Benzer Yazılar

Joy dizi öpücüklerinin gerçek hayattaki öpücüklerden farklı olduğunu söyledi

Joy dizi öpücüklerinin gerçek hayattaki öpücüklerden farklı olduğunu söyledi

HABER: ‘Section TV’ Red Velvet Joy, “Dizi öpüşme sahneleri.. gerçek hayattan çok farklı”

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+625, -36] Oyunculuğu bırak, Joy

2. [+517, -30] Bir daha oyunculuk yapma..

3. [+430, -26] Lütfen oyunculuğu bırak ㅜㅜ

4. [+47, -5] Bugün Red Velvet’in röportajını gördüm, kafalarının boş olduğu o kadar belliydi ki ㅋㅋㅋㅋㅋ hiçbir alanda sıkı çalışmak umurlarında değil gibiydiler, Yeri alakasız şeyler konuşurken sadece orada oturup kendi kendilerine kıkırdadılar

5. [+45, -1] Oyunculuğa uygun bir görseli yok, konuşması ve tonlaması da uygun değil.. hep SM sayesinde

6. [+43, -0] Yüzün sahnede ve dizilerde farklı görünüyor

7. [+38, -4] Kötü oyuncularla röportaj yaptığınızda acayip aptalca konuşuyorlar. Her seferinde saçmalıyorlar. Oyunculuk deneyim, bilgelik ve her hareketine dikkat etmek demektir ama onlar hiçbirini öğrenmedikleri için kötü oyuncu oldukları da fazla belli oluyor. “Dizi öpüşme sahneleri gerçek hayattan farklı”? Bunu söyleyebilmesi beyinsiz olduğunu gösteriyor, resmen daha önce çok erkeği öpmesiyle böbürlendi. Ne kadar düşüncesiz. Oyunculuk zeka gerektiren bir şey ve kötü oyuncuların %90’ından fazlasında yok bu.

8. [+34, -4] Joy bu kadar farklı olduğunu nereden biliyorsun?

9. [+31, -4] Küçük yaşta çıkış yaptığı için aşk konularında pek deneyimli olmadığını düşünerek saflık yapmışım galiba, ilişki ve öpüşmek hakkında deneyimi olduğu belli..

10. [+23, -0] Lütfen Joy’un yeniden oyunculuk yaptığını söylemeyin bana

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+340] Tabi ki farklı olacak, gerçek hayatta kimse öpüşürken gözlerini kocaman açmaz

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Küby

Yabancı yorum sodnodjcodjofdkoddlmfpdcofmd o kadar haklı ki

May ile

9. [+31, -4] Küçük yaşta çıkış yaptığı için aşk konularında pek deneyimli olmadığını düşünerek saflık yapmışım galiba, ilişki ve öpüşmek hakkında deneyimi olduğu belli..

18 yaşında çıkış yaptı. Yani liseyi bitirmek üzereydi. Birçok kişinin lise aşkı oldu inkar etmeye gerek yok (maalesef benim olamadı buna üzülüyorum ama )

eyl

Sizin kafanızın içi ne kadar dolu ki Joy’a saldırıyorsunuz?

V

Ne kadar saçma konuşuyorsunuz ya icerdekiler ve dısardakiler.Joy zamanında cok deneyimli değilim dedi hic deneyimim yok demedi aptalmısınız ya.Kız rahibe terassamı gayet profesyonelce konuşmuş gercek hattaki ve dizideki aynı değil tabiki diyecek bunu.”vallah oyuncu arkadaşimla cok farkliydı biseyler hissetim” mi deseydi.Ayrica orda öpüşme sahnesinden bahsedilmesini isteyen sunucuydu kız durup dururken demedi bunu.Oyunculuk bilgelik getirir tabiki getirir ama deneyimsiz 22 yasinda bir kizdan bahsediyoruz.park shin hye i lee min hoo bir anda optugunde oda gözlerini sasirmis bir sekilde acti neyin kafasi bir cok boyle sahne var .Hepiniz basimiza elestirmen kesildiniz.Zaten konusulacak konu yoktu kizlar programa cikti amanda nerden vursak.RV yetenekli kız… Read more »

Yeni Yazılar