Benzer Yazılar

Hyorin, Hwasa ve Luna ‘Radio Star’a konuk oldu

Hyorin, Hwasa ve Luna 'Radio Star'a konuk olduHyorin, Hwasa ve Luna 'Radio Star'a konuk oldu

HABER: ‘Radio Star’ Hyorin “KBS dizi ödüllerindeki kıyafetimin bu kadar ilgi çekmesi beni şaşırttı”

KAYNAK: Star News via Naver

1. [+748, -50] Evet, senin için anlamlı bir kıyafet olduğunu anlıyorum ama yıl sonu törenlerini yaşlılar ve çocuklar da izliyor, bunu biliyor muydun? Bunu da göz önünde bulunduramaz mıydın?

2. [+427, -25] O kıyafet senin için ne kadar anlamlı olursa olsun zaman ve mekana göre daha düşünceli davranmalıydın. O aktrislerin yüzündeki ifadeleri hiç görmedin mi? Nasıl farkında olmaz ya~

3. [+374, -22] Gerçekten salondaki havanın harika olduğunu düşünüyor. Ailelerin izlediği bir törende giydiği kıyafetin yanlış olduğunu nasıl fark etmez?

4. [+354, -11] Kendi konserinde giymesi gerekliydi o kıyafeti, niye dizi ödüllerinde giydi.. ㅠㅠ

5. [+76, -4] Yani çevresindekiler o kıyafeti giymesine engel olmaya çalışmış.. ama yine de ‘tartışma yaratacağını bilmiyordum’ diyor?? Neyi yanlış yaptığını bilmiyor.. senin kıyafeti sevmen bunun sorun olduğu gerçeğini değiştirmez..

Hyorin, Hwasa ve Luna 'Radio Star'a konuk oldu

HABER: ‘Radio Star’ Hyorin, “Kışkırtıcı yıl sonu kıyafetim? Sadece en havalı bulduğumu giymek istedim”

KAYNAK: Sports Seoul via Nate

1. [+250, -20] Hiç asil görünmüyordu..

2. [+207, -31] Luna niye böyle ya, çok abartılı davranıyor ㅡㅡ

3. [+155, -18] Bir dahaki sefere lütfen seyircileri de düşün.. ㅋ..;

4. [+35, -2] Luna çok gürültülü ve abartılı.. fazla uğraşıyor, üzücü. Onun hakkında bir fikrim yoktu ama bu bölümü izledikten sonra çok itici geldi bana.

5. [+31, -2] Performans iyiydi ama poposu fazla görünüyordu.. poposunu göstererek dans etti, en önde oturanların ne hissettiğini hayal edemiyorum. Burası yabancı bir ülke değil ve sen Beyonce değilsin..

Hyorin, Hwasa ve Luna 'Radio Star'a konuk oldu

HABER: ‘Radio Star’ Whasa, “MAMA kıyafetim hakkında, vücut sergilemiyormuşum gibi görünen ama aslında her şeyimin açıkta olduğu bir kıyafet giymek yerine her şeyi göstermek istedim”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+307, -46] O zaman yarım yamalak kapalı kıyafet giyeceğine tam olarak kapalı giyin..

2. [+217, -28] Her şeyi göstermeyi tercih ettin…? Niye sahneye çıkınca kesinlikle vücut sergilemesi gerektiğini düşünüyor ki? ㅋㅋ Performans konusunda iyi olan ve seksi fiziğe sahip insanlar vücut sergilemeden de seksi görünüyorlar. Düşünme şekli gerçekten hiç klas değil ㅋ Solar bir üniversite etkinliğinde sütyeniyle performans sergilemişti ve sarkan poposu da açıktaydı ㅋ Solar’a kıyasla yine Hwasa’yı tercih ederim, en azından skandal çıkarmıyor ㅋㅋ

3. [+177, -28] Hwasa yine daha iyi, Solar ise vücut sergilemekle kafayı bozmuş ama hiç ilgi de çekmiyor. Direk dansı yapmaya çalışmasını izlerken üzülmüştüm onun için… ㅋㅋㅋ Mamamoo’nun artık imajını düzeltebileceğini düşünmüyorum. Çirkin ve ucuz olmalarıyla tanınıyorlar ve bunu kendilerine yine onlar yaptı!!

4. [+113, -74] Bence inanılmaz görünüyordun, kendini kısıtlama.

5. [+26, -12] Twice ya da Black Pink gibi güzel bir kız grubu bunu giyseydi bu kadar olay olur muydu merak ediyorum ㅋㅋ inanılmaz bir ikiyüzlülük var ㅋㅋ Tabii ki Kore’de farklı bir zihniyet var, keşke Amerika’da böyle giyinmek normal demeyi bıraksanız.. Biz Kore’deyiz, sahnede tangaya benzer bir kıyafet giymek uygun değil ㅋㅋ İyi bir şarkıcı ama sadece poposuyla nefret alır oldu, üzülüyorum onun için

Hyorin, Hwasa ve Luna 'Radio Star'a konuk oldu

HABER: ‘Radio Star’ Mamamoo Whasa, “Çıkış yaptığımda tipim yüzünden insanlar gruptan atılmam için imza topluyordu”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+296, -90] Üçü arasında en sakini Hwasa’ydı. Luna maknae olmasına rağmen aşırı abartılı davranıyordu, niye popüler olmadığını anladım.

2. [+257, -45] Mamamoo Hwasa olmadan ne yapardı ㅋㅋㅋ Solar vücut sergilemekle kafayı bozmuş, Hwasa’dan daha kötü, insanların gölge sandığı sarkan bir poposu var;; cinayetle ilgili bir şarkı söyleyip sunbaesinin ses telleri nodülüyle dalga geçmesi;; normal biri değil ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+249, -82] Dört Mamamoo üyesi de inanılmaz çirkin ㅋㅋㅋ en azından Hwasa bela çıkarmıyor ㅋㅋㅋ Solar’ı yine güzel bulurdum ama makyajsız yüzünü görünce şoka girdim ㅋㅋ bir orangutan + Shin Bong Sun gibiydi ㅋㅋ dört tane çok çirkin ve skandala yol açan kızı nasıl buldular? ㅋㅋ

4. [+55, -8] Mamamoo bir grup olarak çok ucuz geliyor artık. Solar ana vokal ama şarkı söyleme tarzı çok demode. Hwasa gruba modern bir hava veriyor ㅋ bir de Solar ve Wheein’in skandallarını unutmamak lazım ㅋㅋ çok şükür sadece Hwasa medyanın ilgisini çekiyor yani sıkı çalışabilir..

5. [+24, -2] Solar’ın makyajsız yüzünü görünce şoka girdim, dava açılabilir resmen.

Hyorin, Hwasa ve Luna 'Radio Star'a konuk oldu

HABER: ‘Radio Star’ Luna, “Bir keresinde film çekerken basur olmuştum”

KAYNAK: Joy News 24 via Nate

1. [+341, -33] Fazla aşırı davranıyor.. çok açgözlü görünüyor. Diğer konuklara itici gelmiş olabilir.

2. [+249, -33] Luna-ya, medyadan ilgi çekmek istiyorsun tamam ama her şey ayarında güzel.. imajına dikkat etmelisin~ niye insanlar Luna deyince basur düşünmeli ki?

3. [+38, -12] O kadar uğraşıyor ki, ne kadar fazla popülarite istiyor demek.. hakkında en iyisini diliyorum

4. [+36, -8] Luna bugün fazla abartılı davrandı

5. [+32, -3] Luna çok televizyon deneyimine sahip ama bugün çok heyecanlı bir çaylak gibi davrandı. Diğer konuklar konuşuyorken dikkat dağıtıyordu, kendi sırası olmamasına rağmen konuştu. Hiç düşünceli değil.. Youtube kanalını tanıttı, alakasız şeyler anlattı.. Çok neşeli görünmeye çalıştı ama sadece çok uğraşıyormuş gibi göründü..

Hyorin, Hwasa ve Luna 'Radio Star'a konuk oldu

HABER: ‘Radio Star’ Luna Kim Gura’nın Sulli’den bahsetmesine cevap verdi, “O f(x)’ten ayrıldı, o yüzden…”

KAYNAK: The Celeb via Nate

1. [+1,019, -114] Kim Gura-ssi Nam Taehyun’a da Winner’ı sorup durmuştu, hala eskisi gibi kaba…

2. [+712, -52] Luna niye böyle ya? Kwanghee’yi hatırlatıyor bana ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ o kadar abartılı ki ㅠㅠㅠ

3. [+570, -35] Luna acelesi varmış gibi konuşuyordu ㅋㅋㅋ

4. [+82, -12] Luna beni üzüyor. Sulli ya da Krystal kadar güzel değil, ama özgüven herkesi güzel ve seksi gösterebilir.. Luna bunu bilmiyor gibi. Güzel arkadaşları ne yaparsa onu yapmaya çalışıyor gibi duruyor.

5. [+69, -25] Lütfen şu abartı hareketlerini kes ㅜㅜㅜ sana acımaya başladım

6. [+67, -10] Luna’yı izlemek can sıkıyor…

7. [+63, -8] Luna neyin iyi neyin kötü olduğunu bilmiyor.. bir sohbete başlayıp bitirmenin doğru zamanını bilmek lazım, ama Luna ilgi çekmeyi daha çok önemsiyor. Rahatsız ediciydi.

8. [+60, -10] Amerikalı bir ajumma gibi sadece çok gürültülüydü ve komik değildi

9. [+51, -3] Hwasa ve Hyorin’in yüz ifadesi her şeyi söylüyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+43, -2] Sulli ile artık görüşmediği belli~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+325] Bu Netizenbuzz için 1 alana 3 bedava kampanyası gibi olmuş

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
byul_

Ne zaman Mamamoo’da Moonbyul diye bir üye olduğunu hatırlayacaklar acaba… Gayet iyi kişilikli, yetenekli ve havalı birisi

Brit-BitBit

Yani konuş olarak Hyorin Luna ve Hwasa gelmiş ve konuştukları tek şey kıyafet ve çirkin olmaları mı? Gerçekten anlam veremiyorum karşınızda Korenin en güçlü en iyi vokal tayfası var konuştuğunuz şeyin ses ve müzik olması gerekir gerçi Hwasa Mama kıyafet haberinde 5. Yorum herşeyi anlatmış ne kadar iki yüzlü olduğunuzu. Keşke yeteneklere baksanız birazda şekilcilik yerine sonra sahnede canlı soylemiyorlar diye ağlıyorsunuz. Bu kızlar çatır çatır soyluyorlar.

..

“Vücut sergilemiyormuşum gibi görünen ama aslında her şeyimin açıkta olduğu bir kıyafet giymek yerine her şeyi göstermek istedim” HWASA👌

INSPIRIT

P Nation’da Hwasa ve Hyorin’i de görmek isterdim ya, düşünsenize Jessi, Hyuna, Hwasa, Hyorin :O

ReVeLuv003

HARIKAAA olurduu

Yeni Yazılar