Benzer Yazılar

Hyuna’nın Cube’a yazdığı mektup yayınlandı

Hyuna'nın Cube'a yazdığı mektup yayınlandı

“CEO Shin Dae Nam’a
Muhtemelen bildiğiniz gibi bu kadar yıldır yaptığım tek şey bugün var olan Cube Entertainment için elimden geldiği kadar çalışmaktı.  

İlk olarak JYP’den ayrılırken Başkan Hong’un yanındaydım. İkinci olarak Başkan Hong (Cube’un önceki CEO’su) ve Park Choong Min arasında bir anlaşmazlık olduğunda Park’ın beni ikna etmeye çalışmasına rağmen ben Başkan Hong’un yanındaydım. Üçüncü olarak Cube açıldığından beri tek yaptığım bugünkü Cube’u inşa etmeye yardımcı olmak için elimden geleni yapmaktı.

Ne kadar büyük bir suç işledim bilmiyorum, ama Eylül ayının başından beri tüm programlarım iptal edildi. Sonra 13 Eylül’de şirketten atıldığım haberlerini okudum, bunu bana şahsen söylememiş olsalar bile her şeyi kabul ettim ve 16 Eylül’de başkanın Mokdong’daki evinde onunla görüştüm, kontratımın erken iptali hakkında bilgilendirileceğimi söyledi. Bana hisse sahipleriyle genel bir toplantı yapılacağı ve toplantının sonuçlarının bana aktarılacağı söylendi, ama hala hiçbir şey duymadım. Hepimiz aynı binada olmamıza rağmen her şey erteleniyor.

Benim için her gün işkence gibi. İki ay boyunca beklemek benim için çok zordu. 15’ine kadar bir cevap vermenizi talep ediyorum, sonrasında kontratımın temiz ve centilmence bir şekilde iptal edilmesini istiyorum. 15’ine kadar cevap vermezseniz şu ana kadar yaşananları dikkate alarak kendi başıma bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Bugünkü Cube için elimden geleni yaptım, sağlığımı tükettim. Hislerime rağmen imajım mahvoldu ve Cube’dan çıkarılmam sebebiyle itibarım zedelendi.

Güzel anılarımızı hatırlıyorsanız, bu olayı güzel ve arkadaşça çözmenizi istiyorum. Cube’un her zaman büyümesini diliyorum. Teşekkürler.”

HABER: Hyuna “Tek suçum Cube için bedenim tükenene kadar çalışmaktı.. yürek sızlatan zamanlar” [resmi açıklama]

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+2,684, -451] Hyuna’nın bakış açısını anlıyorum, ama şirketin perspektifini de düşünmek zorundasınız. Grup daha yeni popüler oluyordu, bu kadar erkenden bir sevgili haberini onaylamak istememelerini anlıyorum.

2. [+2,424, -451] Hyuna gerçekten Cube için çok zor zamanlar geçirdi, sevgili yaptığı için mi atıldı??

3. [+1,913, -184] Ünlüler için endişelenmek çok mantıksız

4. [+306, -49] Şirket için sıkı çalıştım demesi biraz yanlış bence.. maaş alabilmek için çalışıyordu

5. [+242, -45] Hyuna haklı, ama Cube’un kararına da katılıyorum ㅋㅋㅋㅋ Hyuna onları ne kadar zorladı da kendi prenseslerini atmaya karar verdiler bir düşünün

6. [+231, -17] Sıkı çalışıp sevgilisiyle gezecek kadar para kazandı, niye köleymiş gibi konuşuyor?

7. [+214, -27] “Bedenim tükenene kadar”~~~ vokalini geliştirmek için bu kadar çalışsaydın keşke~~~ ayrıca bedavaya çalışmadın sonuçta?

8. [+197, -21] Hyuna-ya, Triple H fikri senden çıkmıştı. Cube sevgili olduğunuzu bilseydi bunu onaylar mıydı? Erkek arkadaşını halkın gözü önüne çıkardın, hayranların gözü önünde onun hayranlarıyla oynadın. Bu taktikle para kazandın ve şimdi atıldın diye sinirli misin? Cube’un prensesi olarak ne istersen yaptın, 4minute aktiviteleri yerine solo takıldın. Cube için ‘bedeni tükenene kadar’ çalışan gerçek grup B2ST’dir. Yabancı bir ülkedeki konser için bile senin yokluğunu kapatmak zorunda kalmışlardı. Şirketinin ilişkine de katlanmasını mı bekliyordun~?

9. [+129, -22] Hyuna’nın bakış açısını anlasam da bütün bu olayda yanlış yoldan gittiğini düşünüyorum

10. [+118, -13] Niye böyle yapıyor birden anlamadım, sonunda etekleri mi tutuştu? Bu kadar zamandır çok zorlandığını söylüyor ama Insta’ya sevgilisiyle resim koyan, Cube onu atmaya cüret edemezmiş gibi sessiz kalan oydu, şimdi çok zorlandım mı diyor? Sözleri ile yaptıkları uyuşmuyor.

Hyuna'nın Cube'a yazdığı mektup yayınlandı

KAYNAK: Naver

1. [+2,694, -235] Steve Jobs bile Apple’dan atılmıştı.. işinde ne kadar iyi olduğun ya da kaç kişiyi tanıdığın önemli değil, şirketin kurallarına uymazsan atılırsın.. ㅜㅜ Aileden biri değilsen çarkın bir dişlisisin sadece ㅜ Ünlüler şirketlerinden destek alıyor ve kurallara uymalılar. Bence Hyuna kendisini Cube’dan daha güçlü zannetti.

2. [+2,597, -368] Sevgili yapmak suç değil ama Cube’un perspektifini de anlıyorum..

3. [+2,228, -370] Evet, suç işledi. Şirketiyle bir kontratı vardı, bu kadar zamandır bu sektörde, yaptığı her hareketin kontratını etkileyeceğini bilmeliydi. Şirketinle anlaşmadan sosyal medyada onların söylediği şeylere zıt gidemezsin. Suç işlemedin ha? Sorumsuzluğun suçun işte.

4. [+1,674, -368] Hyuna ya da Cube umrumda değil, ama Cube’un perspektifini anlıyorum

5. [+957, -161] Biriktirdiğin parayla evlen ya da alışveriş mağazası falan aç

6. [+436, -66] “Standartları olan bir kontratın güzel sonu”… ㅋㅋ Hyuna’nın şirketine yaptığı şey standart mı yani? Şirkete ihanet etti.. hala ne hata yaptığının farkında değil.

7. [+344, -23] Çok havalıymış gibi davranıyor. Karşılığında para alıyordu, niye Cube için köle gibi çalışmış gibi konuşuyor? İki taraf da kontratın gereklerine uydu, kurallara uyması gerektiğini bilmeliydi.

8. [+347, -27] Ben Cube’u anlıyorum. İlişkisini halka açıklamak isteseydi önceden Cube’un iznini mutlaka almalıydı. Cube zaten olayla ilgilenmişti, sonra ikili kendi başlarına ‘özel haber’ yayınlattı. Cube’un öfkesini anlıyorum.

9. [+240, -19] İlişki yaşaman yanlış demiyoruz.. sorun tüm bu süreçte şirketini görmezlikten gelmen. Hala bunun farkında değil.

10. [+149, -4] Bence Hyuna hep Cube’dan ayrılmak istiyordu, Cube da gitmesine izin verdi

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+223] Kural kuraldır.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Pana

Sorun Hyuna ya da ilişkisi değil. Hyuna uzun süredir sektörde sevgili yapabilir vs vs ama sevgilisi hala çaylak olan bir grupta ve aldığı karar bütün grubun geleceğini etkiledi. Bu yüzden yaptıklarını doğru bulmuyorum. Bunun yerine E’Dawn gruptan ayrılırdı bir süre sonra da ilişkisini açıklardı, kimseyi de etkilemezdi. Şimdi hiç suçu olmayan 9 üyeyi de tam parlamaya başladıkları anda aşağı çekti. Malesef bu özünde takıntılı fanların suçu. Ama Hyuna olacakları ön görecek kadar tecrübeli. Umarım Hyuna ve E’Dawn mutlu olur ve Pentogan başarıya ulaşabilir.

HiddenBABY

8. [+347, -27] Ben Cube’u anlıyorum. İlişkisini halka açıklamak isteseydi önceden Cube’un iznini mutlaka almalıydı. Cube zaten olayla ilgilenmişti, sonra ikili kendi başlarına ‘özel haber’ yayınlattı. Cube’un öfkesini anlıyorum.
Aynen. E-Dawn ile ilişkilerini destekliyorum ama bu şekilde şirketine karşı gelmesi doğru değil. Ki sonucunu da aldı zaten. 🤷🏻‍♀️

LOL

Kendi 10 yılına, kariyerine, hayranlarına güvenerek henüz kariyerlerinde ilk adımını atan bir grubun önüne duvar misali engel oldun. Üyelerin zor durumdayken bile kontratı tek yenileyen sen oldun. Orada burada ağladın ben bjnları yapmak istemiyorum diye şirkete vurguladın ardından L.A’de üstsüz gezdim muhabbetleri yaptın. Şimdi de günler benim için bir işkence oluyor diyorsun ama sevgilinle atmadığın video, fotoğraf yok. Ben HyunA kadar kendisiyle çelişen bir insan daha görmedim. Üzüldüğüm tek nokta Pentagon.

ameliayesul

++++++
3. [+2,228, -370] Evet, suç işledi. Şirketiyle bir kontratı vardı, bu kadar zamandır bu sektörde, yaptığı her hareketin kontratını etkileyeceğini bilmeliydi. Şirketinle anlaşmadan sosyal medyada onların söylediği şeylere zıt gidemezsin. Suç işlemedin ha? Sorumsuzluğun suçun işte.

Gamze

4Minute gibi bir grubu senin için dağıtan Cube… Her şeyi hakettiniz…

lolololo777

O kadar çok şey yap sonra bu olayı güzel ve arkadaşça çözmenizi istiyorum. Cube’un her zaman büyümesini diliyorum. Teşekkürler.” diyor. Kendiyle çok çelişiyor.

Aswium

değişik bir şekişde çok güzel çıkmış

Yeni Yazılar