Benzer Yazılar

Jisoo havaalanında gözlerini açamayacak kadar yorgun

Jisoo havaalanında gözlerini açamayacak kadar yorgun

HABER: Black Pink Jisoo ‘gözlerini açamayacak kadar yorgun’ (havaalanı modası)

KAYNAK: Seoul Econ via Nate

1. [+677, -147] İnsanlar sürekli Jisoo ve Sandara Park’ı benzetiyor, ama hiç de benzemiyorlar. ‘Ddu-du Ddu-du’ şarkısında Jisoo’yu dinlerseniz, sesini kontrol edebiliyor ve tonalitesi çok daha iyi. Sandara Park’ın sesi biraz genizden geldiği için bu onu çok kısıtlayabiliyor, Jisoo’nun sesi ise biraz daha kalın, her gruba böyle bir ses lazım. Ayrıca Jisoo oyunculuk yapabiliyor. ‘Producer’da konuk oyuncu olduğunda gayet iyiydi, kliplerde de iyi oynuyor. Çok potansiyeli var, onu “grubun Sandara Park’ı” olmakla sınırlamak hiç adil değil.

2. [+608, -56] Black Pink’in en güzel üyesi. Aktris havası veriyor.

3. [+398, -31] Bir kadınım ve bana bile çok güzel geliyor

4. [+39, -10] Black Pink 2NE1’ın tüm eksiklerinin kapatıldığı bir üst versiyon gibi geliyor bana. Sandara’nın yeteneksizliğini ve ‘sıkıcı’ kişiliğini Jisoo telafi ediyor, aynı zamanda Sandara’dan daha güzel ve 4D bir kişiliği var. Jennie ise CL gibi multi-yetenek ama CL’in en büyük eksiğini kapatıyor, güzellik. Lisa Minzy’nin globalleşmiş versiyonu ama ondan daha güzel. Rose ise Park Bom gibi, ama Park Bom’un yaşı, kişiliği ve estetiği onda yok. Eşsiz bir ses rengi var.

5. [+19, -3] Jisoo sevecen bir güzelliğe sahip. Bazı kızlar güzeldir, güzel olduklarını bilirler, çok şirin ve güzel davranıp arkanızdan hainlik yaparlar, biliyorsunuzdur. Jisoo güzel, aynı zamanda çok cana yakın, çok çekici, tuhaf ve komik yönleri var.

6. [+18, -3] Bugünlerdeki kız gruplarının en güzel üyesi olabilir

7. [+16, -3] Güzel kızlarda bir utangaçlık ve sahtelik olur genellikle ama Jisoo öyle değil

8. [+15, -2] Şu anda yorulmuş olabilir ama YG onları saklanmaya zorlamadan önce tadını çıkarmalı.. ㅠ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+115] Bu karşılaştırma cidden gerekli miydi? Biliyorum haberin tüm içeriği bu olmayabilir ama benim için 2NE1 2NE1 olmak konusunda iyi, BP BP olmak konusunda iyi. İkisini de seviyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
INFINITEXO

Karıştırmayın 2NE1’ı artık. 2NE1 sahne hakimiyeti olsun, sahnede eğlenebilme, sahneyi oyun bahçesine çevirebilme, CL’in karizması, Park Bom’un sesi ve güzelliği (evet gerçekten güzel bir kadın özellikle estetiksiz hali.), Sandara’nın doğal ferahlığı, Minzy’nin muhteşem sesi. Bakın kimse kimseyi güzel bulmak sevmek zorunda değil. Demi Lovato’ya bile cırtlak sesi kötü diyenler var. BAKIN DEMİ’YE BİLE. Her neyse. Kendi görüşüme gelirsek bence 2NE1 dan farklılar. Bana hitap etmiyorlar, klasik idoller işte. Güzellik olarak belki Jennie? Ama diğerleri bana hitap etmiyor. Şahsen üyelerini de abarttıkları kadar güzel bulmuyorum. (benim fikrim. kendi fikrim yani öznel. gelip yok dünya güzeli seçildi yok şöyle böyle… deseniz bile… Read more »

Merve Nur

Iki grupta tabiki farkli ..Bu karsilastirmayi bende anlamiyorum ..Kiminin guzel buldugunu kimisi guzel bulmaz bununda farkindayim ama kalkipta 2ne1 ile karsilastiriliyor diye grubun cazibesini farketmemeye calismakta dogru degil ..Emin ol tanisan cok seversin 😊Ben onlari daha cikis yapmadiklari zamanda takip etmeye basladim gayet basarililar ..Bu netizenler gibi dusunmuyorum BP BP dir ,2ne1 2ne1 dir ..

BlinkJack

Geçen 2ne1 bir duvardı,blackpink asla onlar gibi olamayacak.2ne1 daha yetenekli,Blackpink resmen alt versiyon diyen aptallar şimdi de,Blackpink daha güzel,2ne1’ın üst versiyonu diye konuşuyor.
Fazla takmaya gerek yok.Şu aptal insanları…

Don't Overreact...

Katılıyorum…

Merve Nur

Su netizenlerin bir dedigi bir dedigini tutmuyor ki ..Bugun sana iyi derler yarin kotu ..Ben alistim boyle iki tarafli yorumlarina ..Iki grubun birbiriyle karsilastirilip durmasini da hic dogru bulmuyorum 😐

twan

cidden bi jisoo bi tzuyu, ikisinin de abartılmasına anlam veremiyorum. twice hayranları tzuyuyu karıştırdığım için kızabilirler ama aynı pohpohlama ona da yapıldığı için bahsediyorum. tzuyu bu taraflarda yaşasaydı güzel muamelesi yapılmazdı, şahsen tzuyunun esmer versiyonu bir arkadaşım vardı ve güzel diyebilceğimiz bir suratı yoktu. jisooya gelirsem, suratı aşırı asimetrik. çenesi, dudakları hatta gözleri bile. çirkin değiller, kimse değildir ama böyle abartılcak kadar güzel bir surat da göremiyorum.

,jack,

Kardeşim,güzellik standartları ülkeden ülkeye göre değişir.Türkiye ile Koreninkini kıyaslamanın mantığı? Tzuyu’ye gelirsek,gayet düzgün bir suratı var.Yüzüde simetrik.
Jisoo’da fazla gülümsüyor.Dudakları kalp şeklinde,bu nedenle orantısız gözüküyor.Gülümsemediğinde yani ciddi durduğunda,falan gayet orantılı bir suratı var.Fizik olsun,kişilik olsun,ÜNLÜ OLMAYANLARDA BİLE ESTETİK VARKEN(Kore halkında)JİSOO’NUN TEK BİR YERİNDE BİLE OLMAMASI OLSUN.Bence abartılmayı hak ediyor.Orada millet Doğum günü hediyesi olarak estetik hediye ediyor,artık erkekleri bile estetikli.Ve bizim ülkemizde güzel bulduğumuz kızları onlar beğenmiyor.Beğenmemen normal,fakat sıfır estetik ile Kore’nin tüm standartlarını ezer geçer.Bu nedenle abartılması gayet normal.Modellik yaptığı,gülümsemediği resimlerine bak.Gülümseyince kimin suratı orantılı olur ki?Jisoo ise gül güldür mantığı ile ilerleyen bir kız.

twan

ya tabii bi insanı sadece güzel yapan suratı değil davranışlarıdır aynı zamanda, belki de çok gülümsediği için insanlara bu kadar güzel geliyodur, ama objektif konuşmaya gelirsek: suratı asimetrik olan jisoo zaten tzuyu değil, dudakları evet kalp şeklinde ama çenesi de yamuk dikkatli incelersen. estetik konusunda haklısın, büyük ihtimal doğal bi şekilde böyle göründüğü için abartılıyor. bu arada ülkeden ülkeye değiştiğini biliyorum ama güzel yine güzeldir. jennie mesela gördüğüm en güzel idol olabilir ve burda da güzel muamelesi görürdü. güzellik standartı ülkeden ülkeye göre değişebilir ama güzel kadın değişmez diye düşünüyorum

suna

Tatlım sorun bu zaten. Senin güzellik algın göre güzel çirkin demiyoruz. Genel güzel standartlarında olan her şey Jisoo’da var. VEe ayrıca söylemekten yoruldum. Güzellik göreceli bir kavram ama 10 kişiden 9’u o kişiye güzel diyorsa o kişi güzeldir. Geriya kalan 1 kişi abartılıyor demesi onun abartıldığı anlamına gelmez. Çoğunluk beğeniyorsa güzeldir işte. Senin kendi standartlarında beğenmemeni saygıyla karşılarım ama buraya gelip abartılıyor demeniz artık komik oluyor. Çoğunluk beğeniyor yani güzel saygı duy ve sessizce otur.

twan

yoo abartılıyo :d? istediğim yorumu yaparım, sen niye benim sözlerim karşısında sessiz oturmuyosun? madem kabul edildiğinden eminsin yorumuma cevap verme o zaman, allah allah. sanırım basmıyor o yüzden senin için daha açıklayıcı anlatayım. 1. demişsin ya hani 10 kişiden 9u güzel diyosa güzeldir diye, jisoo için konuşuyorum: jisoo için, 10 kişiyi farklı ırklardan seçsek 1 tanesi koreli olsa sadece koreli olan güzel der çünkü asimetrik suratlar herkese ilk bakışta güzel gelmez bu bilim tarafından açıklanan bir şey araştırabilirsin, ki defalarca baktığım halde hala tanrıça kalıbına oturan bir surat göremiyorum. 2. jennie için yine 10 farklı ırktan seçsek 10 kişiyi geçtim… Read more »

twan

ayrıca çok çelişmişsin yorumunda. güzellik göreceli kavramsa bir standartı olamaz. kitap okumanı öneririm daha kendi yazdığın hakkında en ufak bir fikrin yok çünkü

...

Jennie sevdiğin için jisooya bu şekilde bakman gerekmez çekememezlik kokusu alıyorum gerek yok.

Merve Nur

Hayir guzelliginin abartildigi yok bir insan guzelse guzeldir ve cogu kisi guzel oldugunun farkinda ..Sen begenmeyebilirsin ama Jisoo nun abartildigini soylemen dogru olmaz ..
Bir cok Guzel Koreli kiz idol var ama Jisoo gibi ici disi bir, sevecen, samimi kiz idol parmakla sayilacak kadar az..
Insanlar onun kisiliginin guzelligininde farkinda o yuzden bu kadar ondan bahsediyorlar ,cok bahsedilmesi abartildigi anlamina gelmez .

twan

abartılıyo knk

Sena

Anladık kıskanıyon yeter jnejenejbd

Yeni Yazılar