Benzer Yazılar

Hyuna ve E’Dawn birlikte gezintiye çıktı

Hyuna ve E'Dawn birlikte gezintiye çıktı Hyuna ve E'Dawn birlikte gezintiye çıktı

HABER: “İlişkilerini açıklamanın doğuracağı sonuçlardan korkmuyorlar” Hyuna ♥ E’Dawn, özgüvenle birlikte dolaştılar

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,132, -26] E’Dawn mı çabuk terliyor yoksa Hyuna mı çabuk üşüyor bilemedim.. tamamen zıt giyinmişler..

2. [+966, -167] Hyuna’nın bacaklarının güzelliğini fark etmemek imkansız ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+729, -67] Mutluluklar~

4. [+129, -12] Romeo ve Juliet efekti deniyor buna. Çevrelerindekiler ilişkiy karşıysa ya da ilişki hakkında kötü şeyler söylerse çift kendini talihsiz aşıklar sanıyor ve daha da fazla aşık oluyorlar

5. [+125, -8] E’Dawn hayat enerjisini kaybetmiş gibi ama Hyuna her zamankinden enerjik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ E’Dawn zamanı azalmış bir hasta gibi görünüyor ㅜㅜ

6. [+112, -7] Bayağı güveniyorlar kendilerine ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ bunu kesinlikle beklemiyordum

7. [+99, -6] E’Dawn hasta gibi…

8. [+88, -5] Pentagon’un ikinci yıldönümü bugün, Hyuna’nın kafa yapısı inanılmaz

9. [+72, -8] Hyuna’yı hep sinsi bir tilki olarak görmüştüm ama ona farklı bir gözle bakıyorum artık, kalbi aşkla dolmuş. Bu çifti destekliyorum!! Kalbinize söz geçiremezsiniz. Burada bir aldatma söz konusu değil, suç işlemiyorlar, sadece birbirlerini sevmişler, hepsi bu.

10. [+72, -7] Mutlu olduklarını göstermeye çalışıyorlar muhtemelen ㅋㅋㅋ

Hyuna ve E'Dawn birlikte gezintiye çıktı

KAYNAK: Naver

1. [+4,657, -139] Hayranların hislerini kesinlikle anlıyorum, ama genel halkın gözünde Hyuna yıllardır sektörde olan, hiç skandalı çıkmamış bir idol. Halk genç bir çiftin ilişki yaşamasında sorun görmüyor. Bunu desteklemek istiyorum ben.

2. [+2,143, -43] Dürüst bir çifte benziyorlar. Birlikte oldukları bariz belliyken ilişkilerini yalanlayan idollerden nefret ediyorum. Mutlu bir ilişki dilerim

3. [+974, -25] Bu resimlerde iyi görünüyorlar.. Hyuna çıkışından beri hiç skandala karışmadı, haklarında en iyisini diliyorum.

4. [+371, -18] Tüm bu olayların pozitif şekilde çözülmesini umuyorum

5. [+115, -4] İlişki yaşamak için harika bir yaştalar, bunun nesi yanlış?

6. [+116, -11] Bu resimler iki hafta önce çekilmiş, Hyuna bugün koydu çünkü Pentagon’un ikinci yılı.. Hyuna’nın güçlü bir hamlesi

7. [+73, -4] Hyuna ihtiyacı olan tüm parayı kazandı ve muhtemelen onu almak için sıraya girmiş şirketler vardır, aşkı seçmesinde hiçbir yanlışlık yok!

8. [+64, -6] Hyuna kariyerini buraya kadar getirdi ve hiç skandalı çıkmadı, ilişki yaşamasında bir sorun yok.. ama E’Dawn grubuyla daha yeni başarıyordu ve bu skandal grubu da ekledi. Şu anda ilişki yaşamak yerine kariyerine odaklanmalı.. hayranların hislerini kesinlikle anlıyorum. Triple H şarkılarını seviyorum ama bu skandalda ikisi de saygısızlık etti. Bunu seçmeleri yanlış değil ama hayranların canının yanmasını, şirketin başının ağrımasını da anlıyorum.

Hyuna ve E'Dawn birlikte gezintiye çıktı

KAYNAK: Naver

1. [+5,517, -297] Dürüstler, destekliyorum bu çifti!

2. [+4,029, -162] Niye aşık, genç bir çift nefret almalı ki? İyi görünüyorlar

3. [+2,521, -65] Hyuna’nın yüzü çok huzurlu görünüyor. İkisi için de en iyisini diliyorum!! 🙂

4. [+1,274, -129] Hyuna’yı atmak Cube’un kaybı olur

5. [+1,100, -54] Mutlu bir aşk yaşayın~ iyi görünüyorsunuz~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+38] İlişkisine karşı çıkanları hiç s*k*ne takmayan kraliçe Hyuna

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kraliçe2NE1

Sonsuza kadar destekliyorum,güçlü kadınlar asla yalnız olmayacak

BaşarılıOlPentagon

Fotoğraflar önceden çekildiği halde Pentagon’un 2. Yıl dönümünde bunu paylaşması çok arsızca. Hyuna Pentagon’u önemsemiyor olabilir ama E’Dawn sevgilisinin bugün paylaşmasına neden ses çıkarmadı? Geri kalan üyelerin emeğine yazık. Pentagon’un bu çocuksuz başarılı olmasını diliyorum.

SLvia93

üyelerinden birinin ilişkisi olması hayranlarını neden rahatsız etsinki? sonuçta Pentagon bir müzik grubu, sırf üyeler için hayranı olan, grubu dinleyen bir hayran kitlesi varsa bu grubun sorunu. Hyuna’nın değil. ilişkisi olması hayranlara dokunuyorsa bu yine onların sorunu. sonuçta aşk yasak değil.

Ecaeris

İlişki açıklandığı zaman Universe’ler (?) nefret yorumu yapmasaydı muhtemelen Hyuna bu fotoğrafı grubun yıl dönümünde paylaşmazdı. Herkes yaptığı yorumların karşılığını almalı. Hyuna hayranlara karşı ağzını açıp tek bir laf bile etmedi, o kadar hakarete rağmen…

Comic

Sen dilemeseydin her şey daha iyi olurdu tüh ya!! Napıcaz biz şimdi ya dileğin hemen gerçekleşiverse????? 😀

SLvia93

üyelerinden birinin ilişkisi olması hayranlarını neden rahatsız etsinki? sonuçta Pentagon bir müzik grubu, sırf üyeler için hayranı olan, grubu dinleyen bir hayran kitlesi varsa bu grubun sorunu. Hyuna’nın değil. ilişkisi olması hayranlara dokunuyorsa bu yine onların sorunu. sonuçta aşk yasak değil.

Sdkhyrn

Ah hala burda hyuna’yı suçluyorsunuz anlamıyorum. Bir universe olarak söylüyorum ki, edawn hyunayla silah zoruyla falan çıkmıyor. Beraber mutlular. Pentagonun yıl dönümü olması fotoğrafı atmasında neden engel oluştursun ki? Yani edawn’un sevgilisinin olması grubun yıldönümünü mü engelliyor? Tamamen saçmalıyorsunuz.

NOT: EDAWN HASTA FALAN DEĞİL HER GÖRDÜĞÜNÜZDE ISRARLA AYNI ŞEYLERİ SÖYLEMEYE DEVAM EDİYORSUNUZ.

Niniboy

Üstünden aylar geçmesine rağmen ben hala birlikte Kebap yemeye gittiklerini unutamıyorum…

Cmh

Bu ilişki belki de reklam ilişkisidir? Taşları yerine koyunca bence reklam olması daha muhtemel. Comeback yapacakken birden sevgiliyiz dediler, grup comeback yaptıktan sonra hyuna şarkıyı post olarak atması, yıldönümlerinde sevgilisiyle durduk yere fotoğraf paylaşmasi? Her ilişki haberlerinde farkındaysaniz Pentagon hakkında bir bilgi veriliyor. Kim bilebilirdi ki haberde Pentagon 2.yildonumunun belirtilecegini

Cmh BİR AJAN MI NASIL BÖYLE ŞEYLER BİLİYOR?

Tüm bu olaylar boyunca okuduğum en komik yorum 😀

Kraliçe2NE1

EDawn’ın kariyeri mahvolmuş durumda Hyuna 11 senelik idol hiç skandalı yok ama Edawn’ın 2 senesi yeni doldu ve adı ‘skandala’ karıştı bile Kore’de reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı yok maalesef çok acımasız bir sektör kpop sektörü,Pentagon da henüz çaylak olmasına rağmen listelerde zaten kötü bir yerde değildi reklam olacağını sanmıyorum yani çünkü fandom büyümedi aksine küçüldü bir sürü kişi grubu stanlemeyi bıraktı şirketin tavrı da ortada zaten. Edawn’ın psikolojisi iyi değildir diye düşünüyorum çünkü kendisi hariç 9 kişinin daha geleceğini etkileyecek bir takım şeyler yaptı bizce kötü değil hatta dünyanın en saçma şeyi sevgili yaptı diye nefret etmek ama Koreliler… Read more »

Yeni Yazılar