Benzer Yazılar

iKON Goo Junhoe mini albüm basın konferasında yeniden özür diledi

iKON Goo Junhoe mini albüm basın konferasında yeniden özür diledi

HABER: iKON Goo Junhee, üçüncü özrüyle imajı düzelecek mi? “Tartışmalarım hakkında tüm samimiyetimle düşünme sürecindeyim”

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+101, -1] Para kazanmaya devam etmesi gerek, ama karşısına bir engel çıktı.. bahse varım bu olay olmasaydı da gerçek kişiliği yine de ortaya çıkardı. Beş para etmez bir karakteri var.

2. [+82, -2] Onu gruptan atmayı düşünmeye değen bir skandal!

3. [+78, -1] Hareketlerinin grubun albüm satışlarını etkileyeceğini fark edene kadar çok zeki davranıyordu, sonrasında hemen kuyruğunu kıstırdı bacaklarının arasına. Bu çocuk gibi hiç zekası olmayanlar ne olursa olsun haklı olduklarına inanıp asla görüşlerini değiştirmezler.

4. [+15, -0] Beklendiği gibi, YG’den işte

5. [+10, -0] Sosyal medyada daha çok skandala sebep olanlar hep nugular

6. [+7, -0] Gerçekten pişman olduğundan şüpheliyim.. muhtemelen ‘niye bu kadar abarttılar be’ diye düşünüyordur.. insanlar sırf hataları yüzlerine çarpıldı diye düzelmez

7. [+5, -0] Kendini beğenmiş hareketleriyle çalışkan üyelerini etkileyen acınası çocuk

8. [+4, -0] 30 yaşındayım, onun gibilerin sonrasında olgunlaştığını görmedim hiç

9. [+3, -0] Yakında yeni bir skandalın çıkar, niye özür diliyorsun ㅋㅋㅋ her şeyimin üzerine bahse girerim bir skandalı daha çıkacak

10. [+3, -0] Aptal, cahil çocuklar kendilerini sanatçı olarak görünce işin içinden çıkılmıyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+47] Ekim ayına girdik, JYP resmen kaytardı xD

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Surmew-BTS

tamam çocuk bi hata yaptı ama insanlar gelişir ve değişir, bazı insanların bazı huyları ve düşünceleri değişmeyebilir ama zamanla daha duyarlı ve anlayışlı davranırlar, herkes ikinci ve hatta üçüncü bi şansı hak eder, çocuk sürekli özür diliyor ve bence özründe samimi bir daha benzer hatalar yapacağını düşünmüyorum, hepimiz insanız hepimizin kusurları ve hataları var, düşüne de bit ekme biz atmamalıyız, ,insanlara yol yordam gösterip yardım etmeliyiz. ama herkesinde kendi bakış açısında göre kendi doğruları da vardır. (yanlış anlaşılmasın geçmişte Korelilerin Japonlar ve Çinliler tarafında gördükleri muamele, hükümranlıkları altında yaşadıkları yüzünden siyasi konularda gösterdikleri tavrı doğru ve haklı buluyorum)

yummix

Gerçekten JYP nerede ya

Yeni Yazılar