Benzer Yazılar

Jennie klibinde giydiği kıyafet ile resimler paylaştı

Jennie klibinde giydiği kıyafet ile resimler paylaştı Jennie klibinde giydiği kıyafet ile resimler paylaştı

HABER: ‘Leopar desenini bile kendine yakıştırıyor’ Jennie klibindeki seksi kıyafetiyle poz verdi

KAYNAK: Herald POP via Nate

1. [+305, -49] Vokaline çalışması gerek.. Solo şarkısında dudak oynattı, encore performansında sadece ‘Blink blink’ diye bağırdı, kendi şarkısının bir sözünü bile söyleyemiyor.. ve konserde dans ederken çok tembeldi ㅠㅠ Lütfen ㅠㅠ Çok güzel olduğu için onu araştırdım ama gördüğüm şeyler beni hayal kırıklığına uğrattı..

2. [+221, -32] YG onu ‘kadın GD’ olarak desteklemek istiyor, ama daha çok erken. GD tek başına yetenekli, Jennie değil, sahnede GD gibi bir hakimiyeti de yok. Fotoğraf çekimlerinde iyi ama şarkıcı olarak eksikleri var.

3. [+188, -30] YouTube’da hayranları onun çıkış zamanlarındaki dansıyla şimdiki dansını kıyaslayan bir video yapmış, gerçekten fena ㅋㅋㅋ Ne vokaline ne dansına emek harcıyor, gerçekten kendini kadın GD sanıyor olmalı ㅋㅋ Tüm o YG ve halkın pohpohlamasının altında gerçekten kim olduğunu bilmiyor bence.

4. [+29, -10] YouTube’da tembelce dans ettiği videolar var

5. [+11, -5] Ne zaman onun gibi idoller görsem BTS’in niye uzun süreli bir grup olduğunu anlıyorum.. emek harcayan insanları geçemiyorsunuz.

6. [+9, -3] Niye ‘Solo’ bu kadar sevildi anlamadım..

7. [+8, -3] Son zamanlarda Jennie çok konuşuluyor

8. [+8, -3] Kendi şarkılarını yazıp besteleyemiyor ki, nasıl GD olsun.. en azından canlı vokalin iyi olsun bari..

9. [+5, -3] ‘Solo’ birincilik aldığında encore söyleyemedi resmen.. performansı da dudak oynatma mıydı?

10. [+2, -3] YouTube klibi 470 milyon izlenmeye ulaştı, zengin bir aileden geliyor, yurtdışında yabancı hayranları var, Kore’deki tepkileri umursadığını sanmıyorum. Tüm bu negatif tepkileri tek bir eğlence şovuna çıksa yok edebilir, şu an o seviyede ㅋㅋ Jennie başarılı oldu bile.. istediğiniz kadar nefret yorumu yapın, o çoktan star oldu

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+181] Ben de demin karşılaştırma videolarını izledim. 2016 vs 2018 versiyonlarını izleyince ne kadar değiştiğini görebiliyorsunuz, yalanlayacak bir şey yok. Eskiden çok güçlü dans ediyordu. Şimdi hiç enerjik değil, hatta bazen koreografinin bazı kısımlarına eşlik etmiyor bile.

 

Kaynak: Netizenbuzz

30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jonginie

Postun içeriğiyle netizenlerin yorumlarının alakası yok. Söyleyecek o kadar şeyleri var ki nereye kin kusacaklarını şaşırmışlar.

Kpoploverss

Post jennie ile ilgili ve jennie ile ilgili görüşlerini bildirmişler. Abartmayın

Jonginie

Postun Jennie ile ilgili olduğunun farkındayım. Demek istediğim Jennie klipte giydiği kıyafetleri paylaşırken kızın vokalini ya da performansını eleştirecek yorumlar yapmaları normal mi? Gidin o zaman performansının olduğu bir postta bu tarz yorumlar yapın. Jennie fanı ya da blink değilim ama netizenler de ipin ucunu gördü mü sonunu getirmeden bırakmıyolar cidden.

Erusem

Hakarete, nefret söylemine vs. varmadığı sürece isteyen istediği yere istediği gibi yorum yapabilir bence.

REVElink

Jennie bu hafta o kadar yorgundu ki..Bu ne biçim anlayışsızlık..reality show çekimleri,3 fan meeting,ilk Kore konseri,2 dergi çekimi,channel davetleri,Kore festivalleri..sonra gelir gelmez tekrar sahneye çıktı.O nedenle playback yaptı.Bende bir sanatçı olsam,playback yaparım.Bu beni yeteneksiz yapmaz.Gidin sure thing,Kore festivalleri,predebut rap,loser,stay sahnelerini izleyin.Jen aşırı yetenekli.YG’nin Jennie’ye ne kadar yüklendiğini göremiyorsunuz…. Günde 3 saat uyuduğunu söyledi.Canlı yayında bize çok teşekkür ettiğini bunun için 1 yıldır uğraştığını,sözler ve karaogrefide yardımı olduğunu söyledi.Üylere, beni şafakta bile desteklediğiniz için teşekkür ederim,sizsiz çekim yapmak çok zordu.Ve siz blink,siz en iyisisiniz dedi.İlk kez YG’ye teşekkürle değil,üyelerine ve fandomuna teşekkürle başlayan bir YG sanatçısı..Son zamanlarda o kadar yoğunlar ki..Bunun… Read more »

YG-__-

Başka bir kadın idol olsa ünlü hastalığı, ilgi orospusu gibi laflar söylenirdi. Bu Jennie’nin sevildiğini kanıtlıyor bu yorumlar. Jennie uluslararasi fanlarıda seviyor aslında ama karşılaştırma videosu 2016 -2018 YG prensesi olma, üyelerin yanında somurtmasi şarkı sözünü unutup tembelce dans etmesi resmen kendi kuyusunu kazıyor. Birde YG favorisi diye çok tepki aliyor. Solo şarkısı birinci oldu ama o Blackpink’in popüler olmasından kaynaklı. Şarkı beklenen beğeniyi almadı. Bu kız ne zamana kadar böyle sorumsuz davranacak bilmiyorum. Eski Jennie istiyorum. Eski dediğim iki yıl öncesi😔 Kendine gel. Hayatı lüks kıyafetlerden Chanelden öte görüyor gibi. Moda konusunda daha tutkulu 😔 GD kaç yıllık sanatçı… Read more »

yaso

yazık diğer kızlara üzülüyorum. o kadar çalışmalarına rağmen şirket tarafından şu kız gibi bi destek almayacaklar. ayrıca herşey çok iyiymiş gibi bi de gruplarında ünlülük hastalığına kapılmış tembel biri var

Ela

Bir blink olarak Jennie nin konserlerde tembel şekilde dans etmesine katlanamıyorum. Bu danstaki kötü performansı yeni değil son iki üç aydır konserlerde tembel bir şekilde dans ediyor. Zaten 2 gündür YouTube’da jennie nin tembel dans etmesi hakkındaki bir video dolaşıyor ve kısa sürede 1 milyon izlenmeye geçti. Artık bunun farkına varıp kendini toparlaması lazım. Yoksa diğer grup üyelerine haksızlık olmuş olacak.

sht tw sht

o haksızlık çoktan oldu be gülüm 🙁

Effie

Blink ama 2 3 ay önce jennienin konserde ayağından sakatlandığını buna rağmen konserde dans ettiğini çıkışta sandalye işe gitmek zorunda olduğunu bilmeyip laf ediyo

REVElink

Jennie bu hafta o kadar yorgundu ki..Bu ne biçim anlayışsızlık..reality show çekimleri,3 fan meeting,ilk Kore konseri,2 dergi çekimi,channel davetleri,Kore festivalleri..sonra gelir gelmez tekrar sahneye çıktı.O nedenle playback yaptı.Bende bir sanatçı olsam,playback yaparım.Bu beni yeteneksiz yapmaz.Gidin sure thing,Kore festivalleri,predebut rap,loser,stay sahnelerini izleyin.Jen aşırı yetenekli.YG’nin Jennie’ye ne kadar yüklendiğini göremiyorsunuz…. Günde 3 saat uyuduğunu söyledi.Canlı yayında bize çok teşekkür ettiğini bunun için 1 yıldır uğraştığını,sözler ve karaogrefide yardımı olduğunu söyledi.Üylere, beni şafakta bile desteklediğiniz için teşekkür ederim,sizsiz çekim yapmak çok zordu.Ve siz blink,siz en iyisisiniz dedi.İlk kez YG’ye teşekkürle değil,üyelerine ve fandomuna teşekkürle başlayan bir YG sanatçısı..Son zamanlarda o kadar yoğunlar ki..Bunun… Read more »

Heejin

Solo çıkalı kaç gün oldu, netizenbuzz neden haber çevirmedi diyordum 🙂 bol nefretli postu bekliyorlarmış nedense hiç şaşırmadım kfrjfjfkf her idolü iyi ya da kötü zamanları olabilir,Jennie çok uzun yıllar stajerlik yaptı ve vokalde de rapte de oldukça yetenekli, bir canlı performansı yetersiz diye yermek çok da doğru değil. kore halkı da oldukça sevmiş olmalı ki şarkısı listelerde aşağı inmiyor, kaldı ki youtube izlemesi iki haftada 83M oldu, bunu tek başına yapacak grup üyesi hatta grup bile çok az. Tabi netizenler nefret kusmaya hazır oldukları için, ilk fırsatı değerlendirmişler fkfkkff ben Blackpink ve Jennienin sıkı çalışıp daha başarılı olacağına inanmıyorum.… Read more »

Ss

Ben sahnesini izlerken bazı yerlerini söylemeyince şok oldum.Kareografisi zor değilken dudak oynatmasini gectim sarkı söylemiyor kız.bari dudak oynat onudamı yapamıyorsun? kusura bakmasında gd mi böylemi gd olacak 40 fırin ekmek yemen gerek.Kareografiyi o kadar yavaş yapmışki kendi ekseninde dönüp duruyorsun be kızım bari biraz atik ol.Fanlarin seni yüceltir ama tek bir hatanda al aşagı ederler fanlara çok güvenme bence..

BPBTS

Niye herkes bu kadar nefret kusuyor Onun en iyisi olduğunu hepiniz biliyorsunuz sadece onun kendini göstermesini bekleyin o zaman KRALICE geri dönecek!!!!

Loconunsarikalbi

Tarih kendini tekrarlıyo.2ne1 olanın aynısı blackpink oluyo.gerçekten çok bir fark göremiyorum….

Xxx

Yooo 2ne1 gayet canlı söylüyordu,onlar özel hayatları ve şirket içi olaylardan enfret aldı,hiçbir zaman hiçkimse şarkıcıklıklarına bir şey demedi? Yani kısava jennie popülaritesinin ekmeğini yiyor. Yaızk.

Hoon

GD ve BTS ile ilgili yorum yapan netizenler %100 katılıyorum. BTS uzun süreli çünkü adamlar sahnede yığılıp kalkamıyorlar yorgunluktan. Provalarını bile bağıra bağıra şarkı söyleyerek yapıyorlar. Kendi şarkılarını yazıyorlar koreografilerini yapıyorlar ve Jungkook’un dediği gibi öleceklerini hissedene kadar çalışıyorlar. GD ise koskoca GD yani. Jeju’da kendi merkezi var ama adam hala aynı çabayı sarfediyor. Bang PD ne diyordu? ” Dünyanın en iyisi olana kadar onlara aferin demeyeceğim.” YG çok çabuk yüz verdi. Ben izleyince ben de bir şey göremedim ki ilk performansıydı. Umarım dikkat eder. GD olması içinse…. Kusura bakın ama onun gibi olması için Kwon Jiyong olması gerekiyor.

Lovetaetae

Kız son zamanlarda çok şey yaşadı klibi çıktı moda şeylerne gitti ve jağomya konserinde ayağını burktu yorgun olması normal değilmi ayrıca kız topuklu giyiyo son zamanlarda konserlerde önceden bot giyodu ve ayağı burktupu halde topuklu giymeye devam ediyo hadi diyelim ayağı iyileşti topuklu giyebilir herkes topuklunun üatünde rahat dans edebiliyo diye birşeymi var stilist giydiriyo topuklu ayakkabıyı giydirme diye karşıda çıkamaz kız mesela jisoo rahat ediyo topukluda demekki kız dans edebiliyo topukluda ve yg jennie ye bu sıralar çok iş verdiği için kız yorgun artık ve playback konusuna gelirsek sanki tüm idoller hayatı boyunca playback yapmadımı yaptı ddudduddu şarkısını dinlerseniz… Read more »

Erusem

O değil de yg jennie ile ilgili tüm videoları engellemiş. Hiçbiri açılmıyor

suna

Kuduruklar gelmiş dkdkdk

sht tw sht

böyle cevaplar yazdığınızda haklı mı oluyosunuz :d çoğu blink bile farkında bunun ama malesef ki bazılarınızın unninizi sevmekten gözü kararmış gerçekleri göremez olmuş ne diyim acil şifa o gözlere 💕

suna

Zenginin malı züğürdün çeresini yorarmış misali bu. O başarılar kazanmaya devam eder siz anca konuşursunuz. Dümdüz bir bakış açısı olan insanlara laf anlatmak uğraşamam. Ağlamaya devam edin belki sizin idolünüz de başarılı olur

sht tw sht

bu konu hakkında ne düşünüyosun :d göz göre göre inkar ve alakasız açıklamalara devam mı edeceksin 🙁 https://youtu.be/a3iKRzroybs

Buse Swan

6 yıldır YG stanım ve YG idollerini her konuda savundum mesela TOP ve Bomda çok iyi dans edmiyor ama hiçbir zaman böyle tembellik etmediler bu yüzden şuan jennieyi destekleyemem hatta Yerinin olayında Yerinin kendşne gelmesi gerektiğiyle ilgili bir yorum yapmıştım aynısını şuan jennieyede yapıyorum KENDİNE GEL!

sht tw sht

İlk ve son yorum çok haklı fanları olarak bu durumu kabul etmelisiniz. Bilmiyorum belki de popülerim zaten diye düşünüp kendini mi yormuyo acaba? Açıkcası bu videoyu izleyince şok oldum. Bu performans çok önemli ama hanımefendi zahmet edip dudaklarını bazen kıpırdatmamış bile :d Canlı zaten söylememiş ona hiç deyinmeyeceğim. Enerjisi iyi değildi sakın yorgun falan demeyin bu performans çok önemliydi böyle mi olacaktı 🙁 Sanırım gerçekten erken bi karardı solo çıkışı. https://youtu.be/UST8V5saksE

Ariş

Jennie jennie jennie. Ya da yg yg yg mi demeliydim. Ilk başlarda ilk cikis yaptiklarinda kizlari sevmiştim sonra sonra belki bana göre büyüleri gitmiş olabilir belki başka başka nedenler. öyle bi dönem oldu 2NE1, 4minute gibi bi dönem oldu iyice girl crush patlaması sonrasında halk girl crush kusması yaşadı ve bi anda twice patlaması geldi ve bi anda cute konsept patlaması yaşandı sonra halk bundanda kustu ardından blackpink doğdu ve tutuldu tekrar cute -girl crash karışımı başladı. Blackpink beni 2016 bağladı sonra yavaş yavaş bu ipleri söktüm şu an kızlara karşı nötrüm. Gelelim jennie olayına arkadaşlar ben bile burda jennie… Read more »

Buse Swan

Ama inşallah rose jisoo ve lisanın soloları çok daha fazla başarı alır duam o yönde bu şekilde YG de jenniede kendine gelir belki

CMH

2NE1 ile Jennie’nin durumu aynı değil. Evet YG zamanında müzik konusunda ve reklam konusunda CL için de çok ses getirtti ve ona daha fazla ilgi gösterdi fakat CL her zaman sahne hakimiyeti olan ve sahnede gerçek bir sanatçı gibi durup işini yapan bir kadin. Caylaklik döneminden beri kadın rüzgar gibi geçiyor sahneden, insanlar Jennie’den aynı şeyleri bekledi bence. Bana kadın GD deseler kesinlikle CL derdim fakat YG baktı ki Jennie yüzü ile, programlardaki aegyolu konuşması ile milletin kalbini çaldı bu kızımızi da bu sefer halkın istediği gibi birine çevirelim dedi. Jennie deyince aklıma sadece sahnede boş boş cool olmaya çalışan… Read more »

haklı

Valla şahsen şarkısını da hiç beğenmedim nasıl olmuşta YG bu şarkıyı prensesine uygun görmüş?

Tugba

Sürekli bu kızın haberi yapılıyor bi yerde sıktı artık.Bariz bilererek yaptırılıyor haberler.Gruplarda bir kişinin seçilip böyle şirket tarafından kayırılması büyük haksızlık.Ki bence bence o grupta diğerlerinden asla daha yetenekli yada havalı falan değil.Kendi şarkılarını kendi yapıyorsa bir şey diyemem ama

Yeni Yazılar