerlerinin de boğulması gerek

2. [+2,037, -12] Tabi ki, asla tek başına ölmez ㅋㅋㅋㅋ

3. [+1,215, -13] Tek başına gidemez! Kendinle birlikte başkalarını da götür. Bahse varım kendisi gibi uyuşturucu kullanan bir sürü kişiyi tanıyordur.

4. [+593, -58] Ne aptal bir sürtük, şimdiden herkesi ispiyonlamaya başlamış ㅋㅋ iyi arkadaşlara sahip olmak çok önemli işte

5. [+207, -3] Bahse varım anlatacak çok şeyi vardır ㅋㅋ

6. [+146, -3] Arkadaşları şu anda titriyordur ㅋㅋㅋ Hepsini ispiyonlayacak ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+138, -3] Ne kadar zorlanırsa zorlansın istemediği bir şeyi yapmayacak birine benziyor ama ㅋ

8. [+140, -7] Peki Seungri ne zaman cezaevine gidiyor? Burning Sun skandalıyla başladı her şey ama artık yalancı Seungri hakkında haber bile çıkmıyor. Polis gerçekten onu aradan çıkarmaya çalışıyor değil mi??

Hwang Hana, ünlü bir arkadaşının ona uyuşturucu kullanması için baskı yaptığını söyledi

KAYNAK: Naver

1. [+1,407, -9] Sırf biri kullanmasını söyledi diye uyuşturucu kullanacak birine benzemiyor…

2. [+709, -9] Biri seni odaya mı kilitledi, zorla uyuşturucu mu verdi? Kendin kullandın.. başkalarını suçlama ve hareketlerinin sorumluluğunu üstlen

3. [+477, -12] Öyle bir zenginliğin içine doğdu ve istediği her şeyi elde etti ki şimdi saygısız, düşüncesiz ve sadakatsiz bir insan. Ailem ne kadar zengin olursa olsun, böyle bir çocuk sahibi olacağıma fakir olurum daha iyi.

4. [+293, -12] Hwang Hana ile fotoğraf çekilen ünlülerin fotoğrafları yayılıyor şimdi.. korkuyordur hepsi

5. [+163, -30] Tuvalet ile ayrıldıktan sonra uyuşturucu kullanmaya başlamış yani Tuvalet olamaz. Kim acaba?

6. [+100, -0] Gain de Joo Ji Hoon’un arkadaşının ona sürekli uyuşturucu teklif ettiğini söylemişti ama o kullanmadı

7. [+87, -4] Hayatımda ilk defa bu kadar acınası bir zengin aile kızı görüyorum. Doğru düzgün eğitim almadığı belli, bu kadar zengin olmak neye yarar o zaman? Ortaokuldaki iljin günlerinden sonra zekası gelişmeyi kesmiş.

8. [+55, -1] 30 yaşını geçmiş biri olarak, başka biri yüzünden uyuşturucu kullandığınızı söylediğinizi düşünün.. bu nasıl bir mantık? Bu yaşa geldim ama özgür iradem yok mu diyor?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+168] Jonghoon’luk yapmaya hazırlanıyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
EXOKING

Elbette kendi iradesi var istese kullanmaz ama arkadaş ortamı cidden çok etkili. Bana ‘al bi dal sigara iç bir kerecikten bir şey olmaz, hadi bak bu paket benden merak etme bağımlı olmazsın eğlencesine bu işler yaa’ diyen arkadaşlarıma uyup uzun süre kullandım. Şuan onlardan ayrı olduğum için aklıma bile gelmiyor ama kullanmamda en çok etkili olan kişiler arkadaşlarımdı. Bu yüzden siz siz olun arkadaşlarınızı doğru seçin.

............................

Bende arkadaş ortamı ile sigaraya başlamış biriyim ki başladığımda ortaokula gidiyordum o zamanlar kendi irademin olup olmadığının bilincinde değildim aman ne olacak herkes içiyor dedim e haliyle devam ettim -astım ve bronşitim var birde- ama şuan 21 yaşındayım bugün herhangi bir ortamda herhangi bir kişi alkol/sigara/uyuşturucu vs teklif etse asla derim. Yani uzun lafın kısası yaş küçük ise ve bazı şeylerin bilincinde değil isen yanlış yapabilirsin ama 20li yaşlarda iyiyi kötüyü zaten kendine aşılamış olursun ”arkadaşım yüzünden,arkadaş ortamı” diyemezsin diye düşünüyor ve son sözüne katılıyorum kesinlikle ama kesinlikle arkadaşınızı iyi seçin

EXOKING

18 yaşımda baya kullandım o zaman kendimi durdurabilirdim ama ortamda herkes içtiği için insanın istemsiz bir şekilde dışlanma korkusu oluyor 1 daldan bir şey olmaz lafları o zaman cazip geliyordu. Ama haklısın şuan o hallerime gülüyorum büyüdükçe doğruları seçebiliyorsun.

SURMEW-BTS

inşallah hepiniz birbirinizi ifşalarsınız, lütfen ifşa zinciri başlatın…….

Yeni Yazılar