Benzer Yazılar

Hyuna Cube skandalından sonra ilk kez Instagram hesabını güncelledi

Hyuna Cube skandalından sonra ilk kez Instagram hesabını güncelledi

HABER: Hyuna ‘Cube’dan neredeyse atıldıktan’ sonra ilk kez resim paylaştı.. hiçbir şey yazmadı, sadece resim

KAYNAK: Ilgan Sports via Naver

1. [+582, -23] Başka bir şirkete git… lanet Cube’dan ayrıl

2. [+443, -35] Oooh, bence AOMG harika bir seçenek olur. Oraya gidip rap yapmayı öğrenebilir, trend prodüktörlerle çalışabilir.

3. [+203, -5] Başka hangi şirket Cube kadar kötü ya? Kendilerinden utanmalılar. Ya Hyuna’yı bırakın ya da özür dileyin ve şarkıcı olarak gururlanmasına izin verin. Bağımsız şirketler bile bu kadar kötü işletilmiyor

4. [+70, -10] Cube’dan ayrıl…

5. [+32, -5] Bence AOMG Hyuna için harika olurdu. Kendini daha yetenekli bir sanatçı olarak yeniden inşa ederek kariyerinin üçüncü dönemine başlayabilir.

6. [+19, -1] Şirketten ayrıl, öyle eziklerle kalmanın bir mantığı yok. B2ST ve 4minute’un en çok yardıma ihtiyacı olduğu anlarda onlara yardım etmediler, gruplardan olabildiğince para kazandıktan sonra onları şutladılar

7. [+19, -4] Cube sadece yetenek seçmeye odaklansın, diğer her şeyi sanatçılarına bıraksın ㅋㅋ Şirketteki tüm sanatçılar beste yapmayı, şarkı sözü yazmayı biliyor, skandal da çıkarmıyorlar. Skandalları büyütüp daha beter yapan Cube.

8. [+11, -1] Ben YG’den çok Cube’dan nefret ediyorum ㅋ Hisseler düştüğü anda Hyuna’yı atmaktan vazgeçtiler

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+75] Benim gözümde en kötü 3 şirket: Cube, TS, YG
Neyse, her zamanki gibi harika görünüyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
INFINITEXO

Kadınım ya. Çok güzel. Gerçekten güzel güçlü bir aurası var. Şarkıları da güzel bana kalırsa hak ettiği değeri göremiyor.

Cube’dan ayrılsın. Kendi şirketi kursa daha başaralı olur bence. Başka şirkete de gidebilir.

Ayrıca da PENTAGON hayranları için üzgün hissediyorum umarım E’DAWN olaysız bir şekilde grubuna ve promosyonlarına dönebilir.

Lighteu

Hyuna haberlerinde ikidir Cube’un Beast’i şirketten attığı yorumlarına rastlıyorum. Canımcım arkadaşlar Beast şirketten atılmadı kendileri istedikleri için ayrıldılar. Hayır yani Cube kim köpek şirketin gelirinin yarısını Beast getiriyorken Beasti şirketten atacak. Beast ayrılmasın diye zamanında yaptığı ve ayrıldı diye de yapmaya devam ettiği çirkeflikleri ne çabuk unuttu bu netizenler.

Merve Nur

TS en basta yer aliyor benim icin en kotu sirket o sonra Cube ..Hyuna ve E’dawn hakkinda en hayirlisi neyse o olsun umarim hic ayrilmazlar 💕 Gercekten birbirlerini tamamliyorlar resmen onlari yan yana gormek cok hos ve bu yasananlardan sonra iliskilerinde kotu bir sey olmaz 😊

Buse Swan

ne bu çekememezlik YG için üç büyüklerde diye mi? sanatçısına adam akıllı davranıp sahip çıkıyor öküz gibi çalıştırmıyor diye mi yoksa doğru düzgün para ödeyen nadir şirketlerden diye mi? SM gelirin %90-95 ine el koyarken YG %60 ila 70 ini sanatçısına veriyor lotte concertte BP ye yapılanlardan sonra bir daha lotteye katılmayacağını belirtti yada haksızlıklara karşı mnete kafa tutan tek şirket. YG sanatçılarına yapılan haksızlıklar karşılıksız kalmaz YG mutlaka bir şey yapar ve o kişiyi veya kuruluşu pişman eder ve bunu birtek YG yapıyor. YG sanatçıları ve çalışanları bile YG yi överken ne bu kıskançlık acaba? Cube ve TS dekiler… Read more »

Jokerking

Sanatçılarının skandalları ve kişilikleri yüzünden olabilir mi?! Ayrıca düzgün olduğunu kim söyledi tüm YGstanlar bile kendi ağızlarıyla söylüyor YG nin nasıl iğrenç bir şirket olduğunu. Blackpink hızla yükseldiğinden tüm dikkatini ona verdi. CL bile adama ulaşamadığından instagram üzerinden yorum yapıyor. Çok iyi bir şirket olduğundan her sanatçısına çok değer verip arkasında oluyor haklısın. Ondan fanlar sürekli comeback ve album için yalvarıyorlar. Kusura bakmada YG en az SM kadar para düşkünü bir şirket. Adam hayatta kalma proğramı yaptı kazananları çıkış yaptırcam diye oyaladı sonrada bastı tekmeyi. Bu mu iyi şirket…Sanatçıları ne kadar başarılı olursa olsun bu şirketin kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.… Read more »

suma

Cube ve TS’den bende nefret ediyorum ama YG’yi kıskançlığınızla araya sokmayı kesin. Sanatçılarını çocuğu gibi sahipleniyor zibilallah. Kudurmayı kesin

Yeni Yazılar