Benzer Yazılar

Jo Byung Kyu, Yoon Se Ah hakkındaki açıklaması için özür diledi

Jo Byung Kyu, Yoon Se Ah hakkındaki açıklaması için özür dilediJo Byung Kyu, Yoon Se Ah hakkındaki açıklaması için özür diledi

HABER: “Dikkatsizliğim yüzünden çok pişmanım” Jo Byung Kyu ‘Happy Together’da söylediği için özür diledi -> Yoon Se Ah’ın havalı tepkisi… tartışam sürüyor

KAYNAK: OSE via Naver

1. [+9,213, -596] Niye kendinden birkaç yaş büyük bir sunbaeyle romantik bir dizi çekmek istediğini söylemesi saygısızlık olarak görüldü? O zaman Lee Byung Hun ve Kim Tae Ri hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da Son Ye Jin ve Jung Hae In? Ya da Park Bogum ve Song Hye Gyo? Hatta Gong Yoo ve Kim Go Eun, bu ikili ev sahibi ve kiracı rolünü oynamışlardı? Gerçekten liseli olsa anlarım ama değil. Gerçek hayatta onunla ilişki yaşamak istediğini söylemedi. Yetişkin bir oyuncu, bir eğlence şovunda başka bir yetişkin oyuncuyla romantik dizi çekmek istediğini söyledi, niye bu kadar abartıldı? Bence insanlar ‘Sky Castle’a fazla kaptırmış kendini..

2. [+4,723, -369] Sorun edilecek o kadar şey varken, aigoo

3. [+4,579, -239] Yoon Se Ah çok çekici olduğu için söylemedi mi bunu? Gerçekten niye bu kadar olay oldu bilmiyorum

4. [+2,557, -166] Rahat bırakalım onu.. ortada kötü bir şey yokken bile bulmaya çalışmayın, çok kolay sinirleniyorsunuz..

5. [+1,882, -140] Bu ülkede konuşmaktan korkmadan eğlence şovlarına bile çıkamıyorsun..

6. [+277, -21] Niye özür dilemesi gerekiyor ki? Çok komik ya. Sadece dizi rollerinden bahsediyordu, Yoon Se Ah o kadar güzel ki onunla romantik bir dizide oynamak isterdim, en azından hayallerimde dedi. Gerçek hayatta kadına çıkma teklif etmedi ki.

7. [+242, -16] Onu överken biraz abarttı.. ama abartılacak bir şey değildi. Her şeye bu kadar sinirleniyorsanız toplumda nasıl var oluyorsunuz siz..

8. [+216, -23] Sorun nedir? Umarım bu olaydan ötürü canı yanmamıştır!

9. [+174, -15] Söylediğinin nesi bu kadar sorunlu ki? Rol arkadaşıyla başka bir türde dizide oynamak istediğini söyledi.

10. [+189, -41] Hayatlarında hiç ‘güzelsin’ lafını duymamış insanlar ona cadı avı yapıyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+96] Neyse kim SKY CASTLE’ın finali için heyecanlı!! Bittiği için üzülüyorum

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hola

[+1,882, -140] Bu ülkede konuşmaktan korkmadan eğlence şovlarına bile çıkamıyorsun..
Kore sektörü gerçekten berbat insanlar gülüp geçmeyi bilmiyor…

SURMEW-BTS

Yoon Se Ah 41, Jo byung Kyu 22 yaşında…. neyse günümüzde son birkaç çekilen Kore dizilerine bakarsak çiftler arasında baya bi yaş farkı vardı ve bu çocuk genelde şakaların yapıldığı, insanları güldüren bi programda Yoon Se Ah ı överken biraz abartı sadece, çocuğun üzerine çok fazla gitmeleri yanlış. Ayrıca kadın bir bölümde kızıyla alışverişte kot pantolon ve deri ceket giymişti ve cidden harika ve çok daha genç görünmüştü kaldı ki 41 yaş yaşlı değil ve benden büyük kadınları o kadar diri, çekici ve sağlıklı görünce çok kıskanıyorum…..

Yeni Yazılar