Benzer Yazılar

INFINITE Dongwoo polis departmanına giremedi, faal askerlik yapacak

INFINITE Dongwoo polis departmanına giremedi, faal askerlik yapacakINFINITE Dongwoo polis departmanına giremedi, faal askerlik yapacak

HABER: INFINITE Dongwoo, polis departmanı için yetersiz bulundu.. faal askerlik yapacak

KAYNAK: Naver

1. [+3,433, -927] ㅋㅋㅋ “yetersiz bulundu”ㅋㅋㅋ kolay bir askerlik yapamayacak, başarısız oldu

2. [+2,319, -61] Tüm Koreli erkekler polis departmanına girmek ister, çünkü askerliğin kolay oluyor ^^ Ünlüler de insan, tabii onlar da kolay askerlik istiyor. Tabi torpille kabul edilirlerse deli gibi nefret alırlar..

3. [+1,261, -95] Ama herkes polis departmanına girmekte başarısız olmuş? Herkes sınava girmeye gidiyor oraya

4. [+807, -25] Ama polis departmanında askerlik yapmak istediği için nefret almayı hak etmiyor ki? Herkes askerliğini polis olarak yapmak istiyor, sizinle aynı şeyi istedikleri için ünlülerle dalga geçemezsiniz. Ünlüler de insan.

5. [+612, -376] Dongwoo-yah, seni bekleyeceğim. Canın yanmasın, güvenli bir askerlik dilerim

 

Kaynak: Panncha

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yav he he

INFINITE dijital single çıkardı haber yok yapılmadı, Dongwoo askerden önce hayranları için solo albüm yaptı şu an promosyonda onunda ne haberi yapıldı ne de çevirileri. Niye bu haber çevrildi direk bilemesemde… Bilmeyenler olabilir bir ara sakatlanma incinme durumları oldu. Ama geçemeyince paşa paşa gidip orduda görevini yapacak. İnşallah kazasız belasız gidip bir an önce geri döner.

Nur

Bu sayfanın yabancı olanı netizenbuzz genel de yabancı fanların koredeki haberleri çevirmesiyle oluyor belli fanlar belli haber sitelerinde çeviri yapıyorlar ben hiç genel bir çeviri görmedim şimdiye kadar infinitenin haberi yapılmaması çok normal herkes işine gelen haberleri çeviriyor :(((

Yav he he

Günümüzün sorunu da bu zaten herkes kendi grubunun haberlerini çevirdiğinden millet belli başlı birkaç grup harici hiçbir grubu bilmiyor yetmezmiş gibi bide 20 yıllık kpopı biliyormuşcasına konuşuyorlar. Keşke biraz tarafsızlık olsa. Şu an da 2.jenerasyon gruplarının haberleri neredeyse hiç yapılmıyor. Üstelik o kadar çok haber var ki. İster istemezse sinirleniyor insan.

db

Böyle bir sınav varsa ve bazı insanlar polis olarak askerlik yapma şansı(!) elde edebiliyorsa bu, çocuğun suçu mu??

Bu Dünya’nın her yerinde aynı: gazeteciler habere tıklanma ve yorum alabilmek için konuyu çarpıtarak başlık yazıyor.

Çocuk inşallah askerden sağ salim döner de şu insanlar susar.

Aswium

Dongwoo yu rahat bırakın ona olan nefreti anlıyamiyorum ne var yani bunu denediyse böyle bir sınav varki deniyor demi

Yeni Yazılar