Benzer Yazılar

Hyuna ve E’Dawn uyumlu göz makyajlarıyla resim çekildi

Hyuna ve E'Dawn uyumlu göz makyajlarıyla resim çekildiHyuna ve E'Dawn uyumlu göz makyajlarıyla resim çekildiHyuna ve E'Dawn uyumlu göz makyajlarıyla resim çekildi

HABER: Hyuna ♥ EDawn, omzuna kolunu atmış.. aşk-stagram

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+849, -22] Gerçekten uyuşturucu kullanmıyorlar mı?

2. [+646, -14] Bahse varım tripod kullanarak resim çekiliyorlardır…

3. [+610, -14] Konsept nedir? Hasta Mona Lisa?

4. [+93, -2] İsyankar, moda ikonu ünlü bir çift gibi görünmek için amma uğraşıyorlar

5. [+54, -4] Daebak, gerçekten uyuşturucu kullanıyor gibiler!!!!! Bir hastaneye görünmeliler.

6. [+44, -0] Bu çocuk hep çok hasta görünüyor..

7. [+44, -0] Hollywood’u taklit ediyor gibiler sadece

8. [+42, -0] Bunlar asla uyuşturucuya dokunacak tipler değiller. Sadece öyleymiş gibi görünmek istiyorlar, ‘Skins’ karakterleri gibi davranıyorlar.. ama sadece kendi kafalarında yaşıyorlar bunu çünkü bize sadece komik görünüyorlar ㅋㅋ

9. [+42, -0] Derdi ne bunların ㅡㅡ uyuşturucu kullanıyor gibiler, hiç havalı görünmüyorlar. Deli gibi görünmek için çok uğraşıyorlar, sadece üzücü… ㅡㅡ

10. [+23, -0] Bu ne.. neler oluyor.. korkutucu

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+440] Bence E’Dawn saçı ve makyajıyla Bowie tarzına sahip olmaya çalışıyor ama 1. Elizabeth’e benziyor.

Hyuna ve E'Dawn uyumlu göz makyajlarıyla resim çekildi

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
chubbycheeks

Ben ikisine de çok üzülüyorum. Hyuna bu çocukla çıktığından beri tarzı değişti. Eski fotoğraflarına bakarsanız kızın güzelliği olsun fiziği olsun giyinişi olsun daha iyiydi. Ölmeye yakın gibiler. Bu zayıflık niye?? 2 yıl öncesi daha güzeldi.Çocuk değiştirdi demiyorum aslında çünkü çocuğun eski halleri de daha iyi. Birbirlerini bulunca kendilerince bir tarz yapmışlar ama üzülüyorum ikisi için. Tarzlarının kötü olmasını, makyajlarını vs geçtim , kilo alın biraz..Kanı emilmiş gibiler yahu.

Betül

E’dawn’ı tanımıyorum onun hakkında bir şey diyemem ama Hyuna bu değildi… Psikolojisi bozuklar gibi poz veriyor. Tarzını iyice değiştirdi. Zayıflıktan öldü ölecek. Yüzündeki kan gitmiş kızın eski hallerine kıyaslayınca kötü oluyorum… çok daha tatlı bir kızdı kendine yazık etti.

Azıcık düşünün

Artık edawnun hasta olmadığını anlasanız??? Çıkışından beri hasta göründüğünü söylüyorlar ancak edawn defalarca sağlıklı olduğunu söyledi. Hyuna’nın kilo verdiği doğru ancak şu sıralar kilo alıyor da. Lütfen doğru düzgün takip etmiyorsanız saçma yorumlar yapmayın. Yüzlerindeki kırmızılık uyuşturucudan değil makyajdan, hyunanın insta yayınlarından normalde böyle olmadığını anlayabilirsiniz. Öyle görünmese de hyunanın baskı altında olduğunu düşünüyorum. Haklarında sürekli haberler çıkıyor. Ancak onlar bu makyajı triple h- 365 fresh zamanında da kullandılar. Edawn shine promosyonlarında da böyleydi ve daha önce de. İlişkileri ortaya çıktıktan sonra göze battılar hepsi bu. Edawn çıkış yaptığından beri hyunayla beraber. Birbirilerini değiştirmişlerse de bunu bilemeyiz. Yüzünün değiştiğini söylüyorsunuz.… Read more »

babyhyun

konuş kraaaalll

keş traşı

kes traşı

........

E’dawn’ın debut öncesi halini gördün mü? Triple H ve Pentagondan önceki halleri? Çocuğun yüzünün ne kadar dolgulu olduğunu görürsün. Göz altları çökük değil yüzünde kan var. Daha ponçik bir çocuktu. Triple H den itibaren iyice zayıfladı. Hyuna da aynı şekilde. Yıllardır Hyuna yı takip ediyorum o eski güzelliği gitti tamamen. Kendilerine bakmıyorlar. Hyuna nın eskiden katıldığı moda showlarına bak, prenses gibi giyiniyordu, edawn ile katıldığı moda showunda anneanne gibi giyinmiş. Bazen ikiside evsiz gibi giyiniyor. Hyuna eskiden tarzıyla da popülerdi şimdi çok kötü giyindiği için popüler. Eski hallerine bakıp kıyaslama yaparsan ne kadar değiştiklerini görürsün.

Bırak bence artıık

Tamam işte ben de sana diyorum ki 2 buçuk yıldır kimse neden demiyor bunlar çöktüler de yok kötü giyiniyorlar da… Sadece ilişkileri açığa çıktı ve bu göze batıyor. Ne giydikleri neden bu kadar sizi ilgilendiriyor anlamıyorum. Edawnun her zaman hastalıklı göründüğünü herkes biliyor bir şeyler uydurma. Göz altlarının çöktüğü falan da yok. O hep böyleydi. Sadece hyuna zayıfladı ama kilo alıyor. Son fotoğraflarında daha öncekilere göre bacakları daha kalın.
Eğer biri sizin için sadece kıyafetlerden ibaretse zaten boşverin. Çünkü benim için sadece kıyafetlerden ibaret değiller.

.

Herkesin kişisel instagram hesabı, istediklerini yapıp istedikleri fotoğrafları paylaşabilirler bu çok doğru. Yani en azından, buraya kadar olan bölümde herhangi bir sıkıntı görmüyorum şahsen. Lakin bir zorlama var ortada bana kalırsa. Bu bir başkasının üstüne yapılan zorlama değil kesinlikle. “Öyle gözükmek istemek”ten söz ediyorum. Örnek verecek olursam; Sulli. Gerçekten instagram hesabını istediği gibi kullanmakta. Fotoğrafları, giyinişi vs. Kendini buldu ve o şekilde umursamadan devam etti. Fakat HyunA, önceden böyle değildi. Fotoğraf paylaşmayı her zaman çok sevmiş olduğunu ben de biliyorum pek tabii. Ki çoğu fotoğrafını da beğenir, güler ve geçerdim. Fotoğraflarını kaydetmişliğim bile oluyordu. Fakat şimdi ki HyunA’nın eski halinden… Read more »

Yeni Yazılar