Benzer Yazılar

Irene havaalanında tek renk giyindi

Irene havaalanında tek renk giyindi

HABER: Red Velvet Irene ‘trajedi dizisindeki kadın başrol gibi’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+776, -91] Irene hep çok yorgun ve bitkin görünüyor. Kim Gura ile ‘Radio Star’a çıktığında bir haber çıkmıştı, Kim Gura onun tembel tavırlarını eleştirmişti. Haber başlığı şuydu, “WG Sohee’den sonra ilk kez böyle bir tavır görüyorum”

2. [+488, -63] Hayalet gibi…

3. [+387, -26] Yorgun görünüyor

4. [+47, -13] Bayağı pudra sürmüşler

5. [+40, -14] Tipik bir medya oyunu ve beyin yıkama örneği. Eğlence şovlarında, oyunculukta, dansta, şarkıcılıkta iyi değil, ayrıca yaşlı ㅋ

6. [+39, -8] Irene sırf yüz, yetenek yok

7. [+34, -14] Yüzü ve boynu arasındaki renk farkı;;

8. [+31, -3] Hayalet mi bu kız? Niye bu kadar pudra var yüzünde.. ㅡㅡ;

9. [+28, -4] Son zamanlarda imajı çok kötü

10. [+23, -9] Yirmili yaşlarının sonunda fena yaşlanmaya başlıyorsun…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+85] İdol hayatı içine kapanık (gerçek kişiliğini bilmiyoruz tabi) biri için bayağı yorucudur bence. Umarım zamanı olduğunda güzelce dinlenir!

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KPOP

İrene 1991 doğumlu, yaşlı değil, bu Korelilerin kadın idoller 25 ini geçtikten sonra resmen bi ayağı çukurda muamelesi yapması hoşuma gitmiyor, gerçi bu yaşlı muamelesi yapan kişiler kadın idollere seks objesi muamelesi yapan yaşlı sapık işsiz güçsüz sap erkekler. Ayrıca Korelilerin bu Beyaz tenli olmak güzeldir bakış açısı yüzünden idoller suratlarını çok beyazlatıyor üzülüyorum. Ve bi sanatçı havaalanında bir yerden başka bir yere yetişmeye çalışırken objektiflere gülümsemek zorunda değiller, bence sahnede fan meeting te vs fanlarla etkileşim halindeyken ve mesleklerini icra ederken gülümseseler yeterli, ayrıca onlarda insan ve o gün kötü günleri olabilir, hasta olabilirler, aileleri ile arkadaşları ile iş… Read more »

Blue

Bu o güne dair çekilmiş tek kötü fotoğrafı falan zaten. Özenle arayıp bulup koymuşlar habere. Buraya fotoğraf ekleme özelliği olmadığı için atamıyorum ama Irene gayette güleçti o gün. Flaş patladığı içinde makyajı burada garip çıkmış ama diğer fotoğraflarda sorun yok. Ve benim baktığım daha düzenlenmemiş fotoğraflardı. RV’nin yakasını bir türlü bırakmıyorlar. Cidden bir cadı avı başlattılar kızlara. Özellikle Yeri ve Irene konusunda. Ayrıca yorgun olması çok normal. Japonya’ya konsere gittiler. Hemen geri dönüp dinlenmeden ISAC’e katıldılar. Ve yine konser için Japonya’ya geri döndüler. Bu arada Irene bir varyeteye de katıldı. Programları gerçekten çok sıkışık.

RV

Başka daha iyi çıktığı fotoğraflarda vardı ama tabii ki bu kullanıldı. Şaşırmadım. Çünkü bir Irene haberindeyiz. Övülme adı altında bile gömülsün diye başlıklar açılan bir idol kendisi. Evet yorgun. Çünkü şu son bir kaç gündür hiç dinlenemediler. Japonya’ya konser için gidip ertesi gün hemen geri dönüp ISAC’e katıldılar. Bu yıl 3 korede 2 japonyada comeback yapıldı. Konser turları verildi ve bu turların içinde japonya amerika karışık haldeydi. LevelUp sezonları çekiliyor zaten devamlı. Yani evet yorgunlar. Bir zahmet bırakın normal insan belirtisi verebilsinler. Ama siz Irene ifadelerine takmış olduğunuz için haklısınız. Üzgünüz Irene fanlarla iletişim kurmazken gülücükler saçmaya devam edemiyor. Bir… Read more »

yağmur

şaka gibiler gerçekten ireneden ne istiyorlar gerçekten anlamıyorum oldukça yetenekli saygılı bir kız yaşına gelecek olursak sanki çok büyükmüş gibi konuşmaları yok mu sanki o çok sevdikleri idoller o yaşa gelmiyecek mi sanıyorlar ben bu yaptıklarına ancak kıskançlık derim yorgun görünmesi de çok normal sonuçta oda bir insan her insan gibi oda yorulabilir çok fazla çalışıyorlar ama hiç bir şekilde karşılığını alamıyorlar siz bu kızları fark etmeyecek kadar kör müsünüz? inşallah böyle saçma sapan yorumları kafaya takmıyorlar dır ben bu yılın red velvet için güzel bir yıl olmasını istiyorum

Viguy

Yaşlı diyenleri çıkartsak irene’den yaşlı görunürler. Kadın yaşinı göstermiyo niye sürekli yaşindan vurmaya çalışılıyo? Irene’in yaşında birsürü erkek idol var hatta daha yaşlı niye bir yorumda bile yaşlı yazısı görmedim? Tabiki yorgun bütün idoller gibi çünkü çok çalışıyorlar. Programları var konserleri var. Ayrıca irene çok yetenekli bi kadın açıp bakmayanlar için konuşması kolay oluyor. Irene her zaman soğuk bir yüze sahipti buna her zaman yorgun tabiri yapıştıramazsınız. Ve bu kadar çalışıp emeklerinin karşılığını alamıyorlar bu sene kızlarım delice çalıştı sonunda elimizde 5 veya 6 ödül var o kadar sinirliyim ki bu konuda konuşmak bile istemiyorum. Umarım 2019 bizim yılımız olur… Read more »

Jellybon

👍👍👍👍👍 kısa , yaşlı , yeteneksiz , soğuk … Kıskançlıklarindan ne yazikcaklarini şaşırdılar . Ama bunların hiçbiri irene bin sektörün en iyilerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.

CMH

Irene geç çıkış yaptı o yüzden yaşlı diyorlar. Seohyun ile aynı yaşta fakat seohyun 12.yilini kutlayacakken Irene 5.yilini kutlayacak. Ayrıca kız gruplarının ömrü 7 yıldır. Bu da demek ki bi ihtimal red velvet 2 yıl sonra dağılsa Irene Kore’de 30. yaşını kutlayacak. Ayrıca yetenek konusunda; kız dansçı fakat sahnede ondan çok seulgi göze çarpıyor. Kötü vokali yok fakat yine iki üye tarafından arka planda kalıyor. Irene güzel kız, laf yok. Ayrıca red velvet ödüllerine gelirsek; nedeni Kore değil şirket. Çoğu gruplari ödül kazanamadi. Neden? Çünkü sm’nin saçma “artistlerimi koruyorum” stratejisi üzerinden hiçbir grubunu bir yere yollamamasi. Ayrıca fandom gücü =… Read more »

SURMEW-BTS

İrene 27 yaşında mı ne benden 5 yaş küçük ve minyon tipli, ayrıca tatlı sevimli bir kız, Koreliler yaş ve dış görünüşe taktıkları için saçma sapan yorumlar yapıyorlar. Red Velvet neden bu kadar nefret alıyor anlamıyorum ve kız cidden yorgun görünüyor. Yorgunluğunu saklamak için de fazla makyaj yapmış ve varması gereken yer neresiyse oraya varmaya çalışıyor gibi. Şu havaalanında ünlüleri yakalama, çekme, takip etme alışkanlıkları kalksa keşke. Ayrıca karşılarında onları gerçekten seven fanları yokken gülmek zorunda değiller. İnşallah Red Velvet için herşey yolunda gider.

Stunnn

Sahte değil, dogal içinden geldiği gibi diyenleri anlayamıyorum. Doğallık samimiyet insanın gözlerinden bile anlaşılıyor ve bu Irene’de yok. Doğru cümleyi söyleyeyim ben “kibir” Bu tarz 3-5 idol var kibirden ölecekler neredeyse. Kimse onları idol olması için zorlamadı bu arada kendi istekleriyle oldular ve bir hayli karşılığını alıyorlar zaten. Her şeyin olumlu ve olumsuz yönleri var.

Gidinartık

Ne kadar tanıyorsun ne kadar programlarını izledinde tavırlarının kibir olduğunu söyleyebiliyorsun? Anca boş boş konuşanlar sizlersiniz. Gidip bir iki katıldı saçma programdaki tavırlarını döndürüp döndürüp önümüze sürüyorsunuz. Ama kimse o programlarda bu kıza ne sorup durdularda acaba böyle davrandı demiyor. Kıza devamlı Bogum ya da başka idollerin adıı söyleyip ilişkisi olduğunu itiraf etsin diye zorladılar. Sırf grubunun en büyüğü diye 40 yaşında muamelesi yaptılar. Evet Irene içinden geldiği gibi davranıyor diyoruz çünkü öyle. Görmek istemediğiniz şeylere algılarınızı o kadar güzel kapatıyorsunuz ki! Irene’nin tonlarca kahkahalar attığı, küçük çocuklar gibi eğlendiği videoları var programlarda. Fake Maknae diye takma adı olan birinden… Read more »

yağmur

bu yorumu neye dayanıp ta yazabiliyorsun kibirli mi davranıyor sen istersen bu yazdıklarını bir daha düşün haa bu arada sana tavsiyem bir eleştiri yapacaksan araştırıp ta gel zaten Gidinartık sana verilmesi gereken cevabı vermiş hatta gayet güzel bir cevap vermiş

Yeni Yazılar