Benzer Yazılar

Hyorin yıl sonu töreninde giydiği kıyafetin bu kadar skandal olacağını tahmin etmemiş

Hyorin yıl sonu töreninde giydiği kıyafetin bu kadar skandal olacağını tahmin etmemişHyorin yıl sonu töreninde giydiği kıyafetin bu kadar skandal olacağını tahmin etmemiş

HABER: ‘Radio Star’ Hyorin, “Yıl sonu ödüllerinde giydiğim kıyafetin bu kadar ilgi çekeceğini bilmiyordum”

KAYNAK: TV Report via Naver

1. [+573, -39] Nasıl tartışma olacağını bilmiyordum diyebilir?? Nasıl bilemez ki??

2. [+351, -41] Sorun kıyafeti değildi, o kıyafeti giydiği ‘mekan’dı. Bir düşünün, düğünde yapılan konuşmalar ile cenazede yapılan konuşmalar farklıdır. Mekana göre giyinmesi gerekiyordu. Beyonce’nin Akademi Ödülleri’nde bu kadar açık giyindiğini gördüğünüz mü hiç?

3. [+186, -29] Tahmin etmediğinden şüpheliyim. Popo yanakları görünüyordu, bir de bilmiyordum mu diyor? Beyinsiz.. beyinsiz işte.. tam bir Beyonce taklidiydi.

4. [+160, -8] Başka bir sektörün etkinliğinde gerçekten korkunçtu, gayo festivali bile değildi

5. [+118, -5] Buna ‘ilgi’ değil skandal derdim ben

6. [+35, -3] SISTAR gibi bir grubun Hyorin’in açgözlülüğü yüzünden dağılması çok yazık oldu. Solo çıktıktan sonra hiçbir özelliği kalmadı..

7. [+33, -1] Finalde şapkasını atıp çok bir şeymiş gibi dönmesi çok komikti

8. [+25, -2] Tüm sene doğru düzgün promosyon yapamadığı ve sonunda bir sahneye çıkabildiği için delirmiş ve her şeyini sergilemek istiyormuş gibiydi.. hiçbir şey havalı ya da özgüvenli değildi, sadece göz ağrısıydı. Hyorin’in Kore toplumunu muhafazakar olmakla suçlamadan önce bunu kabul etmesi gerek. Tamamen kendi hatasıydı.

9. [+25, -2] Beynin yok mu? Anaokulu öğrencisi misin? Dekolte gösteren bir kumaş parçası giyerek sahneye çıktın, bu kadar ilgi çekeceğini bilmiyordum mu diyorsun? Böyle bir beyine sahip bir kadının kendi şirketini kurduğuna inanamıyorum…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+135] “SISTAR gibi bir grubun Hyorin’in açgözlülüğü yüzünden dağılması çok yazık oldu. Solo çıktıktan sonra hiçbir özelliği kalmadı..”

Dağılmayı tüm üyeler istedi.

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Brit-Bitbit

Öncelikle Hyolyn sözleşmesi bittiği ve bireysel kariyer yapmak için şirketinden ayrıldı diğer kızlarda son şarkıları Lonely’i yayınlarken dediler ki biz Sistar hayranlarına üye ayrılığı yaşatmak istemediğimiz için grubun dağılmasına karar verdik gelgelelim şirkete bildiğim kadarıyla Soyou ve Dasom dışındakiler şirketten ayrıldılar kabul edelim etmeyelim İdol sisteminde racon bu idollerin hepsi aslında bireysel birşeyler yapmak isterler istisnasız hepsi fakat ünlü olabilmek için idol grubunda çıkış yapman gerekiyor sektör böyle :/ kaç tane idol oyuncu olmak için idol oldum böylelikle tanındım vs vs dediler şirkette sözleşmesi bittimi genelde 7 yıl olur grup ya dağılır yada üye ayrılığı yaşar artık dinlenmedikleri için değil… Read more »

Yun

Hyorin kendi şirketini kurdu, kendi şirketinin sanatçısı diye biliyorum. Ama yanlış biliyor da olabilirim.

Brit-BitBit

Doğru olabilir bende çok emin değilim kendi şirketini kurduysa kendi promosyonunu iyi yapamıyor haha işte şirketin önemi burda devreye giriyor küçük olsa bile şirket yönetmek farklı şarkıcılık farklı Starship Hyolyne iyi programlar veriyordu bence solo albumler verdi alt grupta uyesiydi ostlarını falan saymıyorum en sevdiğim bayan idoldu 2018 yılı boyunca çok az gördüm onu çok üzücü :/

Yeni Yazılar