Benzer Yazılar

Jennie önümüzdeki ay solo çıkış yapıyor

Jennie önümüzdeki ay solo çıkış yapıyor

HABER: [ÖZEL] Black Pink Jennie Kasım ayında solo çıkış yapıyor.. kendi cazibesini gsöterecek

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+453, -81] Bence solo çıkış onun için zor olacak.. SISTAR üyeleri bile solo yaptıklarında zorlanmıştı

2. [+381, -57] YG onu gerçekten bayağı destekliyor. Albenisi olan bir kız, şarkısı iyi olduğu sürece çok başarılı olur bence~

3. [+262, -64] Solo konusunda pek emin değilim…

4. [+37, -1] CL: CEO-nim, peki ya ben? Lütfen cevap ver

5. [+34, -4] Umarım bu yanlış haberdir. Jennie solo potansiyeli olan bir kız ama şu anda önceliğinin grup olması gerekiyor. Yang Hyun Suk’a neler oluyor ya?

6. [+30, -8] ‘Lüks markaların insan hali’ tamamen bir medya oyunu. Ajumma gibi dans ediyor, Jisoo’dan daha kötü dans konusunda.

7. [+26, -16] Hem şarkı söyleyebiliyor, hem rap yapabiliyor

8. [+20, -0] Black Pink solo yerine grup aktivitelerine odaklanması gereken bir durumda değil mi? Jennie şu an solo çıkarsa Black Pink’in albümü önümüzdeki yılın hatta sonraki yılın sonuna falan ertelenecek, YG’nin hızını göz önüne alırsak..

9. [+18, -2] Şu an… grubuyla olması gerekmez mi…

10. [+17, -1] YG artık CL’i hiç umursamıyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+115] “6. [+30, -8] ‘Lüks markaların insan hali’ tamamen bir medya oyunu. Ajumma gibi dans ediyor, Jisoo’dan daha kötü dans konusunda.”

Bıdı bıdı bıdı, yahu K-Pop zaten kendi başına büyük bir medya oyunundan ibaret. Gösteri dünyasından bahsediyoruz. Ajummalara karşı bu ayrım nedir ayrıca? Jennie’nin yeterince iyi dans etmemesinin ajummalıkla bir ilgisi var da sanki.. saçmalık! Buradaki en büyük ‘kötü’ sensin 🤣🤣

 

Kaynak: Netizenbuzz

27 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ninas

Daha tam bir albüm yokken solo çıkış yapılması aşırı saçma ki bu kizlar uzun süre boş kalıp daha bu sene mini albümle geri dönüş yaptılar bana aşırı komik geldi. Yg gruplara gerçekten önem vermiyor varsa yoksa solo. Blackpink hayranı degilim ama grup olarak bir şekilde tutuldular özellikle son geri dönüşlerinde begeni toplayıp hem korede hem yurt dışında popülarite kazandılar bence sadece gruba odaklanılmalıydı.Tabi grubun solo stanlarından bahsetmedim bile zaten stilist olayı daha birçok olayda ayrı düsüyorlarken instagram takipçileri bile tartışma yaratırken solo hayranları iyice bölücek bir birlik oluşamicaklar çok yakında belki iki geri dönüş sonrası herkes yoluna solo devam eder… Read more »

suna

Bence de erken. Blackpink daha yeni. İleride heyecanı kaçtığında solo ile tekrar nefes almak varken şimdi bombardıma etkisi yapmak yanlış

Yghater

Jenny ile derdim yok. Dört üyeyide severim. Tam fan olduğum soylenemez. Yeni kpop icinde blackpink’i dinliyorum sadece. Kpop benim için 2ne1 ve Bigbang’ten ibaret. 2ne1 başına gelenler yüzünden hala yg’ye sinirliyim. Bende deve kini var herhalde akdhksh Yg’nin Instagram yorumlarını okudum da herkes haklı orada endişe etmekte. Yg’ye güven olmaz çünkü. Ve sadece adamdan verdiği sözleri tutmasını istiyorlar. Diğer Yg sanatçıları çürüdü. Minzy’e kızmıştım ilk başlarda bekleseydi biraz daha solo vermedi diye ayrılmak saçma diye dusunuyordum ama en gerçekçi içlerinden oymuş. Dara Instagram girl oldu. Le hii ve CL depresyonda. Park bom yeni yeni toparlanıyor. Blackpink hariç kadın sanatçılara takındığı… Read more »

BloodyARMY

söz konusu yg olunca hangi yılın kasım
ayından bahsettiklerini bilemeyiz

yummix

Kesinlikle haklısın lfbekfnlsjfhosj

SURMEW-BTS

😂 😂 😂 puhahahahahaha, haklısın canım.

SURMEW-BTS

Bu kadar erken olması beni şaşırttı ama inşallah başarılı olur, güzel kız hem rap yapabiliyor hem şarkı söyleyebiliyor, dansıda iyi ve güçlü bi aruası var, yani karakteri çok güçlü, başarılı olacaktır. Ve bu arada bence de Ajummalsrla derdi ne, bu Koreliler yaşa neden bu kadar kafayı takıyor, bş ara bi şovda yaşlı bir teyze izlemiştim oğlu her gece spora gittiği için şikayetçiydi kadın öyle hareketler yaptı ki kendimden utandım. Hem sektörde yıllardır dans eden gruplar var SHINHWA gibi, kız grupları da en az onlar gibi yıllarca bu sektörde yer alıp dans edebilir, eden de vardır ben çok tanımasamda, aklıma Lee… Read more »

Almina

solo dan önce du du du nun başarısını destekleyecek bir tam albümle gelseler olmaz mıydı seneye ilk yarıda da solo olarak çıkıs yaptırabilirdi üyelere.. şarkı konsept iyi olduğu sürece basarılı olcaktır ki YG iyi hazırlanmıştır..

Küby

Sadece Jennie değil ondan sonra da Rosé solo çıkış yapacak eksik haber yapıp nefret kazandırmayın kızlara be

Jendeuk♡

Bence zaman çok yanlış. Her üyenin kesinlikle solo potansiyeli var ve solo çıkış yapmalarını destekliyorum. Fakat 1 senenin ardından Square Up la Blackpink promosyon yapmaya başlamışken ,şarkıları çok çok iyi işler yapmışken, Korede de popüleriteleri artmışken grup aktivelerini arttırıp yakın zamanda gruba bir albüm daha verilmeliydi. Ya da bence illaki solo çıkış olması gerekiyorsa öncelik Rosé ya da Jisoo olabilirdi çünkü YG sürekli Jennie ye önem verildiği ile ilgili haberler yayılmışken ve insanlar sürekli bu yüzden Jennie ye nefret kusarken böyle bir solo çıkışın onu olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.

ameliayesul

Her üye sırayla solo yapacak deniyor ama ben size olacakları anlatayım kasım ayında jennie çıkış yapıyorsa aralık ocak ödül törenleri yıl sonu karmaşası var blackpink bu yıl dönüş yaptı yani bu törenlere katılacak ikinci soloya sıra geldiğinde solo promosyonuyla törenleri aynı anda asla yapmazlar çünkü yg yani ikinci solo en erken şubat ya da martta olacak yani yıl sonu törenlerinde tek solo blackpink üyesi olarak jennie gözükecek ki blackpink’in bu yıl ki dönüşü çok iyi tepkiler aldı çok akıllıca bi promosyon şekli blacklink ten sonra blackpink solo olarak bi tek jennie performans sergileyecek diğer 3 üyenin hepsi de söylendiği gibi… Read more »

ameliayesul

Ulan ne yazdım be

Buse

Jennie Cl muamelesi yapıyor 😀 Ama tek yapılan grubu dağıtmak olucak

Lovetaetae

Yg’nin instagramda yazdığı yazıyı okuduktan sonra yorum yapsaydınız iyiydi rose da jisoo da lisa da çıkış yapıcak bunu okumadan yok jennie yi popüler yapmış yok jennie chanele modellik neden yapıyo o bir şarkıcı neden şarkılarıyla anılmak yerine modelliği ile anılıyo diyodunuz alın size solo çıkış yapıyo ayrıca jennie nin nesi eksik yüzü güzel sesi iyi rapi iyi dansıda iyi diğer üyelerinde sesi güzelliği dansı herşeyi iyi kızların solo çıkarması normal tamam hala grup olarak bir albüm çıkardıktan sonra bence yapabilirlerdi bu solo işini ama yg ne istiyosa o olduğu için jennie şöyle tepki almış grup neden 1 albüm daha çıkarmamış… Read more »

Luna

1 yıl oldu hatta biticek ama diğerlerinin solosu hala yok bide o kadar savundunuz

De ri ro ga

2 yıl oldu hatta biticek diğerlerinin solosu hâlâ yok bi de o kadar savundular

Hgs

Zamanlama önemli bilmem farkında mısınız ? Geçen sene ygnin skandallar üzerine yılıydı dolayısıyla geçen yıl gelmesini zaten beklemeyemezdiniz. Bu yıl da 3 mv çıkardıkları ve üyelerin de ilk full albüm dönemini ilk öncelik olarak koymak istediklerini dile getirdikleri yoğun bir yıldı, yg yılın başında bütün planlamaları verdi ve şimdiye kadar bunlara uydu… Aralık ayında müzik showlarında bp solo gözüküyordu geçen ay ama gelmezse birşey demem çünkü şuan pek uygun bir zaman değil baya yoğun ve başarılı olmasını istiyorsak zamanlamaya yg umarım dikkat eder, bu önemli..Rosé gerçekten müzik anlamında titiz ve çok çalışıyor, bir an önce gelsin baskıları onu anca üzüyor… Read more »

Last edited 1 yıl önce by Hgs
De ri ro ga

Ben Rosé’ yi, Yg’ yi veya başkasını suçladığımı hatırlamıyorum, kimseyi bu anlamda zorlayamam zaten eğlence sektörü bu sonuçta tek bir kişinin veya kitlenin isteğiyle yönlendirilemez. Sadece habere denk geldim ve zamanında olayların bu yönde ilerleyeceği ve anında her üyenin solosu çıkamayacağı belli olmasına rağmen bunu savunanlara bir cevap yazmak istedim, amacım kimseyi linç etmek veya yanıt ve beğeni almak değildi öylesine yazdım, öyle anlaşıldıysa da özür dilerim. Yg’ nin Blackpink adına yaptıklarını takdir ediyorum bir yıl içinde üç farklı pop sanatçısıyla düet yaptılar ve full albüm çıkardılar. Ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar yani ve burada onların yaptıklarını/ yapamadıklarını eleştirmek kimsenin… Read more »

Hgs

Özür dilemene hiç gerek yok, ben de kendimce açıklamak istedim..Fazla yükseldiysem ben asıl özür dilerim

lol

8. [+20, -0] Black Pink solo yerine grup aktivitelerine odaklanması gereken bir durumda değil mi? Jennie şu an solo çıkarsa Black Pink’in albümü önümüzdeki yılın hatta sonraki yılın sonuna falan ertelenecek, YG’nin hızını göz önüne alırsak..

Fund

Hepiniz nasıl çatlamışsınız sjjfsjfjjsjfjdkjfjdjfjdjfjdjdjjfjdjdjdjjekfjkdkskfkkdjdjskdkjdjfjd

Don't Overreact...

Jennie’mi?! Mino, CL, Lee Hi warken Jennie’de kim? YG kafayı yemiş. Zaten Blackpink’i düşünürsek grup içinde bazı olaylar olmuş. Bazı kötü olaylar. Cidden çok üzüldüm solo çıkıs yapacağına. Zaten grubun kendiside yılda tek comeback yapıyor. Bu grupta bir düzen olacağınıda sanmıyorum. Jennie zaten benim için çok iticiydi. YG en kötüsünü yapıyor…

lol

Grup icinde ne olayi olmus?

Fındık

Algı oyunları yetmiyormuş gibi daha sahnede kendinden emin olamayan birine solo veriyor. YGde haklı aslında. Çabaları sonuç verdi, Jennie parladı ve şimdi solo olarak yerini alacak. Gruptan solo çıkaranların grubun en yeteneklileri, lideri yada söz yazari olmasi tabusu da bu vesileyle kırılmış oldu. Tebrikler YG. Başarılar Jennie.

Momo

Herkes sırayla solo çıkış yapacak sadece Jennie değil doğru düzgün öğren öyle yorum yap. Zaten belli ki bir nefret potansiyelin var gelip de yalan yanlış şeylerle bunu kusup rezil etme kendini.

Fındık

Ne yazacağımı sana mı soracağım? Sen kimsin de rezil oluyorum ben? Senin lalala polyanna modun, benim yorumlarima tepkin falan umrumda mı saniyorsun? Hayatınız kpop olmuş kendinizi kandiriyorsunuz. Aynen de böyle düşünüyorum ve hayır nefret falan da etmiyorum. Ama istediğine inanmakta serbestsin. Banane ne düşündüğünden. Haydi canım namus meselesi yapma kpop meselelerini haydi.

Momo

Şuraya bir varlık çizelim;her kpop haberinin altına yorum yapan,bir sürü kişiyle tartışan ama yine de bilip bilmeden başkalarına HAYATINIZ KPOP OLMUŞ diyen:)

Yeni Yazılar