Benzer Yazılar

Hyuna ve E’Dawn havaalanında görüntülendi

Hyuna ve E'Dawn havaalanında görüntülendi

HABER: Hyuna-E’Dawn el ele tutuşuyor ‘aşklarını sergiliyorlar’

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+532, -16] Seungri skandalıyla gördüklerimizden sonra bu çift çok normal gelmeye başladı

2. [+442, -8] Psy’ın şirketine geçtiklerinden beri çok daha rahat ve özgür görünüyorlar ㅋㅋㅋ

3. [+356, -12] Hyuna fazla makyaj yapmadığında çok güzel görünüyor

4. [+29, -1] Belki de onlara alıştığım içindir ama çok yakıştırıyorum

5. [+27, -2] Güzel. Bu çift gibilerin hep temiz bir zihniyeti oluyor.

6. [+22, -1] Normal olan bu çiftmiş meğer

7. [+21, -1] Hyuna’yı son zamanlarda ilk defa böyle güzel görüyorum

8. [+12, -2] Sağlıklı bir ilişkileri olduğunu görmek güzel

9. [+12, -2] Hyuna zayıf ama şirketinden ilk ayrıldığı zamana göre çok iyi görünüyor, o zaman fazla zayıftı. Psy’ın şirketinde girdiklerinden beri çok daha stabil görünüyorlar.

10. [+8, -1] Hyuna gazeteci fotoğraflarında bile böyle görünüyorsa gerçek hayatta çok güzel olmalı

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+375] Vay be Hyundawn’ın takdir aldığını görmek güzel. Bugün gerçekten iyi görünüyorlar

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Fearless

Ya sizcede aşırı yakışmıyorlar mı? Ben bu çifti çok seviyorum. Zaten pentogonda en beğendiğim kişi e’dawn’dı hyuna’yı da bilhas bayağı beğenirim kafaları uyuşuyor tatlı bir çift oldular bence😊

Deniz

Ben de çok yakıştıriyorum. Artık bence Kore halkının da desteklediği bir çift oldular 😊

Fearless

Çok şükür hak etmedikleri bir nefreti aldılar çünkü çok üzülüyordum umarım yakın bir zamandada şarkı çıkarırlar çünkü ben triple h şarkı ve konseptini beğeniyordum özellikle 365 fresh.

Yav he he

Ya var ya ilişkilerinde yaşamadıkları şey kalmadı hala da birlikteler ama ben yine de Hyuna’nın yanına Hyunseung hariç kimseyi yakıştıramıyorum 😅😆 E’dawn ondan küçük ya burda daha da kardeş gibi algılıyorum napacam ben bu işi umutsuz vakayım gerçekten😂😂 Neyse umarım mutlu ve daha güzel hayatları olur bundan sonra malum bu noktaya kadar sürekli nefret aldılar.

Hata

2012den beri Troublemaker shipperıyım hatta ilk Hyudawn açıklandığında çok kötü olmuştum başta ben de senin gibiydim ama ikisini de böyle mutlu gördükçe alıştım sLsötöwozöö

Yav he he

Ben de aynen 2012 de bir başladım şu ana kadar hatta bu ikisinin ilişkisi açıklanmadan önce Weekly İdol’e katılmıştı Trible H orada Troublemaker çalınca Hyuna bir rahatsız oldu. Üzüldü gibi birşey sonra ikisi de gruplarından ayrıldılar Cube da kaldılar ya ben bir 3.mini albüm bekliyordum o da gelmedi. Sonra kendi kendime komple teorisi ürettim hatta sezgisel bişeydi hala da öyle. Bence Hyuna-Hyunseung ikilisi gerçekten çıktı ama sonra Hyunseung bir ara depresyona falan girmişti ailevi problemler falan hatta o yüzden netizenlerin gözüne battı Beast’ten ayrıldı o dönem bence ayrıldı bunlar. Ama sevipte ayrıldılar ya da Hyuna seviyordu çünkü E’dawn Hyunseung’un küçük… Read more »

Hata

Ben de bir aralar sevgili olduklarını düşünüyorum 2016da (Hyuna ve Hyojong un sevgili olduğu yıl) Hyojong sosyal medyada giysi fotoğrafları atıp açıklama olarak ‘elveda umarım mutlu olursun’ gibi bi şey yazmıştı, zaten normalde de çok samimilerdi bi anda görüşmeyi falan kestiler, ayrıca Troublemaker Cube un en çok tutan grubuydu satış rekorları kırdılar, ulusun proje grubu ünvanını aldılar, araları bozulmasaydı Cube onları böyle harcamazdı bence

Yav he he

Değil mi aynen samimiydiler kamera önünde de belliydi kamera arkasında da. Hadi çok yakın arkadaş diyelim ama yakım arkadaşlıkta tehlikeli Now klibindeki sahnelerden sonra bence muhakkak bişeyler oldu. Dediğin gibi aniden bağları koparları da çok saçma Cube’ın bu ikili sayesinde ne paralar götürdüğünü saymıyorum bile çünkü alt grup olmalarına rağmen bir müzik proğramında tam puan alan tek gruptu üç dört yıl boyunca da kimse o puanı alamamıştı. Böyle bir ikiliyi harcaması bana da mantıklı gelmiyor geriye de hepimizin düşündüğü şey kalıyor çıktılar ama sonra ayrıldılar. Doğal olarakta biraya gelemeyecekleri için Cube başka bir proje grubu oluşturdu. Hyuna sahne dışında çok… Read more »

#jisookim

Hyuna gerçekten güzel ve canlı görünüyor

Mustesna

bu çift korede gerçekten garip karşılanılan ama aslında gayet normal olan bir şeyi yapıyorlar, aşklarını saklanmadan herkesin önünde yaşıyorlar ve gerçekten yakışıyorlar.. iyi ki de bunu gizli yapmak yerine herkesin gözünün önünde yapıyorlar. koreliler bu burning san sayesinde aslında kimin suçlu ve utanması gerektiğinin biraz olsun farkına vardılar da sonunda şu çiftte takdir ediliyor.(keşke böyle bir olay olmasaydı da iyi şeylerle anlasaydılar kıymetini) inşallah bundan sonrada böyle sevgili olaylarında falan büyütüp büyütüp nefret yorumlarıyla ünlüleri bunaltmazlar çünkü bence bir insanın sevgilisi olması, aşık olması kadar doğal bir şey yok..

Hata

Sonunda iyi yorum alıyorlar, Seungri olayı insanların gözünü açtı bu konularda

Yeni Yazılar