ITZY Chaeryung'un annesi, kızının dış görünüşüyle ilgili aldığı nefret yorumlarına cevap verdi

HABER: “Değerli evladımız” ITZY Chaeryung’un dış görünüşü hakkındaki nefret yorumlarına cevap

KAYNAK: M+ News via Nate

1. [+2,914, -373] Annesini anlayabiliyorum, ama yorumların altına cevap bırakmak bununla ilgilenmenin doğru yolu değil bence. Nefret yorumu bırakan insanlar böyle şeyleri dinlemez. Tek çözüm onları görmezden gelmek.

2. [+2,081, -176] Kızın çekici ve güzel, ama güzellik standartları çok öznel ve genel olarak ‘güzel’ bulunsaydı bile nefret yorumları alırdı. Kariyerinde ilerlerken bunlarla başa çıkmak zorunda kalacak, lütfen nefret yorumlarının sizi üzmesine izin vermeyin, kalbinizi güçlendirin.

3. [+669, -10] Umji ne kadar inanılmazmış meğer. Hakkında çıkan tüm haberlerde nefret yorumu vardı.

4. [+302, -69] Kızının ünlü olmasına izin vermeden önce ünlülerin nefret yorumları aldığını bilmiyor muydu?? Chaeryung’dan çok daha kötü nefret yorumları alan bir sürü insan var, annesi birkaç haftalık yorumlara böyle tepki veriyor;; nefret yorumlarını desteklemiyorum tabi ama;;

5. [+269, -28] Dürüst olalım, idoller yarı görsellik-yarı yetenek değil mi? Dış görünüşlerinden ötürü eleştiri almaları normal. Biliyorum, anne baba olarak kızınızı çok güzel görüyorsunuz, bu şeylerden ötürü incinmelerini istemiyorsunuz, ama kızınız toplumun parçası olarak çalışmayı seçtiyse her şey istediğiniz gibi olmaz.. bence sadece pozitif şeyler duymayı umarak ünlü sektöründe çıkış yaptıkları için onlar suçlu. Bunun için psikolojilerini yeterince güçlendirmemişler. Biliyorum, yetenek ya da dış görünüş hakkındaki nefret yorumlarını haklı çıkarmamak gerek ama.. bunları aşması gerekecek~ bizler bile böyle şeylerle uğraşıp mesleğimize devam ediyoruz.. daha kötü koşullarda hem de..

6. [+253, -43] Yani annesi ‘ya kızımı övün, ya da hakkında hiç konuşmayın’ diyor. Bir daha bu çocuğu hiç umursamayacağım o zaman.

7. [+223, -75] Anne, kızının çirkin olduğu bir gerçek.

8. [+206, -7] … Biliyorum böyle şeyleri duymak bir annenin yüreğini acıtıyor, ama idoller için işler böyle yürüyor. Her şey istediğin gibi olmaz.. küçük yaşta diğerlerinin hayal edemeyeceği paralar kazanıyorlar. Yorumları okumamasını tavsiye ederim

9. [+202, -48] Bu kadar sorun ediyorsan kızının çıkış yapmasına izin vermemeliydin

10. [+192, -17] Anne, kızın senin için değerliyse niye onu evinde saklamadın? Niye halkın önüne çıkmasını gerektirecek bir meslek seçmesine izin verdin?? Bu şeyleri aşmayı öğretmelisin ona. Halkın ona acımasını isteme.

11. [+183, -45] Ama Chaeryung grubun görsellik açısından eksik tek üyesi…

12. [+153, -10] Tacın ağırlığını da taşımak zorunda. Biliyorum nefret yorumu yazmak doğru değil ama ünlüler her zaman halkın değerlendirmelerine maruz kalacak. Özellikle de şarkıcılar, onları üç dakika sahnede görüp onlar hakkında bir değerlendirme yapıyoruz, halkın ilgisini çekmek için güzel olmaları da şart. Teknik olarak ünlüler ne kadar nefret alırlarsa o kadar çok para kazanıyorlar, hiç bahsedilmeyen bir nugu olmaktan daha iyidir.

13. [+151, -7] Evet nefret yorumları yanlış, ama yağmur yağıyorsa ve ıslanmak istemiyorsan evde kalman gerekir. Nefret yorumu istemiyorsan ünlü olmayacaksın. Chaeryung’un daha gidecek uzun bir yolu var ve annesi şimdiden bunları dert mi ediyor?

13. [+130, -3] Annesi aşırı tepki vermiş. Chaeryung daha en kötüsünü görmedi… Hyoyeon ve Umji çıkış yaptıklarında çok daha kötü nefret yorumları almışlardı

ITZY Chaeryung'un annesi, kızının dış görünüşüyle ilgili aldığı nefret yorumlarına cevap verdiITZY Chaeryung'un annesi, kızının dış görünüşüyle ilgili aldığı nefret yorumlarına cevap verdi

KAYNAK: Naver

1. [+2,355, -92] Şirin ve çekici bir kız, dış görünüşüyle ilgili aldığı bu eleştiri ne? Nefret yorumu yazanlar ne kadar güzel acaba? ㅠㅠ Annesi güç bul. Seni destekliyorum.

2. [+1,241, -77] Chaeyeon ve Chaeryung güzel kızlar~ daha ne kadar güzel olmalarını bekliyorsunuz? ㅠ Ben büyük Chaeyeon hayranıyım.

3. [+971, -78] Antiler gerçek hayatta onu görmedikleri için böyle konuşuyor.. çok güzel ve kendine has bir aurası var!! Dans ettiğinde gözlerim sadece onu görüyor.

4. [+536, -28] Dava açın

5. [+363, -124] Ailenin üzülmesini kesinlikle anlıyorum, ama Chaeryung kendini halkın gözleri önüne koyduğu bir mesleği seçti. Tabii ki ebeveynlerinin gözünde o kusursuz biri, ama bu sadece iyi yorum ve övgü alacağın bir meslek değil, bunu hatırlamaları lazım. Halkın yapacağı çeşitli yorumlara alışmaları ve incinmemeyi öğrenmeleri lazım. Daha yeni başlıyorlar ve annesi şimdiden birkaç tane ‘güzel değil’ yorumundan ötürü kendini kaybetmiş. Annesi şimdiden böyle dengesiz davranırsa Chaeryung için daha kötü bir ortam yaratılmış olur. Evet annesini anlıyorum ama bu verebileceği en iyi tepki değildi.

6. [+585, -473] Annenin niye üzüldüğünü anlıyorum, ama bazı şeyler kazanırken bazı şeyler kaybediyorsun bu hayatta. Yorumları okumayın, pozitif olmaya çalışın. Anne böyle davranırsa Chaeryung’un işi daha zorlaşır. Bazen bazı şeyleri görmezden gelip hayatına devam etmek daha iyidir, bunu öğrenmek gerek.

7. [+100, -17] Annesi bu yorumu yazmadan önce kendine olabildiğince hakim olmaya çalışmış gibi. Kızının tipini eleştiren yorumları okurken ne kadar üzülmüştür düşünün.. lütfen dava edilmeden önce kesin şunu, antiler.

8. [+101, -21] Chaeryung çıkış yapalı daha iki hafta oldu, annesinin yorumlara böyle cevap vermesinin hiçbir faydası olmaz.. Ebeveynlerin çocuklarının mesleğine karışmasını hiç sevmiyorum. Çocuğu sıkı çalıştıkça zamanla her şey çözülür ㅋ Anne amma acele etmiş;; onu anlamıyorum diyemem tabi ki ama bu sektörde çıkış yapan tüm ünlülerin bununla baş etmeyi öğrenmesi lazım. Diğer ünlülerin annelerinin söyleyecek şeyi yok mu? Var ama sessiz kalıyorlar çünkü söyledikleri şeylerin çocuklarını incitebileceğini biliyorlar.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+87] Güzellik standardınız ne olursa olsun bir insanın dış görünüşü hakkında nefret yorumları yapmak asla doğru değil. Bazı insanlar nefret yorumu yazmanın kötü bir şey olduğunu anlamıyor, Nate yorumlarını okuyunca gördüm.

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Niniboy

Nate ve naver arasındaki fark bir taraf nefret kusmak için yer arıyor diğer taraf gayet olgun bir şekilde yorum yapıyor. Nate in adını Hate olarak değiştirin bence.

Persona non grata

Ahh ahh keşke şu gözlerindeki perdeyi kaldırıp asıl güzelliğin tiple bir alakası olmadığını görseler.Kızın bir yeteneğini görmüş ki jyp çıkış yaptırmış.Güzel olup yeteneksiz,kibirli yada kaba olsaydı daha mı hoşlarına gidecekti cidden anlamıyorum.Annesi sonuna kadar haklı daha 2 haftadır çıkış yapmış bir idole bu kadar nefret niye anlamiyorum tek kusuru yüzünün onlarin güzellik standartlarına uymamasımı yani 🙄Güzel olanlara da nefret kusuyorlar ne yapsan yaranamıyorsun anam bunlara 🙄🙄

.

Kız gayet güzel şirin fiziği de iyi ve cidden farklı bi havası var. İleride kendini daha çok sevdiriceğine eminim aynı durumda twice jihyo da kalmıştı grubun görselliğini bozuyo diye ama şu an kıza deli gibi hayranlar. Bence şimdide güzel ama ileride yüzü oturunca daha güzel olucağını düşünüyorum.

SURMEW-BTS

kız bence çok güzel. Koreliler insanların dış görünüşlerini yargılamamayı öğrenmeli, olumlu ve olumsuz eleştiri elbette yapılabilir ama olumsuz eleştiri yapmanında bir yeri ve adabı vardır ve yapıcı, saygılı, kibar bi olumsuz eleştiri yapılmamalı ama fiziksel özellikler için kesinlikle olumsuz eleştiri yapılmamalı, beğenmiyorsan hiç yorum yapma. ama bence de anne her ne kadar haklıysa da kesinlikle cevap vermemeli, kötü yorum yapanların amacı zaten sizi üzmek, sinirlendirmek ve onlara cevap yazınca istedikleri şeyleri onlara veriyorsunuz , kesinlikle kaale alınmamalılar. zaten antiler nefret yorumu yazdıkça fanlarda destekleyici yorum yazarlar, korurlar, kötü yorumları dikkate almamak lazım, kız için acı verici olmuştur elbetet, nefret yorumlarını… Read more »

Billgesue

Ya sorun bende sanırım. Bu kız gerçekten çok şirin ve güzel görünüyor.

.....

Beğenmediğiniz/sevmediğiniz kişilerin haberlerine her seferinde girip itina ile nefret kusmak niye? Bir kere fikrini belirtirsin anlarım ama her haberde bunu yapmak bildiğin kıskançlık,antilik. AOA Jimin ve Gfriend Umji mesela. Jimin’e şuna benziyor buna benziyor dediler kız estetik yaptırdı yine b*k attılar. Umji aylarca yüzünü saçıyla gizledi şimdi zayıfladı,stili değişti yine b*k atıyorlar. Saçtığınız nefret ile sağlıkları,psikolojileri ile oynuyorsunuz bu insanların yazıklar olsun. Nefretiniz de boğulun.

nayeonist
  • yeni jenerasyonun en yetenekli idollerinden, ablası direk en yeteneklisi bana göre
  • ama yazık ailesine ve kıza yaa. umarım insanlar kalp kırmaktan vazgeçer

 

Last edited 5 ay önce by nayeonist
Saku

Jimin, Umji, Jooe gibilere demediklerini bırakmazlar, ki hala daha diyorlar. Ama söz konusu değerli JYP olunca vay efendim güzel de güzel. Kız güzel falan değil. Ha tabi tipe göre yargılamaları yanlış, kesinlikle desteklemiyorum. Tek derdim çifte standart yapılması..

'

Cifte standarta bak bee. Chaeryoung jyp de ama kiza cirkin diyolar bunun neresi cifte standart? Jyp de ki cogu idollerin gorunuslerine laf atildigi halde cifte standart demek asiri komik olur. Tabii bilmezsin sadece jyp ile ilgili olumlu haberlere bakiyosundur kesin.

x

Dış görünüşü hakkında yorum yapmak istemiyorum ama sürekli gülümsüyor olması sinirlerimi bozuyor. Biliyorum beni ilgilendirmez ama sokaktan geçen bir insanı sevmek zorunda olmadığım gibi her önüme gelen idolü de sevmek zorunda değilim. Gerçi sevmiyorum demek yanlış olur ama niye sürekli gülüyor anlamadım. Yine de birine çirkin demek hiç hoş bir davranış değil.

.....

Sevmek zorunda elbette değilsin ama gülümsüyor diye sinir olmak ne kadar mantıklı? Kız sonunda çıkış yapabilmiş istediği yerde sahnede tabi ki gülümseyecek. Ağlasa düzelecek mi sinirlerin? Günden güne ilginç oluyorsunuz anlam veremiyorum.

*

Kız küçük yaşında stajyer oldu kaçtane programa katıldı çıkış yapabilmek için se seneler sonra hedefine ulaşarak çikış yaptı niye gülmesin? Siz her şeyi kolay sanıyorsunuz ama kim bilir ne acılar çekti bu çıkışı yapabilmek için nelerden vazgeçti. Sevmiyorsan tabiki bu senin bilebiliceğin bir şey ama gülüşüne laf söylemek hiç sağlıklı bi davranış degil.

SURMEW-BTS

Güney Kore de idollerin sürekli gülümsemesini beklerler meslekleinin gereği o, sahnedeyken gülümserler, dans ederken şarkı ve dansın konsepti uygunsa gülümserler, röportaj verirken gülümserler , resmi bir etkinlikte iken ya da o an medya resmi olarak fotoğraflarını çekiyorsa gülümserler, durup dururken sırıtmıyor yani , gülümsemezse bu sefer Kore halkı nefret yorumu yazıyor, ayrıca gülümsemek güzeldir, biriyle karşılaşıp selamlaştığında ona gülümsemek çok güzel bir davranış. güler yüzlü olmak güzeldir ve bizde de bir inanış vardır gülümsemek sevaptır diye.

...

ne yani bi insan surekli gulumsuyo diye cidden sinirini mi bozuyo? gercekten cok enteresan…