Benzer Yazılar

IU temsilcileri bahsedilen binanın içinden görüntüler yayınladı

IU temsilcileri bahsedilen binanın içinden görüntüler yayınladıIU temsilcileri bahsedilen binanın içinden görüntüler yayınladıIU temsilcileri bahsedilen binanın içinden görüntüler yayınladıIU temsilcileri bahsedilen binanın içinden görüntüler yayınladı

HABER: IU temsilcileri, “Gayri menkul dedikoduları asılsız.. binanın içini göstereceğiz”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+868, -287] Tabi ki binanın içini kullanacak, bunun olayla ne ilgisi var?

2. [+575, -219] Gayri menkul spekülasyonu Park Myung Soo’nun Shinchon’daki Starbucks binasını almak için kredi çekmesi ve 3 yıl sonra 1.7 milyar won kar ederek satmasıdır..

3. [+393, -266] İnsanlar IU’nun arazi almasına sinirlenmiş galiba

4. [+355, -254] Yetti şu cadı avı, özel hayatından böyle resimler yayınlaması şart mı?

5. [+176, -45] Binayı kullanıyor olması dedikoduları yalanlamaz. Halkı salak mı sanıyorlar?

6. [+98, -74] İşte gerçekler: #1 IU’nun binası GTX bölgesinde mi? Hayır. #2 O arazideki yeşil kuşak IU orayı satın aldıktan 6 ay sonra mı kaldırıldı? Hayır, resmi görevliler IU’nun arazisinin yeşil kuşaktan kaldırılmayacağını söyledi. #3 Değer 2.3 milyar won yükseldi? Haberlere göre IU’nun ilk satın aldığı fiyata göre çok büyük bir fark olmadı (Yani yanlış haber). #4 IU daha fazla para için yeşil kuşak arazisi mi aldı? Özellikle orayı almak için daha çok para ödemedi, sadece daha ucuz bir bina yerine daha pahalısını aldı. Gerçekten orayı daha değerli hale getirmek isteseydi en başından daha pahalı binayı satın almazdı.

7. [+94, -9] IU’nun Instagram hesabına girerseniz hiç görmediğimiz stajyerlerin orada çalıştığını görürsünüz, videolar var. IU kendi binasında bedavaya eğitim görmelerine izin veriyor. Dava edileceksiniz.

8. [+92, -24] Bu hiçbir şeyi açıklamıyor. Binayı ilk satın aldığındaki belgeleri göstermekle başlaması lazım. Arazi ile ne yaptığı kimsenin umrunda değil.

9. [+82, -56] Bu s*rtüğün şirketi ne zaman hata yapsa yasal işlemle tehdit ediyor ㅋㅋ komedi

10. [+71, -15] Normalde insanlar arazi daha değerli hale gelene dek beklemek isterse alanı garaj gibi kullanır, tüm binaları da depo falan yapar.. Bakıma çok para harcamadan araziyi kullanmanın en kolay yoludur. Ayrıca arazi değerlenmeden önce kiraya çıkarmazsın.

11. [+71, -91] Gerçekten de çalışma odasıymış

12. [+66, -72] Ödüller, hediyeler, prodüksiyon odası, her şeyi açıkladı.. insanlar uzmanların görüşüne bile inanmıyor, My Ajusshi günlerinden beri IU’dan nefret etmek istiyorlardı zaten. Fikirleri değişmeyecek. Lütfen istediğinize inanın ve dava edilin.

13. [+64, -15] Binanın içinin dedikodular ile ilgisi ne? İçini kolayca süsleyebilirsin

14. [+64, -14] Ama bu cevap mı?

15. [+49, -55] Sırf binanın değeri arttı diye gayri menkul spekülasyonu ile suçlayamazsınız insanları ㅋㅋㅋㅋㅋ

IU temsilcileri bahsedilen binanın içinden görüntüler yayınladı

KAYNAK: Naver

1. [+751, -34] İşte gerçekler: #1 IU’nun binası GTX bölgesinde mi? Hayır. #2 O arazideki yeşil kuşak IU orayı satın aldıktan 6 ay sonra mı kaldırıldı? Hayır, resmi görevliler IU’nun arazisinin yeşil kuşaktan kaldırılmayacağını söyledi. #3 Değer 2.3 milyar won yükseldi? Haberlere göre IU’nun ilk satın aldığı fiyata göre çok büyük bir fark olmadı (Yani yanlış haber). #4 IU daha fazla para için yeşil kuşak arazisi mi aldı? Özellikle orayı almak için daha çok para ödemedi, sadece daha ucuz bir bina yerine daha pahalısını aldı. Gerçekten orayı daha değerli hale getirmek isteseydi en başından daha pahalı binayı satın almazdı.

2. [+687, -54] Stajyerlerine bedavadan çalışma odası sağlamasına inanamıyorum ㅠㅠ çok nazik biri. Bir şarkıcıyı nasıl böyle suçlarsınız.

3. [+492, -14] Özel hayatının korunamaması üzücü. Gazeteci yalan yanlış şeyler söylemeseydi IU binasının fotoğraflarını göstermek zorunda kalmazdı ㅠㅠ

4. [+173, -4] Peki IU’nun anne babasının bilgilerinin bu şekilde açıklanması hakkında ne yapılacak? Gazetecileri ve anti yorumlarını dava etmekle başlayın. IU’nun bir sürü skandalı çıktı ama hep haklıydı ㅋㅋ

5. [+166, -4] Hediyeleri, resimleri, oyuncakları görünce ağlayacaktım.. nefret yorumlarını PDF olarak toplama vakti

6. [+139, -2] Bu binayı hayran hediyelerini koymak için, ailesi ve stajyerlerin kullanması için.. ve yalan dedikodularla lekelendi. Lütfen yasal işlem başlatın. Jieunie’miz çok nazik. Yeni yıl için şans olarak gör bunu!!

7. [+129, -2] Lütfen bunu anasayfaya koyun, gerçek ortaya çıkmalı

8. [+94, -2] Bina sadece stajyerleri desteklemek için kullanılıyor, IU çok üzülüyordur

9. [+85, -1] IU’nun düzgün karakteri hakkında bilgi sahibi olmamı sağladı bu ㅎㅎ

10. [+52, -0] IU ve ailesi bu binayı özel tuttular, IU’nun hoobbaeleri bu binada eğitim görebildi, şimdi hepsi bu şekilde ifşa ediliyor. Ne gayri menkul spekülasyonu? Binayı iyi bir amaç için kullanıyor, hoobaeleri burada ücret ödemeden eğitim görüyor. IU çok üzülmüştür.. ödüllerini, hayran hediyelerini koltukta görmek kalbimi acıttı.. umarım bu yılki albümü geçen yılki ‘Palette’ kadar başarılı olur…

11. [+51, -3] Sinirleniyorum! IU niye annesinin özel ofisini ve kendi çalışma alanını yayınlamak zorunda? Netizenler hiçbir hata yapmamış gibi “Yanlış düşünmüşüm” deyip hayatlarına devam edecek, IU’nun zararını kim karşılayacak peki?

12. [+41, -2] ㅋㅋㅋ Mutlu musunuz? IU’nun özeline girdiniz, şimdi ne yapacaksınız? Şirket dedikoduları yalanlamıştı ama görmezden geldiniz, ne isterseniz ona inandınız. Böyle saldırdığınız için özür dilemeniz gerekmez mi? İmajı için bağış yapıyor dediğiniz için? Hiç bağış yaptınız mı? IU hep bağış yapıyor, niye bu yüzden onu eleştiriyorsunuz? Lütfen antilere yasal işlem başlatın.

13. [+32, -0] Uzmanlar bile dedikoduları yalanlayan yorumlar yazdı, antiler ne yapmasını istiyor?

14. [+25, -0] İlk haberi yayınlayan gazeteci de özür dilemeli

15. [+21, -1] IU’dan özür dileyin

16. [+19, -1] En sevdiğim sanatçının böyle saçma haberlerle canının yandığını görmek beni üzüyor ㅜ

17. [+13, -0] Resimlere bakarsanız ödülleri, fan artları, resimleri, IU’ya verilen her şeyi görebiliyorsunuz. IU’nun menajeri Red Velvet hayranı, menajerin bilgisayar ekranındaki Seulgi bile görünüyor ㅠㅠ bu IU’nun özel mekanı ve antiler yüzünden göstermek zorunda kaldı. IU’nun imza kampanyasını imzalayanlar nereye gitti?

18. [+12, -0] Lütfen bu pislikleri dava edin

19. [+10, -0] Cadı avı korkutucu.. IU öyle biri değil. Zaten bu dedikodulara inanmamıştım.

20. [+10, -0] Ama bu haber ana sayfada değil…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+75] “İşte gerçekler: #1 IU’nun binası GTX bölgesinde mi? Hayır. #2 O arazideki yeşil kuşak IU orayı satın aldıktan 6 ay sonra mı kaldırıldı? Hayır, resmi görevliler IU’nun arazisinin yeşil kuşaktan kaldırılmayacağını söyledi. #3 Değer 2.3 milyar won yükseldi? Haberlere göre IU’nun ilk satın aldığı fiyata göre çok büyük bir fark olmadı (Yani yanlış haber). #4 IU daha fazla para için yeşil kuşak arazisi mi aldı? Özellikle orayı almak için daha çok para ödemedi, sadece daha ucuz bir bina yerine daha pahalısını aldı. Gerçekten orayı daha değerli hale getirmek isteseydi en başından daha pahalı binayı satın almazdı.”

Bu doğruysa eğer nasıl bir siyasi skandal yaşanıyor merak ettim. Siyasi skandalları kapatmak için büyük ve bazen de yalan yanlış haber yayınlanmasına alışkınım.

 

Kaynak: Netizenbuzz

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kraliçe2NE1

Jieun bunlari atlatacak ama yalan haber yapan gazeteci de hakkinda asilsiz seyler konusanlar da cezasini bulacak,iyi insanlari mahvetme politikanizla gercekten ilerleyebileceginizi mi dusunuyorsunuz ey koreliler

Yeni Yazılar