Benzer Yazılar

Jennie Yoo Jae Suk’un yeni eğlence şovunun kadrosuna katıldı

Jennie Yoo Jae Suk'un yeni eğlence şovunun kadrosuna katıldı

HABER: [ÖZEL] Black Pink Jennie Yoo Jae Suk’un yeni eğlence şovu kadrosuna girdi

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+514, -26] Evet, tüm yeteneksizleri bir şovda toplayın

2. [+346, -66] Bu şov ilk bölümden sonra final yapmak zorunda kalacak muhtemelen

3. [+224, -85] Bütün bu eğlence şovları idolleri aldıkları için flop oluyor

4. [+39, -17] ㅡㅡ Konuk olsun işte

5. [+35, -12] Flop.. ㅠ

6. [+32, -18] Flop olacak gibi… Jennie’nin genizden gelen sesine katlanamıyorum.

7. [+31, -24] Yoo Jae Suk’un eğlence şovlarında neler olacağını önceden kestirebiliyorsunuz artık

8. [+30, -10] Diğerleri de hep onunla gördüklerimiz olacak.. Jo Se Ho, Haha, vs..

9. [+24, -12] Yoo Jae Suk’un düşüşü başladı mı..

10. [+20, -8] Yoo Jae Suk’un flop listesine eklenecek bir şov daha.. yanlış seçim yaptın, Jennie ㅠㅠ

11. [+18, -2] Yoo Jae Suk’un şu anki sorunu popüler ve güçlü olmasına rağmen tek başına komik olmaması, bu yüzden iyi anlaştığı, kimyasının olduğu bir kadroya ihtiyacı var. Bugünlerde kendi kadrosunu oluşturmak ve o kadroyla şovlara gitmekle meşgul ama gençler artık Kim Soo Yong, Park Soo Hong, Yoon Jung Soo, Kim Yong Man gibi isimleri tanımıyor… hepsi babaları olacak yaşta. Bu yüzden eğlence şovları gençlerin ilgisini çekmiyor. Niye gençler babaları yaşındaki adamları komik bulsun? Yoo Jae Suk ya başka bir yol bulmalı ya da Shin Dong Yeob-tarzı bir format yapmalı.

12. [+17, -9] Yoo Jae Suk’un eğlence şovlarından sıkıldım artık, ne yapacaklarını kestirebiliyorsunuz, diğer isimler de Jo Se Ho, Haha ya da Yang Se Hyung olacak işte.

13. [+13, -5] Şimdiden sıkıcı görünüyor

14. [+12, -2] İşte bu yüzden Kang Ho Dong diğerlerinden farklı. Kang Ho Dong deneysel eğlence şovlarına direk atlama konusunda asla sorun yaşamıyor.

15. [+11, -3] Yoo Jae Suk bile sonuna yaklaştı gibi görünüyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+106] Jennie’ye bayılıyorum ama eğlence şovlarına uygun değil. Hiçbir BP üyesinin eğlence şovu konusunda yetenekli olduğunu düşünmüyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
suna

Blackpink kendi aralarında komikler ama bende varyetede sunuculardan olabilecek kadar hiç birini komik bulmuyorum. Jisoo ve Lisa normal zaman da enerjik ve hareketleri komik. Ama varyetede şak diye espriyi yapıştır yapılması gerekir. Bu onlarda yok bence

Lollie

Boş yere yoo jae suk da laf yedi ya kore de bulup bulabileceğiniz belki de en iyi insan ayrıca gayette komik elinden gelen her şeyi yapıyoruz ayıp ya

Fındık

RM de sahnedekinden çok farklı bir halini gördük. Sahnedeki gibi seksi ve swag değil aegyolu ve çocuksu. Twice çok aegyolu gelirdi bana ama BP tanıdıktan sonra dedim bu ne? Bebek gibi konuşmalar falan… Varyetelere uygun olduğunu düşünmüyorum. O anlamda enerjileri yok. Mamamoo, Gfriend çok çok iyiler. Bence.

Brownie

Netizenler, her yeni gelen Jennie haberinde olduğu gibi yine keskin bir dönüş yapmayı başarmışlar gibi görünüyor.
Şaşırmamak elde değil gerçekten.

sen bir deliloysun

bir sene sonra yazıyorum şov çok eğlenceliydi kudurun

exopink

Lan mallar daha geçen Jennie aşırı komikti,çok sakardı,gülmekten karnıma ağrılar girdi yazıyordunuz soısksks
Yabancı yorum?Şaka yapıyor olmalı..Jisoo en doğal Ve komik idollerden biri.Jennie ise sakar,zekice konuşan,mizahı gelişmiş biri.Rosenin fazla deneyimi olmadığı için kaşıyordu önceden ama o da alışmaya başladı..şaşkın,komik,tuhaf hava veriyor.Lisa zaten aşırı enerjik biri sadace sunucular onu arkaya atıyor
Bir kesin ya bp kaç varyete şovuna çıktı da değerlendirme yapıyonuz.Az ötede kudurun

Merve Nur

Aynen ya netizenler de yabanci yorumlarda ne dedigini bilmiyor 😡
Hepsi birbirinden eglenceli uyelerimiz var Allah a sukur ..Flop olan biri varsa onlarda su lanet netizenler 😠

INFINITEXO

şahsi fikrim olarak. BP^yi eplence şovlarına göre bulmuyorum. Mamamoo kimya olarak tam eğlence şovu olmalık grup. gerçekten eğlenceliler.. ama onlarında son skandalları olmadı.

A.r.m.y.

Aslında running man izlemeye başlayalı 1 sene bile olmadı ama şovun çoğunu kwang soo nun taşıdığını düşünüyorum.Ayrıca bu adamın da çok komik olduğunu düşünmüyorum ve neden bu kadar ünlü acaba diye düşünmeden edemiyorum.Ayrica twice gfriend ve mamamoo varyete konusundaki en iyi gruplar bence.Blackpink çok şova çıkmadı.Hala daha utangaç ve çekingenler.Arada laf atışması,laf sokmak lazım.Şirinlik de bir yere kadar.Ayrıca aşırı aegyolu konuşuyorlar.Konuşmaları beni rahatsız ediyor. Sahnede onları ne kadar seviyorsam varyetelerde de o kadar sıkılıyorum.

ParkAlmithara

Jennie aşırı sevdiğim idollerden ama genel olarak varyeteye uygun değiller. Bunun için Mamamoo ve Red Velvet üyesi Wendy gibi karaktere sahip insanlar çok iyi.

mm

Netizenler Wendy’nin hareketlerini sevmiyor.Zaten çoğu red velvet için abartı,komik değiller diyor.Mamamoo’nun da fazla skandalı var.”İticiler,terbiyesizler,bu komiklik değil beyinsizlik” tarzı cümleler kuruyorlar.En çok gfriend yetenekli ama onlarda o kadar popüler değil.Bp için bir şey diyemem Jennie hayatında ilk kez solo olarak şova çıktı.Konuşmanın erken olduğunu düşünüyorum,o aegyo yapmayı bıraksa komik biri,ama kişiye iletme de gelişmeli.Bazen kaba davrandın diye sıfatlar yiyor idoller.

küb

varyetede harcadıkları ünlüleri görünce Jennie’yi kadroya almaları saçma. İki etkilşim kazandı diye her bölüm çıkaracak değiller. varyete dediğin daha samimi eğlenceli kşilerle olur. Btob, Gfriend, Mamamoo…

Lalisa

Lisa yı Real men şovuna gönderip eziyet çektiren yg.Jennie ye yine kıyak çekmiş . Lisayaaa güçleri ol. Sen ondan daha yetenekli ve güzelsin Jennie yi sevdirmek için bu kadar uğraşma o da kendini birşey sanıyor😏😏

A.r.m.y.

Kesinlikle yg haksızlık yapıyor zaten de bence şirketin suçunu kızlara yıkmamak lazım.Jennie’nin bi suçu yok ya da Lisa’nın.Kendini birşey sanıyor falan ağır olmuş.

Yeni Yazılar