Benzer Yazılar

IU yasal işlem başlatacağını söyledikten sonra netizenler yorumlarını silip özür diledi

IU yasal işlem başlatacağını söyledikten sonra netizenler yorumlarını silip özür dilediIU yasal işlem başlatacağını söyledikten sonra netizenler yorumlarını silip özür dilediIU yasal işlem başlatacağını söyledikten sonra netizenler yorumlarını silip özür diledi

Yorumlar silinmiş, bazıları da “Bu yorumu yazdığım için üzgünüm, medyanın sadece dedikodu ve yanlış bilgi verdiğini bilmiyordum” yazmış

HABER: IU, “Dedikodular için özür kabul edeceğim” Instagram’a yazdıktan sonra yaşananlar

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

1. [+655, -83] Umarım bunu haber yapan ilk medya kuruluşunu dava eder..

2. [+491, -96] Acınası insanlar, sözlerinizin arkasında durmayacaksanız nefret yorumu yazmayın

3. [+412, -72] Gerçekten de yanlış haber yapıp yaymanın bir cezası olmalı. Bu sorumsuzca yapılan cadı avlarının durdurulması gerek. “Doğru değilse de sorun değil” demek tehlikelice. Gerçekleri araştırmaya üşenen gazetecileri medya kuruluşlarından temizlememiz gerekir.

4. [+49, -23] Yanlış bilgilerin yer aldığı haberleri yayınladıkları için gazeteciler suçlu, niye netizenlerle dalga geçiliyor anlamadım, sonuçta haberlerde okuduğumuz şeye göre eleştiri yapıyoruz. IU’ya nefret yorumu yazanları saymıyorum, ama halkın geri kalanı okuduğu haberlerden edindiği bilgiyle IU’yu eleştirme hakkına sahipti. Asıl sorun yanlış bilgi ile halkı yanlış yönlendiren gazeteciler, ama bu haberlerin hiçbiri bundan bahsetmiyor, onun yerine netizenleri suçluyor.

5. [+42, -27] Nate yorumları cidden fenaydı.. Sinsi tilki, bunu ondan beklerdim falan yazmışlardı. Dava et!

6. [+27, -28] IU şirketiyle kontrat yenilerken ekstra ücret istemedi, sadece onun için çalışan personellerin daha iyi şartlarda çalışmasını istedi.. gerçekten gözünü para bürümüş biri değil.

7. [+25, -27] IU önceden nefret yorumlarıyla sertçe ilgilendiğini gösterdiği için insanlar hemen özür diledi. Niye nefret yorumu yazıyorsunuz ki, çok acınası bir hareket.

8. [+17, -18] Koreliler kendilerinden daha başarılı insanlara katlanamıyorlar.. bizim bir özelliğimiz bu

9. [+12, -15] IU açıklama yapamadan birkaç haber okuyup nefret yorumu bırakanlar çok aceleci davrandı, lütfen hepsini yakalayın ㅠㅠ

10. [+11, -14] Diğer forumlar şimdiden diğerlerini suçluyor, gazeteci yanlış haber yazdı, onların suçu, netizenlerin suçu değil diyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kadınların takıldığı forumların çoğu IU’ya yaptıkları işkence yüzünden dava edilecekler. Kıskanıyorlar tabi. Odalarında kadın sitelerinde takılıyorlar, IU ise deli gibi para kazanıyor, bağış yapıyor, çok değerli bir arazisi var.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+282] SFDS Çok komik ya, dedikoduları yayan ve körü körüne IU’dan nefret edip bu cadı avını başlatanlar bunu hak ediyor. Yapılan bazı yorumlar bildiğiniz iğrençti, alçakçaydı. Onlara bir ders ver IU!!

 

Kaynak: Netizenbuzz

 

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
May ile

Uzun bir süredir takip ediyorum İu’yu ve çok büyük bir kötülüğünü görmedim. Sesi güzel, iyi şarkı söylüyor, hayranlarıyla iyi geçiniyor, yüzü ve fiziği güzel. Gerçek hayatta size bir kötülüğü olmadıysa ve işinde iyiyse nefret yorumu yapmak saçma

Yeni Yazılar