[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

Big Bang – Lies

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

SNSD – Gee

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

Wonder Girls – Tell Me

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

SISTAR – Alone

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

TWICE – Cheer Up

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

IU – Good Day

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

T-ara – Roly Poly

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

EXID – Up and Down

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

Super Junior – Sorry Sorry

[INSTIZ] Netizenler mega hit olmuş K-Pop şarkılarını konuştu

iKON – Love Scenario

-‘Mirotic’ ve ‘Growl’un bu gönderide yer almamasına inanamıyorum..! Ayrıca ‘Heartbeat’ de büyük hit olmuştu

-Winner’ın ‘Empty’si olur zannettim
> Bence ‘Really Really’ daha büyük bir hit olmuştu

-Peki ya DBSK ‘Mirotic’..??

-Ring Ding Dong, Heartbeat, Bad Girl Good Girl..

-‘Growl’ ve ‘Naya Na’ listede kesin olur diye düşünmüştüm

-Şahsen BB Lies ve WG Tell Me kadar büyük hit olan başka bir şarkı yok

-DBSK ‘Mirotic’, EXO ‘Growl’, 2PM ‘Again and Again’..

-‘Be Mine’..??

-‘I Don’t Care’, ‘Mirotic’, ‘Ring Ding Dong’, ‘Growl’!!

-‘Growl’un ne kadar büyük etki yarattığını hala hatırlıyorum ama

-Bence Twice’ın tüm şarkıları hit oldu

-‘Fiction’ nerede..??

-‘Growl’un çıktığında yarattığı etkiyi herkes biliyor.. Listede olmaması şok edici

-Bu listedeki şarkılara katılıyorum, ama ‘Mirotic’ ve ‘Growl’un listede olmamasına inanamıyorum. Mantıksız..

 

Kaynak: Pannative

Abone Ol
Bildir
guest
33 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yav he he

Siz şimdi bu listeye çağ açmış Mirotic’i koymadığınızdan baştan kaybettiniz ama bir Ring ding dong bir Heartbeat bir Fiction ve bir Be Mine’ı nasıl unuturlar pek aklım almıyor ki 3.jenerasyonu saymıyorum bile. Bu şarkıların olmadığı listeye liste demem ben kardeşim tam objektif br liste olmamış bence.

suna

Ah Hadi ama Ring Ding Dong’suz mega hitsiz liste mi olur? Yapcaksanız tam yapın listeyi.
Beast-Fiction
TVXQ-Mirotic
Exo-Growl
Hyuna-Bubble Pop
Psy-Gangnam Style
2NE1-Lonely
.
.
.

thekomorebi

Pek objektif bir haber olmamış bana göre bu. SHINee Ring Ding Dong gibi bir hit’i nasıl yazmazlar? 2PM Heartbeat, SS501 A Calling Song For You… Hatta bu söylediğim üç şarkıdan ikisi (Heartbeat) hariç üniversite sınavına girecek öğrencilerin dinlememesi için uyarı almış şarkılar dile çok fazla dolanıyor ve beyni meşgul ediyor diye. :d Ayrıca DBSK Mirotic! Müthiş ötesi bir parça bana göre -ki çok ses getirmese hâlâ idoller onun coverını yaparlar mı? Peki rekor kıran Really Really? TWICE’ın tüm şarkıları bence de hit oldu ama KARA – Step, Rainbow A ve EXO Growl gibi şarkıların listede olmaması saçma, aşırı taraflı bakılmış.

JenBellaShakespare

Heart eat hariç demişsin ama ben heratbeat yazısını okuyunca bile aklımda beliriyor ve çıkmıyor afahsggs

Yuta gülünce günüm güzelleşiyor

Mirotic, Ring Ding Dong ve Growl listede kesinlikle olması gereken şarkılar. İnşallah NCT bebeklerim de ağabeylerinin peşinden gidip hit şarkılar çıkarırlar. Gerçi ben şarkılarını çok seviyorum ama netizenler aşırı derecede zevksiz olduğu için fütüristik tarzdan bir şey anlamıyorlar.

Yuta's healing smile

Ayneeeeeeeeeeeeeeeen

Nctzen

Aynen yaa. SM doğru düzgün şarkı verse patlayacaklar -yanlış anlaşılmasın, tarzlarını ben de çok seviyorum- ama bir türlü netizenler kötü yorum yapmayı bırakmıyor

aerizenie

işte her çıkardıkları şarkı birbirinden alışılmadık farklı ve mükemmel olduğundan kabullenemeyip saldırıyorlar, alışmışlar aynı pop şarkılara netizenlere üzülüyorum dnsööwwş

May

Bence Cherry Bomb bir hit o şarkı ile kendilerini çok iyi tanıttılar tabi bu listedekiler ile kıyaslayamam ama NCT’nin tanınmasını sağladı.

Omgoodneess

Twice ın Cheer Up ından çok TT hit bence

May ile

Sana göresi olmuyor mega hit şarkının. Cheer Up’ın hit olma nedeni sana’nın killing partının çok sevilim konuşulmasıydı. Şaşaşa

INFINITEXO

TVXQ-Mirotic, SHINee-Ring Ding Dong, 2NE1-I’m the Best, EXO-Growl bunlar neden yok? Bunlar da Mega Hitlerdi.
HELE PSY-GANGNAM STYLE’ı bilmeyen yok o nasıl yok? Ki o klip ilk defa youtube da 1 milyar kez izlenen klip olurken…

Gamze

Kore de Be mine ı bilmeyen yoktur herhalde

Jidduya

TVXQ-Mirotic, SHINee-Ring Ding Dong, 2NE1-I’m the Best, Kara-Mr. Bunlar benim hatırladığım mega hitler. Burada olmamaları üzer.

~~

Yorumlardaki şarkıların olmamasına çok şaşırdım doğrusu. Mirotic,Ring ding dong,Growl nasıl olmaz?

Aynısı I am the best için de geçerli. Türkiye de bile dükkanlarda çalıyor,korede herkes bilir,dizilerde bile oldukça kullanıldı. Olimpiyat kapanış töreninde bile sergilendi üstelik,fan olmayan,orta yaşlı kesim,bütün stad fanchant yaptı. Fiction da aynı şekilde.

5XID

GANGNAM STYLEEE

merv

listeyi geçerim de bb-haru haru benim gönlümde hit 🙂

Brit-BitBit

Yapmayın Mirotic gibi bir şarkı listede yok ve ve Ring Ding Dong çok ilginç hele Growl ? Growl etkisi diye bir tabir var. anlaşılan Sm sanatçılarına yer vermemek için yapılmış Kpop dinlemeyen kişiler bile bu şarkıları bilirler ayrıca hit olmuş diyebilmek için üzerinden yıllar geçtikten sonrada insanların o şarkıları hatırlayıp bilmeleri gerekir şu an için değerlendiriyorsak o zaman popüler olan şarkıları mega hit olarak kabul etmek mi gerekiyor? 4-5 yıl sonra hatırlanmayacak çok popüler şarkı var. Bahsettiğimiz listede olmayan şarkılar sadece Korede değil Çin Japonya gibi Asya ulkelerindede çok sevildi ve hala dinlenilip coverlarını yapıyorlar Korede her programda yapılan coverlardan… Read more »

bst

mani mani mani yaa
mani maniii 👀👀👀👀👀👀👀👀

aerizenie

evet bst de hit oldu ama mega hit olmadı listede ki şarkılar gibi lol

Sananeey

Twice’ın her şarkısı mega hit 👌😏

JenBellaShakespare

Her şey iyi hoş da RAINISM NERDE

Raven

Twice başarısız aynen :d

.

Popüler olmaları başarılı oldukları anlamına gelmiyor. Çok kötü şarkı söylüyorlar. Jihyo bile sürekli playback yapıyor, sesi çok güzel olmasına rağmen. Dansları fena değil. Kabul edelim şimdi şarkıları güzel. Sevdiğim şarkıları var ama sesleri çok kötü.

Merry

Senin grubun sanırım opera sanatçısı ajdkdfkfkf

.

Benim grubumun üyeleri yüzden fazla kez müzikalde rol aldı. Opera sanatçısı değiller belki ama yetenekleri sizin sorgulayabileceğiniz seviyenin çok üstünde.

Raven

vokalleri iyi sadece canlı performansları kötü arada fark var ki eskidendi şuanki stageleri izlesen fikrin değişebilir bence. ve en başarılı kız grubu Twice? popüler olan başarılı olsa Blackpink olurdu. Dansları fena değil derken? en iyi senkronize olan GRUPlardan biri Twice Dtna koreografisini yaparken %100 canlı söylemelerini beklemezdin heralde? https://www.youtube.com/watch?v=v64zUqiiLTw sadece Mina baştaki yerini söylemiyor ve Tzuyu vokallediği yeri söylemiyor zaten söylese o kısım çok hareketli sesi titrer kötü durur. Seslerine kötü diyosan arkadaki mr removed ile alakalı. Gayet iyiler başarı anlamında da yetenek anlamında da

.

Vokalleri de kötü canlı performansları da kötü. Sixteen izlemiş biri olarak konuşuyorum, kendilerini geliştirdikleri doğru. Ama, piyasada ne vokaller var. Dansları fena değil demek dansları fena değil demek. Sen de kendi ağzınla söylemişsin, en iyisi değiller iyiler arasındalar. Ama, onlar dansçı değil. Onlar şarkıcı. Dans gösterisi izlemek istesem dans gösterisi izlerim. Benim izlemek istediğim şey şarkı söyleyen şarkıcılar. Kötüler demiyorum ama kesinlikle ve kesinlikle en başarılı kız grubu değiller. Kendilerini geliştirirler yüksek ihtimal çalıştıkları belli ama tekrar ediyorum en başarılı kız grubu değiller.

Raven

Hayır başarı ile yetenek aynı şey değil. Twice en yetenekli kız grubu olmayabilir (her konuda değil) ama şu devirin 1 numaralı kız grubu Twice.. Twice’ın sürekli aldığı ödüllerin haddi hesabı yok bu devirde Twice’tan daha başarılı kız grubu bulamazsın

Red

Red Velvetin Red flavor’u ağlıyor şuanda

kübra

Red Flavor hit oldu, mega hit olmadı. Yukarıda verilen şarkılarla kıyaslanacak kadar bir popülaritesi olmadı. Mega hit çıkaran tek yeni kız grubu Twice

LULLABY

Cırtlak sesli TWICE …….

Bangtwice

Cirtlak sesli mi? Ok, sen deyince öyle olmuyor gerizekali