Benzer Yazılar

Hwasa kilosuna özel bir dikkat göstermediğini söyledi

Hwasa kilosuna özel bir dikkat göstermediğini söyledi

HABER: Whasa, “Vücuduma dikkat etmiyorum, yiyorum”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+643, -32] Ödül törenlerinde vücudunu gördükten sonra spor yapmadığını anladım. Kilosu hakkında bir yorum yapmayacağım ama spor yapan bir vücut onunkinden çok daha fit görünür.

2. [+578, -27] Evet beli oluyor..

3. [+536, -41] Harika bir vücudu olduğunu düşünüyor galiba ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+55, -7] Vücuduna dikkat etmediğini herkes biliyor

5. [+50, -5] Dikkat etmeye başla o zaman, fazla bıngıl olduğunu düşünmüyor musun?

6. [+48, -2] Kalçaları geniş ama kemikleri ince, bacakları be kolları da ince bu yüzden çok yese bile kilo almış gibi durmuyor.. ama bir de yaşlanınca görün.

7. [+46, -2] Evet belli ㅋ hiç sıkı değil vücudun ㅋ

8. [+44, -3] Evet… düz poposunu sallayışını görünce bayağı gülmüştüm… ㅋㅋㅋ

9. [+39, -3] Spor yapmaya başlasın o zaman ㅋㅋㅋㅋ doğuştan harika bir vücudu varmış gibi davranıyor

10. [+31, -3] Keşke biraz daha profesyonel olsa, poposunu sallayacaksa vücuduna dikkat etmeye başlasa. Ya da her şeyinin ortada olmadığı kıyafetler giy.. lütfen seyircilerin göz zevkini düşün. Hwasa hayranıyım ama yıl sonu törenlerininde kırmızı kıyafetini görünce şoka girmiştim.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+207] Hwasa çok rahat biri. Onu I Live Alone’da izlemek rahatlatıyor insanı.. çok doğal. Twit şarkısı da bağımlılık yapıyor, hep söylüyorum. Hwasa’nın yaptığı her şey çok kolay ve rahatlatıcı geliyor insana, açıklayamıyorum

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Effie

MMM kadar skandal sahibi bir gg olup bu kadar kör olunan çok iyiler yaaa diyilen çok az grup var. Her şeye bahane bulan fanları…şok ediyor beni

KINGBANG

Fandom da değilim yalnizca arada sıra da müzikleri karşıma çıkarsa dinlerim ama tam olarak hangi skandaldan bahsediyorsun ?

Kitt

Vücudu güzel ama spor yapıp biraz belini inceltip biraz da popo yapsa çok güzel bir vücudu olur. Sadece kalça bana çekici gelmiyor.

x

Kendini sevmesi güzel bir şey ama poposunu gözümüze gözümüze sokmasından hoşlanmıyorum en azından biraz spor yapsın bari de ondan sonra açsın

KINGBANG

Yalnız Kadın sana zorla illa izle demiyo ki neyin tribindesin .Beğenmedin mi kapat izleme .Sanki canlı izliyorsun da mecbur kalmış gibi ..Görüntüden rahatsız oluyorum ama müzigi dinlemek istiyorum diyorsan izlemeden de dinleyebilirsin. Kimsenin kimseye mükemmel olma , dik bir popoya sahip olma , ince bele sahip olma borçu yok bildiğim kadarıyla. Sektörde bir sürü ince kız var cok rahatsızdan fiziğinden git onları dinle.

Yeni Yazılar