Benzer Yazılar

Hyuna çıkışının 12. yılı hakkında konuştu

Hyuna çıkışının 12. yılı hakkında konuştu

HABER: Hyuna, “Çıkış yapalı 12 yıl oldu, hayranlarım için cesur olmak zorundayım”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+704, -90] Bu kadar zamandır hayranların için mi böyle davranıyordun?? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+512, -72] Hyuna’nın para ödeyip dinlemeye değecek bir sesi yok!!

3. [+397, -46] Hayranları hakkında konuştuğuna göre hala bir kariyer istiyor ㅋㅋㅋ

4. [+30, -6] Parası bitmek üzere herhalde, hayranlarından bahsettiğine göre

5. [+30, -10] Kısa süre önce onu gerçek hayatta gördüm, gerçekten bir deri bir kemik.. anoreksiya gibiydi. Yüzü yumruğum kadar küçüktü, gözleri kocamandı..; O kadar zayıf ki elmacık kemikleri fazla çıkık duruyordu.

6. [+28, -9] Ama Pentagon hayranlarına karşı hiç düşünceli davranmadın

7. [+27, -2] Çıkış yapalı 12 yıl oldu, ama vokalin hala..

8. [+24, -6] Hayranlarının parasını ilişkine harcaman lazım sonuçta!!

9. [+23, -8] Sadece kendi hayranlarını önemsiyor, Pentagon hayranlarını değil ㅋㅋㅋ

10. [+16, -4] İmajını fazla tüketti.. bence geri dönüş yapmadan önce ara verse daha iyi olur

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+27] Bu resimdeki kıyafetlerine bayıldım! Umarım iyi bir dönüş yapar

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
HyunA-ING

Ciddiye alınabilecek tek yorum yabancı hayran yorumu

Always 4nias remember 4minute

KAFAYI MI YEDINIZ HYUNAYA PARASIMI BITTI HAYRANLARINDAN BAHSEDIYOR DIYORSUNUZ ? HYUNA 12YILDIR SURDA 3 SENEYE KADAR AGZINDAN 4NIA LAFINI DÜŞÜRMEYEN 3SENEDIR AING DEMEDEN DURMAYAN BI INSAN BIZ BILIYORUZ HAYRANLARI NE KADAR SEVDIGINI BOS YAPMAYIN

Y

Tabiki kendi fanlarını önemseyecek neden pentagonun fanlarını önemsesin

bilemiyorum altan

geri dönüş yapacaksa kilo alması lazım bence seksi konseptten başka yapabileceği konsept yok ve kilo verdikten sonra eridi resmen yüzü bile eskisi gibi güzel durmuyor sunmi aşırı zayıfken seksi konsept kabul ettirdi çünkü başından beri böyleydi hyuna bu kadar zayıfken seksi durmuyor çekiciliği gitti zaten eski konseptini de yapmıyor artık bilmiyorum eski hyuna o kadar güzel o kadar çekiciydi ki bu hyuna bi acayip

Cacang

Bu kişi 4niaları bile önemsemiyordu, Universeleri önemsemesini beklemeyemiz. Para kaynağı olduğu için bir zahmet kendi fanlarını önemsesin.

Kayısı

Ne zaman 4NIAları önemsemedi acaba çok merak ediyorum. Hyuna solo promosyon yaparken bile hep “Ben 4MINUTE üyesi Hyuna.” diyordu. 4MINUTE adından hiç vazgeçmedi kendini tanıtırken. 4NIAlar için çok uğraştı zamanında da. Kızlarla da arası çok güzeldi. Kontratını yeniledi diye olay oldu, hayranlarını önemsemiyor oldu. Kontrat yenilemeseydi 4MINUTE’in devam edeceğini mi sanıyordunuz? K-pop’ta gelmiş geçmiş hiçbir grubu 4M kadar sevmedim ama bu gruba ve hayranlarına önem vermeyen, umursamayan, zarar veren biri varsa o da CUBE’un CEO Hong’dan sonra gelen köpek CEO’sudur. CEO Hong 4M’in babası gibiydi, onun zamanında hiçbir şey kötü değildi. Suçlayacak birini arıyorsan CUBE’un şerefsiz CEO’sunu suçla.

Cacang

“4minute’in Hyuna’sı” olayını fazla abartıyorsunuz grubu olup solo çıkış yapan her üye böyle söylüyor zaten. Grubun dağılması hakkında bir şey söylemedim fakat konuşacak olursam, sevgilisinin yanında olup, promosyon yapmak için diğer üyelerden habersiz aylar öncesinden Cube ile kontrat yeniledi. Cube’a olan bağlılığı olsaydı ona prenses gibi davranan şirketi arkadan bıçaklamazdı. Eğer grup dağıldıysa bunun tek suçu cube değil, hatta daha çok Hyuna suçlu. Dağılmadan sonra kendi suçunu bildiği için ağladı ve 7 yılını geçirmis 4nia’lar için bir cümle bile kurmadı. 1 ay sonrada kendi fanlarına isim verdi. Üzgünüm ama bana değer vermeyen birini asla desteklemem, öncesinde onu sevip, savunan kişi… Read more »

Cheshire

Çok biliyormuş gibi konusmussun grup dağıldıktan 8 ay sonra kendi fan adını buldu ki bunu diger idollerde yapıyor hyolyn ve sunmi de grup dağılınca kendi fandom adini buldu sonsuza kadar grubun fandom adinimi kullanılacağını sanıyorsun

Kayısı

Hayır abartmıyoruz, çünkü bunu her idol yapmıyor. Ve diğer üyelerden habersiz kontrat yenilediğini nereden biliyorsun? Bunu açıklayan bir söylem, röportaj mı var? Varsa da gerçekten bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim ki, kendisine iyi bir iş imkanı verilen herkes o işi kabul eder. Hyuna da sevdiği işine devam edebilmek için kontratını yeniledi, bunda yanlış olan ne anlamıyorum. CUBE’un diğer kızlara yeni kontrat vermemesi şerefsizlikti, evet ama bunun suçunun Hyuna’ya yıkılması da öyle. Sonuçta “diğer kızlara yeni kontrat vermeyin” diyen o değildi? Hyuna’nın 4NIAlar ve 4MINUTE hakkında ufak tefek konuştuğu röportajları var ama onları da istemeyerek yaptı, çünkü konuşursa diğer üyelerin ondan nefret… Read more »

Yeni Yazılar