Benzer Yazılar

Jonghyun’un ailesi ‘Shiny Vakfı’nı kurdu

Jonghyun'un ailesi 'Shiny Vakfı'nı kurdu

HABER: Rahmetli Jonghyun’un ailesi sanatçıların psikoterapisine yardım edecek ‘Shiny Vakfı’nı kurdu

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+1,208, -12] Umarım bu vakıf bir sürü sanatçı için bir dinlenme yeri olur. İnanılmaz bir şey yapmışlar.

2. [+1,050, -9] Annesinin oğlunun müziğinin sonsuza dek yayılmasını istediğini hissedebiliyorum ㅠㅜ

3. [+872, -10] Bu resmi ne zaman görsem hala inanmakta zorluk çekiyorum. Umarım bu vakıf yardıma ihtiyacı olanlara yardım edip kuruluşunun amacını yerine getirir.

4. [+45, -2] Annesinin sözlerini okurken ağladım… oğlunun kalbinden geçenleri nasıl bu kadar iyi bildi.. onun acısı her şeyden zor olmalı.. ve oğlu gibi gördüğü herkese yardım etmek için bir vakıf ve hastane açma isteğini dile getirmesi.. kalbinizi acıtacak şekilde dokunuyor insana. Seni destekliyorum .

5. [+37, -2] Umarım bu annenin sevgisi sayesinde vakıf genç sanatçıların kalbine dokunur, Jonghyun’un müziğinin kalplere dokunması gibi. Teşekkürler, saygı duyuyorum. Bu vakfı destekliyorum!

6. [+30, -2] Jonghyun-ah, seni özledim~~~

7. [+27, -3] Jonghyun-ah, senin gidişin hala gerçek gibi gelmiyor. Çok özledim seni.

8. [+26, -3] Umarım sanatçılar dinlenecek bir yer bulabilir, eminim Jonghyun da sevinmiştir bu habere… parla, Jonghyun-ah!!

9. [+18, -6] Niye senin gibi nazik bir ruh aramızdan ayrıldı bilmiyorum.. belki de bu dünya nazik ruhların yaşayamayacağı kadar çürümüştür. Neredeysen orada hasta ya da depresyonda olmaman için dua edeceğim ㅠㅠ

10. [+17, -0] Oğlunun yaşadığı acıyı başkasının yaşamasını istememesine saygı duyuyorum..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+158] Ağlattı beni. Jonghyun’un bu kadar iyi bir insan olmasına şaşmamalı, böyle bir annesi varken. Umarım bu vakfın yardıma ihtiyacı olanlara faydası dokunur. Güç bulun!

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
suna

Bu haber geldiğinden beri gözyaşlarımı tutamıyorum. Jonghyun’un kalbinin güzelliği annesinden geliyor. Yaptığı o kadar güzel bir şey ki. Umarım bizim kaybımızı hiç bir insan yaşamaz. Umarım bu kafes sektör başka hayatlara daha neden olmaz.

Jidduya

Tesadüfler tüyler ürpertir bazen. 7 Eylül Ladies’ Code Rise’nin ölüm tarihi, ama bir başka vakfın, sanatçılar için kurulan bir vakfın da doğuşu. Böyle şeyler insanın içini acıtıyor bazen. Sonsuza dek parla Kim Jonghyun. Sonsuza dek.

VVIP

Kpop dinleyen için güzel ama sanatçılar için bir kara delik gibi o yüzden böyle bir şey yapmaları diğer insanlara yardım etmeleri çok güzel. Huzur içinde uyu Jonghyun 💞

Surmew-BTS

Hala Jonghyun un öldüğüne inanamıyorum, ilk duyduğumda ”nasıl yani ya” demiştim, çok üzülmüştüm hala üzülüyorum, inşallah ruhu huzur bulabilir, Allahım hidayete erdirsin inşallah, gerçekten çok iyi kalpli ve bir o kadar da hassas ve duygusal biriydi, Allahım günahlarını bağışlasın inşallah. Annesi çok güzel bir işe imza atmış, inşallah bu sektörde acı çeken ve zor anlar yaşayan sanatçılara yardımı dokunur.

Jonghyun

SHINee grubunu lisede çok takip ederdim ve en sevdigim üyeydi. Öldüğünü duyduğumda cocuk gibi ağlamıştım. Çok açık sözlü ve insana insan olduğu için değer veren biriydi. Korede idolseniz düşüncelerinizi açık açık söyleyemezsiniz. Ama bu Jonghyun için geçerli değildi. Bence ünlü olması onu çok yıprattı. Keşke seni tanımasaydık ama yaşasaydın…

billy

Bu konseptte bir vakfın kurulması beni gerçekten mutlu etti. Zira Koreli ünlülerin üzerindeki baskı malum, dünyanın hiçbir yerindeki ünlüler gibi başarılı olup rahat yaşamak ve istediğini yapmak gibi bir ünlü hayatı yok onlarda. Gerçekten çok, çok zor. Üstelik bunu bu baskı hayatının getirdiği bunalımla maalesef yaşamına son veren bir idolün ailesinin yapması da çok anlamlı ve ince bir davranış. Umarım amaçlarına ulaşan ve gittikçe büyüyen bir kurum olur.

Aswium

kpop sektöründe kaza yüzaünden yada intiharla ölenler kalbimi acıtıyor yakınları ne kadar acı çekiyordur kim bilir

Yeni Yazılar