Benzer Yazılar

Hyuna ve E’Dawn, Psy’ın şirketi ‘P Nation’ ile anlaşma imzaladı

Hyuna ve E'Dawn, Psy'ın şirketi 'P Nation' ile anlaşma imzaladı Hyuna ve E'Dawn, Psy'ın şirketi 'P Nation' ile anlaşma imzaladı

HABER: Psy Hyuna ♥ E’Dawn’a sarıldı, “P Nation’a hoş geldiniz”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,668, -50] E’Dawn’ın konsepti ölü gelin mi?

2. [+1,485, -39] E’Dawn’ın check-up yaptırması lazım.. eğer bu görünüşü sadece bir konsept değilse ölüm döşeğinde gibi.

3. [+1,007, -29] E’Dawn çok zayıf ya, anoreksik gibi

4. [+72, -1] Şirketin ilk sanatçısının Jessi olduğunu düşünürsek bence şirket etkinlik performanslarından para kazanmayı amaçlıyor. Jessi, Hyuna, Hwasa, bu isimler sahnedeki karizmalarıyla ünlü.

5. [+56, -7] Bu çocuk düşündüğümden çok daha şanslı bir hayat yaşıyor

6. [+55, -5] E’Dawn Culkin’in uyuşturucu aldığı günlere benziyor ㅋㅋㅋ

7. [+49, -16] Psy şirkete alacak kişi bulamadı galiba ㅋㅋ

8. [+46, -1] E’Dawn’ı niye aldı ki… Hyuna’nın erkek arkadaşı diye mi?

9. [+40, -1] Bahse varım ikisinin kilosunun toplamı Psy’ın kilosu eder

10. [+38, -4] Bu şirketin başarılı olmasını istiyorum ㅋㅋㅋ yozlaşmış ve kirli bir sürü şirket CEO’su var ama Psy henüz öyle durmuyor ㅋㅋ çok yeni

11. [+35, -1] E’Dawn zar zor yaşıyormuş gibi görünüyor

12. [+32, -1] Bu çocuk neden hastalıkla savaşıyor gibi duruyor ya, yüzünde hiç can yok

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+48] Koreli netizenlere katılıyorum. Bu çiftin “keş” tarzı neyin nesi? Özellikle E’Dawn..

 

Kaynak: Netizenbuzz

30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Leo_67

“Bahse varım ikisinin kilosunun toplamı Psy’ın kilosu eder. ”
Ya kimseyi kotülediğimden değil ama buna istemsizce güldüm hauhahqajjkdgd

Brit-Bitbit

Tövbe ya bende sadece bu yoruma gülesim geldi niyetim benimde kötü değil yani nasıl desem mizahi olmuş 🙂

serenay

cube ağla tatlım 🙂

helos

psy şirketine çöpleri topluyor muSDOGOGJOSJGHOSIJHOS Hyuna ve Jessi neden çöp oluyor acaba sırf sizin o stanlediğiniz kız grupları gibi kpop sektörünün o iğrenç dayatmalarına karşı çıktıkları için mi? burda laf ediyorsun fakat emin ol ki stanlediğin çoğu kız grubu onlar gibi özgür olmak ister kendi istediklerini yapmak ister, en basitinden Twice bile aegyo yapmak istemediklerini her yerde söylemelerine rağmen sırf jyp aegyo çok fazla satıyor diye kızlara çıkışlarından beri aegyo yaptırıyor, sence bu kızların söz sahibinin olmaması çok mu iyi? komiksin

Kayısı

Reyiz böyle ölmezler füze atsaydın 💜

mera

Edawn harika bir besteci. Rap tarzı özgün ve dans edebiliyor. Tanımak için çaba harcamıyorsunuz ancak eleştirmeye devam ediyorsunuz. Edawnun yeteneksiz olmadığını onu tanıyan herkes bilir.
Yıllarca hasta değilim dedi, hasta olmadığını da onu tanıyan herkes bilir. Sadece kaşları çok belirsiz ondan biraz daha hasta gibi görünmüş.
Hyunayla çok yakışıyorlar. Samimiler ve açıklar. Bu arada son zamanlarda hyuna çirkinleşmiş diyenler bir daha baksınlar kilo verdiği doğru ama asla çirkinleşmedi.
Umarım daha iyi yerlere gelirler.

Not: Eğer birinden gerçekten nefret etmek istiyorsanız önce onu tanıyın. Böyle çok komik oluyorsunuz çünkü.

Moona Ludenberg

E’Dawn ve Hyuna çok yakışıyorlar. Şuana kadar gördüğüm ve bildiğim en kötü yorumlara ve baskılara dayanan çift<3

Not: Belki kötü yorumlara ve baskılara rağmen çok uzun süre birlikdelik yaşamış başka bir çift vardır ama bilmiyorumdur buyüzden pek umursamayın

Kayısı

Yahu burada tek derdiniz E’Dawn’ın sağlıksız görünmesi mi gerçekten? Sonunda bir şirket bulduklarını kendilerine yediremeyenler çocuğun görüntüsüne sallıyor. İstediği konsepti yapabilir, desteklemek istemeyen de sussun ve desteklemesin. Ne bu nefret yorumu çabaları ya? Neyse, iyi yönden bakalım, BEBEKLERİM SONUNDA PARILDAMAYA DEVAM EDECEKLER!
“PSY neden E’Dawn’ı almış ki?” diyenlere ise cevabım şu olacak: CUBE adı altında çıkan şarkıların %80’e yakınında E’Dawn’ın imzası var. Boş yapmayın bb.

Nur

Hangi şarkılar onlar örnek verebilir misin bilmiyorum da?

erin

Enn basitinden Pentagon-Shine ve neredeyse bütün Pentagon şarkılarında emeği var??Belki biraz araştırma yapsan iyi olur….

==

Pentagon- Wake up: Edawn Pentagon-Stay Crazy:edawn Pentagon- Lose control:edawn Triple H- 365 Fresh:edawn hyuna Triple H- Its a dream:edawn Triple H- Girl Girl Girl:edawn Pentagon- Spectacular :edawn yuto wooseok Pentagon-Luke Warm: edawn wooseok Pentagon-Find Me: edawn wooseok hongseok jinho Pentagon-Organic Song: edawn hui wooseok Pentagon – To universe: edawn wooseok yuto jinho Pentagon- Nothing: Edawn wooseok yuto Triple H- Sunflower : edawn hui Wanna one- Never: Edawn hui wooseok Pentagon- shine Pentagon Naughty boy Yukarıdaki yorumu ben yapmadım, yüzde 80 i olur mu bilmiyorum. Yukarıdaki şarkıların söz yazımı ya da şarkı yapımında emeği geçti. Ancak edawnun yayınlamadığı bir sürü şarkısı… Read more »

Nur

Teşekkür ederim örnekler için, ama ben edawnı tanımam etmem hakkında kötü birşey yazmadım ki. Teşekkür ederim yine örnekler için dinleyeceğim. ☺️

:)

Biraz araştır o zmn 🙂

Nur

Araştırmasını yapacağım zaten. Ben edawn ı tanımıyorum, hangi şarkıları yaptığını merak edip sordum sadece yanlış anlamayın lütfen.

Kayısı

== reyiz benim yerime cevabı vermiş. Reyizi alkışlayıp susuyorum. 👏🏻💜

Universe

Cube adı altında çıkan şarkıların deyince biraz abartmış oluyorsunuz, Pentagon şarkıları derseniz daha doğru olur. Onda da %80 diyemeyiz, Hui ve Kino’nun da birsürü şarkısı var. E’Dawn rapçi olduğu için kendi rap kısımlarını yazdığından her şarkıda adı geçiyor o ayrı.

Kayısı

Hyuna’nın çoğu albümünde ve Triple H albümlerinde de E’Dawn’ın imzası var, bu yüzden CUBE adı altında dedim.

==

Rap kısımlarını yazmak da şarkının bir kısmını yazmak demek oluyor zaten orada hepsini kendi yazdı demedim kimlerle beraber yazdığını da yazdım. Tek başına yazdığı burada yazmayı unuttuğum şarkıları da vardır. Ayrıca rap kısmını yazmak kolaymış gibi konuşmuşsun birkaç tane de sen yaz görelim 🙂

Raven

E’Dawn sağlıklı olmasa hastaneye falan yatardı yok öyle zayıf yok böyle bi rahat bırakın ilişkilerine de karışmayın en azından sahte değiller

HyunA-ING

Cidden hayattaki tek derdiniz insanların kilosu mu?

db

İnşallah yaptıklarından pişman olmazlar. Fakat Pentagon için çok daha iyi şeyler diliyorum. Şirket umarım çocuklarla güzelce ilgilenir.

Billgesue

Bunu o kadar çok istiyordum ki yani başka birşey dileseymişim olacakmış. Onlar adına çok mutluyum ♥️

MyDay6

8. [+46, -1] E’Dawn’ı niye aldı ki… Hyuna’nın erkek arkadaşı diye mi?

Olaylardan sonra Hyojong’a sevgim azaldı benim de ama şimdi dürüst olalım E’Dawn harika şarkı yapıyor

Unknown

Hyuna fazlasıyla enerjiye sahip hep hareket halinde. Edawn ise 😐
Bilemiyorum…

==

Uzun zamandır gördüğüm en saçma yorum

Kayısı

Aslında E’Dawn da gayet neşeli bir çocuk sadece görüntüsü hasta gibi. Ama insanlar görüntüye sallama konusunda uzman oldukları için çocuğun adı “hasta”ya çıktı. Neyse, umarım herkes E’Dawn’ın katıldığı programları daha çok izler. O zaman hasta olmadığını anlarlar diye umuyorum.

Hazal

Hyuna ve Edawn şirketlerinden ayrıldıklarından beri sosyal medyada çok aktifler her yerde karşıma çıkmaları onlardan soğumama neden oldu ayrıca Hyuna bu zamana kadar ona yaptırılan konspeti sevmediğini söylememiş miydi attığı fotoğrflara bakınca hiç öyleymiş gibi durmuyor bu yüzden bu habere sevinmedim

Gugu

Tanıyın diyorsunuz ama zaten bunlar tarafından hayal kırıklığına uğrayan çoğu kişi hayranlarıydı. Hyuna olmasaydı sevgilisi biraz zor bulurdu şirket, yetenekli olabilir ama bunu kanıtlamak yerine sevgilisiyle özgürce cilveleşmek istedi. İkisininde ihanetlerinin cezasını çekmesini istiyorum. Psy da bu arada şirketine çöpleri toplamaya devam etsin, sıradaki kim olacak acaba?

Hazal

Katılıyorum

Boş yapma

Eğer bu yaptıkları ihanetse ihanetlerini destekliyorum. Sizin gibi hayranları olmasındansa çöp olmaları bile daha iyi.

Yeni Yazılar