Benzer Yazılar

Jang Hyunseung askerdeki fotoğrafında sağlıklı ve neşeli görünüyor

Jang Hyunseung askerdeki fotoğrafında sağlıklı ve neşeli görünüyorHABER: Jang Hyunseung, askerden son güncellemeler.. “daha neşeli görünüyor”

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+1,132, -12] Önceden çok daha hasta görünüyordu, askerdeyken daha genç ve sağlıklı görünüyor

2. [+1,073, -11] Çok daha iyi görünüyor

3. [+866, -10] İyi görünüyor~

4. [+106, -1] Omo… böyle şirin görünebilen bir yüzü olduğunu bilmiyordum ㅋㅋ Kasıntılığı gidince gerçek bir insan gibi görünmüş ㅋㅋ Evet umarım askerlik onun kasıntılık hastalığını iyileştirir ㅋ

5. [+88, -1] Ben ruhsal sorunları olduğundan endişeleniyordum ama askerliğin düzenli ve kurallı hayatı ona yardımcı oldu bence

6. [+79, -2] Hatırlıyorum da Big Bang’den elenmişti ve bu kariyeri boyunca onu takip eden bir şeydi, ama nihai olarak en iyi durumdaki o. Hayatta neler olduğunu görmek için yaşamak gerekiyor işte.

7. [+62, -0] Sanki uyuşturucu almış gibi görünüyordu hep ama şimdi çok canlı görünüyor, bunu görmek güzel

8. [+58, -0] Belki de ünlü hayatı onu kötü etkilemişti. Askerlik hayatı ona iyi geldi.

9. [+57, -1] Yüzüne hayat gelmiş~

10. [+52, -1] E’Dawn’dan daha iyi

11. [+47, -0] Tamamen farklı biri gibi.. çok daha neşeli görünüyor

12. [+39, -1] Ünlü hayatı ona uygun değildi galiba, askerde çok iyi görünüyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+437] Babasının ölümü onu derinden etkiledi, hayatının dönüm noktası oldu. Onu böyle mutlu ve sağlıklı görmek kalbimi ısıttı. Hakkında en iyisini diliyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sinirli ama Aşk Dolu Kayısı

Bu aralar Hyunseung hasretimden ölüyordum resmen, bu fotoğraf bana öyle iyi geldi ki…

Tek anlamadığım, gruptan ayrılsın diye etmedik laf bırakmadığınız ve K-pop sektöründe görüp görebileceğiniz en içten özürlerden birini yapmasına rağmen özrüne sahte dediğiniz bu Hyunseung şimdi mi değere bindi sayın Koreliler? Eski grup arkadaşlarından biri korkunç bir skandala karıştı diye hemen haber oldu çocuk, hemen iyi yorumları yapıştırdınız. Junhyung’un bu skandala adı karışmasa da aynı tepkiyi verecek miydiniz acaba? “Highlight onsuz başarılılar diye üzülüyordur.” falan yazacaktınız, biliyoruz. Hepiniz iki yüzlüsünüz.

kpop

insanları maalesef dış görünüşlerine göre çok yargılıyorlar, yakışıklı ve güler yüzlüyse vs seviyorlar ve kötü şeyleri kondurmuyorlar, çoğu idol ekran karşısında rol yapıyor, şirin, terbiyeli, kibar, cana yakın, güler yüzlü rolleri yapıyorlar fanlarda kanıyor…. hiç kimse ekranda göründüğü gibi değil, Koreliler bunun farkına varır umarım, inşallah herkes varır, bütün kpop kdrama severler inşallah idollerin oyuncuların göründükleri gibi olmadıklarını anlamıştır.

Hata

İğrenç haberlerden sonra Hyunseung’u böyle mutlu görmek içimi ısıttı resmen❤

SURMEW-BTS

Jang Hyunseung adına çok mutlu oldum gerçekten de, farklı sayfalarda başka güler yüzlü ve canlı, neşeli fotolarını da gördüm, askerlik ona iyi gelmiş, inşallah hep sağlıklı, mutlu ve huzurlu olur. Askerden sonrada inşallah mutlu ve güzel bi hayat yaşar.

Yav he he

Çocuğa boşu boşuna yüklendiniz sizin yüzünüzden gruptan ayrıldı. Şimdi de iyi görünüyor felan falan. Junhyung skandala karışınca mı aklınıza geldi. Kişiliklerinde ne gizledikleri belli olmasa da BEAST bir bütün olarak çok iyi bir gruptu. Ve tüm üyeler birbiriyle iyi anlaşıyordu. Ama bu cühelalar sırf depresyonda olduğu için çocuğu skandala itip kariyerinden ettiler. Ben hiçbir zaman JS’in tamamen bitip ve sağlıksız olduğunu görmedim. 4D kişilikli olunca ani tavır değişimini herkes anlıyordu o kadar. Neyse umarım daha da neşeli ve sağlıklı olarak askerliğini bitirip geri döner. Özledik o bal sesini.

Öl de ölelim Jessica reis

Onu böyle iyi gördüğüme sevindim. Üzerine çok gittiler, sürekli eleştirdiler… Hep sağlıklı ve mutlu olur umarım. Senin ve için güzel bir hayat diliyorum.

No shock

Havalı havalı durup, değişik değişik giyinip pozlar veriyordun. Pamuk şeker gibi çocukkmuşsun şu an tüm imajı gitti gözümde jajsjjsjs. Askerden dönünde eski haline dönmesin ajhshsjsjsjs

Ama sağlıklı olmasına sevindim. Güçlü kal.

Yeni Yazılar