Jennie ve Billie Eilish sarılarak poz verdi

HABER: Black Pink Jennie dahi şarkıcı-söz yazarı Billie Eilish ile sarıldı “Crush’ım”

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+688, -37] Rahat bırakın onu, Yang Hyun Suk bir başkasına göz dikince CL gibi unutulup gidecek.

2. [+455, -56] Bir dahi ile bir sahtenin kucaklaşması

3. [+374, -30] Bir günde kaç tane Jennie haberi çıkıyor ya? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+42, -14] Sırf YG’de olduğu için nefret almıyor Jennie. Performans videolarından birkaç tanesini izlerseniz tembelce dans eden tek üye o. Grubun ilk konserinde bile her şeyi tembelce yapan tek üye Jennie’ydi, hayranlar da ‘yorgun’ diye savunmak istedi ama grubuyla iki saatlik konser veremeyecekse niye şarkıcı oldu? Diğer üç üye hangi şarkı olursa olsun ellerinden geldiğince sıkı dans etti.

5. [+34, -13] O kadar yakınmış gibi davranmayın

6. [+27, -5] YG günde 5 defa medya oyunu haberler çıkarıyor. YG hiçbir medya oyununun bundan öteye gidemeyeceğini asla öğrenmeyecek.

7. [+25, -8] Çok.. sahte duruyor ㅠㅠ

8. [+24, -4] Jennie-ya, bu o kadar sahnelenmiş gibi duruyor ki

9. [+23, -1] GD’nin Justin Bieber ile, CL’in Ariana Grande ile fotoğrafı. YG’nin medya oyunu hep aynı.

10. [+14, -1] Kariyerinin CL’inkinin tıpa tıp aynısı olması tüylerimi diken diken ediyor;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+225] Alt tarafı bir fotoğraf, niye bu kadar çekemiyorlar

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
hutazone

Bence asıl sorun Sulli, Goo Hara ve Jennie’nin her hareketini haber yapan gazetecilerde. Her instagram resminin haberi çıkıyor. Zırvalık

Kill This Love

Hyuna Sunmi Luna ve Jimin i de ekleyelim lütfen

imtiredofliving

Arkadaşlar medya oyunu denen şey fotoğraf değil. Fotoğraf hakkında haber yapılması. Şu fotoğraf hakkında bile YG’nin 72837 tane makale yayınlatması ve bu makalelerfe sanki herkes BP’e, Jennie’ye bayılıyormuş gibi gösterilmesi.

?????

YG asla medya oyunu yapmaz diyemez kimse ama bazılarının anlamadığı şey şu Kore medyası kaostan besleniyor haliyle karşı tarafa negatif kendilerine pozitif dönecek olayları değişik yorumlarla defalarca kez yayınlıyorlar ve evet yabancılar bu kızları seviyor bu da yalan değil

imtiredofliving

Normal gazeteciler de BP haberi yazıyor illa ki ama çoğunluğu YG yazdırıyor. En önemsiz şeyleri bile haber yaptırıyor. İlla ki seviliyorlar ama emin ol ki fanları hariç kimse Yg’nin dediği kadar ölüp bitmiyor.

Vip

BP den en sevdiğim üye Lisa belirtiyim ki taraflı falan deme. Jennie korede şuan ki idoller arasında bariz en kıskanılan ıdol. Neden? Çünkü Jennie tipik bir koreli kız değil. Yurtdisinda büyümüş ve idol olsa da olmasa da ailesinin maddi gücü içinde lux içinde yaşayabilecek biri. Klasik kadınlar arasında nefret kıskançlıktan doğar ve Jennie ye olan bu nefret tamamen kıskançlık. Jennie nin daha yeni çıkış yapmış olduğu halde sevgili yapması, kukla gibi havaalaninda vs kameralara her an gulmemesi korelileri delirtiyor. Bunlar aslında normal insan davranışları ama koreliler yaptıkları yorumlarla idolleri kontrol etmeye alışmış bu Jennie e işlemiyor. Aksine Jennie üstüne katarak… Read more »

Adaletli

İyi de her haberi yg mi yaptırıyor? Sulli ve hyuna ygde değil onu niye yapıyorlar?

imtiredofliving

Hyuna ve Jennie aynı seviyedeler mi? Hayır. Hyuna ayrı bir dünya olduğu için, kendi varolduğu için onun haberini gazeteciler yapıyor ki zaten Jennie hakkında yapılan haberlerden daha az haberi vardır kadının. Jennie’nin haberlerininse ‘çoğunluğunu’ YG yazdırıyor. Fark bu. Hyuna için dediklerm diğer malum kadın idoller için de geçerli bu arada.

Adaletli

Gözünle gördün mü? Yoksa anti olduğun ya da çomarmy olduğun için mi bunu diyorsun?? Görmedin tabi.. havlamaya devam edin ama jennie aurasıyla korede konuşuluyor..

SeulgiWendy

Pann ve Nate gibi plartformlar blog tarzında herkesin başlık açabildiği yerler yani uyeliği olan herkes bir başlık açabilir ilgi gören başlıklar yorum alır vs yani haberlerin çoğunu hayranları veya antileri açıyor Sulliden örnek vereyim aktif bir oyuncu veya şarkıcı değil ama kızın antileri her insta paylaşımında bir post açıp nefretini kusuyorlar terapi gibi geliyor onlara.

Vip

Arkadaşlar siz ne kadar iki yüzlü insanlarsınız ya. Bts in herhangi bir batılı ünlü ile fotoğrafına methiyeler dizerken kızın kendi özel bakın bireysel instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafı nasıl medya oyunu diye adlandırırsınız? Dün twice haberinde de yanlış anlaşıldım ama artık anlaşılması lazım bu kızlardan twice üyeleri gibi olmalarını bekleyemezsiniz bu kızların çoğu yurtdisinda yetişmiş daha batılı kızlar. Yurtdisinda beğenilme sebepleri de bu. Aynı şekilde twice da bu yüzden kore ve Japonya da seviliyor çünkü tatlı konseptin hasını yapıyorlar. Blackpink festival de gayet kendi kişiliği ile bi sahne sundu. Orada Jaden la falan gayer takıldı lar ettiler ama korede hep… Read more »

şşşş

şşşş sakin ol ve klavyeden elini çek

sen bir deliloysun

içimi döktüğün için sağol

Kill This Love

“Sırf YG’de olduğu için nefret almıyor Jennie”
ASIL YG DE DİYE 2 KAT NEFRET ALIYOR JEN VE KIZLARIM.

iliçil

Cogu kisi de yg’den ciktiklari seviyor?:D sevince sorun yok sevmeyince ouuv nasil olur ya?

Adaletli

Dimi ben de bangtani armyler yüzünden sevmiyorum. herkesin sevmemek de hakkı.

Adaletli

Bir instagram fotoğrafı da medya oyunu oldu.. jennienin nefes alışı bile medya oyunu vauvvv..

Jenchulichaeng

Allahım alt tarafı bir fotoğraf neresi sahte ve planlanmış olabilir iyice kafayı yediler ajdjsjjfjs

SeulgiWendy

Kıskançlıktan geberdiğiniz o kadar belli ki oppalarınız poz verse böyle övgü yamuruna tutardınız YG üzerinden kızları eleştirmenizde ne kadar aciz olduğunuzun kanıtı sadece kızlar yuklemiyor fotoları çekilen karşı tarafta ki unlulerde kendi hesaplarına yuklediler YG kafalarına silah dayıyor heralde sizde yukleyin foto diye neymiş bu YG ya Amerikalı sanatçıları bile
alıp medya oyunu yapıyor 🙂

serenay

OHA İKİ HAYRAN OLDUĞUM İNSAN BİR ARADA DURUNCA FEELS GEÇİRİYORUM

Kill This Love

İki mükemmel varlığı aynı karede bululturan dünya bizi de bir görsen

Douhavebrain

Oppalarınız amerikalı biriyle fotoğraf çekince “CAnIM oPPişİm Kİng Yhaa HErkeS PeşİnDEn kOşuyOğğ ” demeyi iyi bilirsiniz kız olduğu zaman pardon jennie olduğu zaman medya oyunu oluyor…Şunu anlayın bu chanel haberleri saçma sapan ig paylaşım haberlerini yazanlar gazeteci veya yg gazetecisi değil sizin gibi işsiz internet mahkumları sosyal medyada bu tür makaleler yayımlıyor. İnsanlarda bunlara nefret kusuyor biraz araştırın

JENDEUK

Bunlara göre de her şey medya oyunu ya ygyi boykot edicez diye deliriyorlar gibi daha çok

Htr

Kızlara yapılan hakaretleri doğru bulmuyorum ama yg zaten boykot edilmesi gereken bir şirket

stunnn

“bilmem kim bilmem kim ile fotoğraf çektirmiş” bunu haber olması çok anlamsız böyle bir şey haber olacaksa her gün Billie ile fotoğraf çektirenlerin(daha biraz önce bir danscıyla fotoğrafını gördüm) haberini yapsınlar mesela çok saçma… medya oyunu dedikleri şey bu tarz şeylerin haber yapılması büyük ihtimal. Ha burada sonuç gazeteciye çıkıyor… YG’ye çalışan bir gazeteci ise o zaman medya oyunu oluyor değilse gazetecinin saçmalığı

Guts

Bu da mı medya oyunu? Tamam…

melanie BP COMING TO DOMINATE

Jennie tembel değil, nasıl görmek istiyorsanız öyle görüyorsunuz sadece.😊

Helen

Yeter.

KINGBANG

Bakın şiddet yanlısı bir insan değilim fakat bu gönderinin altına ‘medya oyunu’ yazan kişinin ümüğünü sıkarım

....

Bazı amipler bu tür boş haberlerin yg veya ünlü gazetecilerin yazdığını zannediyor yazık…kendileri gibi kıskanç işsiz antiler nefret yağdırmak için serbest platformda bu yazıları yayınlıyor sırf nefret almaları için ama siz hala medya oyunu deyin…boşsunuz