Jung Jun Young suçlarını kabul etti ve kariyerini sonlandırdığını belirtti

Yazdığı mektup şu şekilde:

Utanç ve suçluluk duygusuyla sizlere yazıyorum.

12 Mart tarihinde Kore’ye döndükten sonra durumun ciddiyetini yeniden fark ettim. Geç olmasına rağmen, benimle ilgilenen, bana ikinci bir şans veren herkesten bu mektup ile özür dilerim.

Hakkımda çıkan tüm haberler hakkında, suçlarımı itiraf ediyorum. Kadınları onların izni olmadan videoya çektim, sosyal medyadaki grup sohbetinde paylaştım, bunları yaparken bir gıdım bile suçluluk hissetmedim.

Bir ünlü olarak eleştiriyi hak eden, etik olmayan bir hareketti, çok düşüncesizceydi. 

Her şeyden çok, bu videolarda yer alan ve bu olayın ortaya çıkmasıyla korkunç gerçeği öğrenen kadınlardan ve hayal kırıklığı ile şokunu kontrol edemeyen, bu duruma sinirlenen insanlardan dizlerimin üzerine çöküp özür dilerim.

Yer aldığım tüm programlardan çekiliyorum ve eğlence sektöründeki tüm aktivitelerimi sonlandıracağım. Bir ünlü olarak tüm aktivitelerimi durduracağım, hayatım boyunca bu suçlarla ilgili yaptığım ahlaksız ve yasadışı hareketlerin üzerine düşüneceğim.

Herkesten çok, hareketlerimden ötürü büyük zorluklar çeken kadınlardan ve hayal kırıklığından çok öfke hisseden, beni ünlü yapıp bana değer veren herkesten özür dilerim.

 14 Mart sabahı başlayacak tüm soruşturmalara katılacağım ve verilecek cezayı kabul edeceğim.

 Yeniden özür dilerim

12 Mart Salı, 2019

Jung Joon Young

Jung Jun Young suçlarını kabul etti ve kariyerini sonlandırdığını belirtti

HABER: Jung Jun Young, “Tüm suçları kabul ediyorum.. her şeyi bırakıp hayatımın geri kalanını düşünme sürecinde geçireceğim” özür diledi

KAYNAK: SpoTV News via Naver

1. [+11,274, -169] Yine üzgünmüş gibi mi davranıyorsun?

2. [+9,345, -118] Bu özrü onun yerine şirketi yazmış, bu kafadan böyle kelimeler çıkmaz

3. [+4,397, -92] İnsanlar bu kadar kolay değişmez

4. [+2,097, -102] Sakın intihar etme ve suçlarının cezasını çek

5. [+829, -17] 30 yaşında nasıl tecavüz kelimesini bu kadar kolay kullanabilirsin? İleride bir kız evlat istediğini söylememiş miydin? Bir gün baba olacak kadar şanslı olursan kendin için bu hisse bir dön bak. İnsan değilsin sen.

Jung Jun Young suçlarını kabul etti ve kariyerini sonlandırdığını belirtti

KAYNAK: Nate

1. [+3,766, -49] Skandallara yeniden bakalım:
#1 Burning Sun ve diğer gece kulüplerinin polise rüşvet vermesi
#2 Burning Sun’da yaşanan cinsel taciz ve uyuşturucu dağıtımı, kulübün Seungri tarafından yatırımcılara fuhuş sağlama mekanı olarak kullanılması
#3 Yuri Holdings CEO’su ve YG Katalk konuşmaları doğru değil demişti, yalan söylediler
#4 Seungri ve Yang Hyun Suk’un kulüpleri vergi kaçırdı
#5 Zico, Jung Jun Young, Seungri ve diğerleri tecavüz ve taciz gibi alışkanlık edindikleri şeyler hakkında güldüler
#6 Lütfen vefat etmiş Jang Ja Yeon’un skandalının tek tanığı Yoon Ji Oh’un söylediklerine kulak verin

2. [+1,971, -61] “Düzgün yaşamayı bilmeyen bir insan yaşamayı hak etmez” – Akainu

3. [+1,260, -68] Yorum yazmayacaktım ama çok öfkeliyim ve kendimi tutamadım. Ben de hukukçuyum, ama hadi yahu! Bu özrü sen yazmadın! O kadar belli ki, avukat senin için yazmış, sen de ismini yazmışsın altına! Normalde yazma ve konuşma tarzını biliyoruz, bu kesinlikle senden değil! Ne korkunç biri.. güzel yazılmamış olsa bile bir kağıda samimi duygularını yazabilirdin.. cezan için hazır ol!

4. [+188, -2] Birkaç yıl önce ilk mağduru açığa çıkmıştı ve halk kadının para için bunu yaptığını düşünmüştü, kim bilir halka ne kadar gülmüştür bu adam

5. [+145, -1] Seungri ve Burning Sun sakın bu adamın skandalının arkasına saklanmasın

6. [+119, -3] Onun yerine avukatı yazmış gibi geliyor kulağa

7. [+79, -2] Daha kaç defa söyleyeceğiz, siz kendi isteğinizle ayrılmıyorsunuz, sürülüyorsunuz!

8. [+75, -2] Jun Young-ah, diğer 8 kişi kim açıkla. Tüm suçu sen üstlenmeyeceksin değil mi?

9. [+70, -2] Niye bu haftanın mağduru Jung Jun Young seçilmiş gibi geliyor? Seungri’den Jung Jun Young’a geçti odak noktası, halbuki bu başka bir skandal. Jung Jun Young gruplarda video paylaşan tek kişi değildi, ama en popüleri olduğu için en büyük darbeyi o aldı. Uyku ilacıyla bir kadına tecavüz eden adamın kim olduğunu daha bilmiyoruz mesela. Eminim şu an hepsi Jung Jun Young’a şükrediyordur.

10. [+63, -1] Bu bir dizi finali mi? Herkes sektörden ayrılınca mı bitecek? Daha büyük şeyler açıklanmasın diye piyonları öne sürdükleri çok belli. Seyirciler, dizi daha yeni başlıyor. Burning Sun polisini, Chosun Ilbo’yu ve YG’yi sahnye çağırıyorum~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+295] Bu adam ve Seungri neden ünlü kariyerini geride bırakmakla her şeyin çözüleceğini ya da telafi olacağını düşünüyor bilmiyorum. Zengin olduğunuz ve bir sürü kişi sizi sevdiğiniz için yaptınız bunu, değil mi? Ünlü olduğunuz için yapmadınız, pislik insanlar olduğunuz için yaptınız.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
thekomorebi

Üzgünmüş gibi davranır, bir özür mektubu yazarım ve biter diye düşündü kesin. Ee ne yani? Kariyerini sonlandırman yaptığın şeyleri düzeltmeye ne gibi bir fayda sağladı? Hiçbir şey. Kameralar karşısından çekilince her şeyin biteceğini sanmak ne kadar da aptalca. Bir o kadar da komik. Yaptıklarını kat be kat ödersin umarım, rezil.

Gerçekleri Görün Aptal Fanlar

Valla haksızlık, kadın fanları sayesinde bir dünya para kazandılar, ün kazandılar. Ama yinede kadınları sadece sex için gördüler. Taciz ettiler, tecavüz ettiler, ilaç verdiler, kayda aldılar, başkalarıyla paylaşıp falga geçtiler. Seungri VIP müşterileri için eğlenmeye gelen kadınları pazarladı. “kolay verecek olanları seç” dedi. Kaç yıldır kimlere neler neler yaptınız, mağdurlar belki utandıkları için ses edemediler ve siz daha çok azıttınız. Allah belanızı versin. Kazandığınız para hala size ömür boyu yeter. Umarım o para elinizden alınıp, kadın vakıflarına bağışlanır ama nerdeee. Hapise girin hepiniz ve tabiki o iğrenç şapkalı tip de.

Nagi

JJY’nin grubunda Seungri’nin olmadığı kesinleşti ama Seungri başka bir grupta bulunuyor ve bulunduğu grupta resmen kadın tüccarlığı yapmış, konuşmaların yalan olmadığı da ortaya çıktı. Aynı haltın lacivertisiniz siz, medyaya yansımasaydı hala iğrenç insanlar olmaya devam edeceklerdi.

Aswium

dünyaya gelmeden önce ne yazık ki bütün güzelliği sesi almış onun dışında karakteri de görünüşü de çok çirkin bakışları bile çirkin bu adamın

Tery

Bu olayı YG ortaya çıkarmış gibi geliyor..

Tuğba

Ne için üzgün bu gerizekalı ortaya çıkana kadar gayet programlara çıkıyormuş.Utanmaz pislik duyulmasa daha ne kadar devam edecekti kim bilir.Kariyerinden kimene bunun o kadınların yaşadıklarının yanında ne önemi var.Cezasını çeker umarım ama sıkıntı böyle zihniyette olmak nasıl olabilir bu

SURMEW-BTS

Bu olayla Burning Sun a olan dikkati dağıtıyorlar ama elbette bu olayda önemli ve adam kesinlikle hapse girmeli, bi özürle kurtulamaz, yakalanmasa devam edecekti yaptığı iğrençliklere, zamanında bi kız bu adamı şikayet etmiş ama kimse kıza inanmamış yazık ya o kız neler yaşamıştır. Ve bence de elindeki tüm para alınmalı eğer hapse girmezse yurt dışına kaçacak ve orada iğrençliklerine devam edecek bu utanmaz ve nate te ki ilk yorum da maddelerle açıklama yapan kişi BOF ta oynayıp sonra intihar eden ama bi mektupla tüm yaşadıklarını sıralayan bayan oyuncudan bahsetmiş o kızın davası tekrar açılmalı kızın mektubunda yazan herkes tutuklanmalı. Ve… Read more »

Gözde

Yine üzgünmüş gibi davranıyorsun ama yemez. Hapisenede çürümen dileğiyle…

Onceu

Hapishanelerde çürü ve n’olur öldükten sonra da cehenneme falan gitme cehennemden daha beter bir yere git ^^ avukatının da ellerine sağlık güzel yazmış 👌🏻